» »

Kontakt iz uradne strani...

Kontakt iz uradne strani...

Len@rT ::

Nekaj me zanima - hočem naredit tabele za vnos podatkov ( Ime, priimek, e-mail in sporočilo ) iz svoje spletne strani.

Kako se to nardei oz. katere skripte moram uporabiti ?
.:|Ensiferum |:.

Tody ::

zenith1 ::

Meni ni jasno nekaj, večinoma se to dogaja na Slotech in Jokerju; ali se je res treba norca delat iz človeka, ki ima vprašanje in pride na forum poizvedet kako in kaj. Zakaj sploh imate forum potem??? Pa še moderator, ki naj bi bil zgled :|

gzibret ::

No, meni se zdi odgovor Tody-ja zelo izčrpen, saj ona stran, kamor kaže link, pove dobesedno vse, kar te v zvezi s html-jem zanima.
Vse je za neki dobr!

Tody ::

sarkastičen bi lahko bil zaradi tega kar ima lenart napisano na spletni strani. Pa sem se zadržal...

Len@rT ::

Nesramen si!;(
.:|Ensiferum |:.

Tody ::

ti pa lahkoveren pa kaj :D To je tko kot da bi reku da bom pa zdej odpru firmo ki b delala kovinske izdelke, spcializirali se pa bomo v varenje kovin. A v resnici nisem še videl švas aparata od blizu. Na k** mi gredo "profesionalci" ki bi nekaj prodajal pa nimajo pojma o tem, da o marketingu ne govorimo. Če delaš stran delej personal page, delaj hobi page, ne pa na prvi strani prodajat svojih storitev....

zenith1 ::

Okey, tukaj se strinjam s Todyem. Sam delam na eni strani že od marca letos, začel pa sem z ničnim znanjem CCSja in HTMLja. Za kako pivo in druženje. Itak je pa toliko teh oblikovalcev in koderjev v Sloveniji, tako da se v to ne bi nikoli spustil na profi raven. Čeprav profi je bolj relativen pojem v tem primeru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zenith1 ()

zenith1 ::

Ampak vseeno, človek lahko prosi za pomoč v vsakem primeru ali je profi ali pa amater.

Tody ::

lahko prosi in je dobil tudi rešitev. Namesto nejga pa ne nobeden ne bo naredil...

Skrat ::

Tody in zenith1, pejta se kregat v ZS.
Free software is a matter of liberty, not price.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izgled strani v IE6 in Firefox (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
565142 (4353) gregy
»

Kako se izdelujejo taksne strani v ASP?

Oddelek: Izdelava spletišč
291792 (1418) njok
»

LCD televizorji

Oddelek: Zvok in slika
213067 (2685) Valentin

Več podobnih tem