» »

ne najdem omrežne soseščine

ne najdem omrežne soseščine

marclarz ::

na nek star racunalnik bi rad instaliral raspppoe...
sem ze prebral navodila pa vse, ampak ko pridem do tistga dela ko pise desni klik na omrežna soseščina oziroma network and dial-up connections, nastane problem ker te mape NI. morala bi bit v namizju kolkr js vem, pa je ni. omrežje na klic je, ampak to ni to kajne? v tej mapi naj bi bla ikona local area connection, in pol bi mogu dat desni klik, lastnosti in tako dalje...

tole je iz navodil:
This protocol requires the Dial-Up Networking component of Windows to operate. to je omrezje na klic, ne? to mam.

in tole:
Right-click the Network Neighborhood (Windows 95/98/98SE) or the My Network Places (Windows ME) icon on your desktop and select Properties to bring up the Network Configuration window.
-no tukaj nastane problem.

upam da me razumete, pa da nism prevec zakompliciral

hvala za pomoč

marclarz ::

aja imam pa win 98, in niso SE

Meamoto ::

Nadzorna plošča/omrežje

marclarz ::

ma jao... seveda. sam zej je pa se vec problem nastov k mi je zacel tezit, ko sem izbral iz diskete pac ta winpppoe.inf, da ne najde ndiswan.cat ta datoteka naj bi bla ze z winsi instalirana, a pri meni ocitno ne. cd-ja pa nimam, mislim pa da je zapakirana v eni od .cab datotek.
sem videl da je nekdo ze imel tak problem. kje bi lah dobu ta ndiswan.cat???

SasoS ::

Ja naštimaj mu pot do .cab datotek. Če jih nimaš ti 1 fajl ne bo nič nucal saj jih boš rabil še ene par...

SavoS ::

Kaj pa če mu naštimaš pot na win 98\system mapo ali pa na win 98\system32 mapo kaj pol napiše??
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SavoS ()

marclarz ::

nimam teh .cab datotek pomoje (ke pa naj bi bile?)
ce mu nastimas system ali system32, je isto. ne najde nic

Meamoto ::

Probaj še pod c:\windows, drugače pa rabiš CD od windowsow, kjer so *.cab datoteke v mapi \win98.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 98 - moder ekran z naslednjo vsebino...

Oddelek: Pomoč in nasveti
51591 (1470) Vajenc
»

Računalnika fizično povezana > Kaj pa zdej?

Oddelek: Strojna oprema
289398 (6334) bastadu
»

Lan med win 2k inwin 98se (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
654953 (4189) Klemenn
»

kje naj dobim te 4 datoteke

Oddelek: Pomoč in nasveti
111416 (1203) ToniT
»

W2k deinštalacija

Oddelek: Programska oprema
91043 (937) appz

Več podobnih tem