» »

Kaj pravite o hostu ipowerweb

Kaj pravite o hostu ipowerweb

puto ::

Imajo zelo ugodne cene pa še domene so poceni

powweb sem prej mislu se odločit za njih pa neki težijo da moraš 20 usd plačat sam za preusmeritev domene na njihov srtrežnik če recimo kupiš domenu v Sloveniji

Kaj me napizdujejo al ne

Hvala
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

Trdi ::

Ipowerweb sam uporabljam dve leti in sem res zelo zadovoljen. Bolj biti ne morem. Zelo hitro so se odzvali na vse probleme (so bili itak samo na začetku), zelo hitro nameščajo nove kontrolne plošče, nove verzije phpMyAmdina itd. Velikokrat se kar na sredini obdobja odločijo in ti dajo več prosotora na strežniku. :) Poleg tega sem enkrat opazil, da njihove omejitve sploh niso ... kako bi rekel ... upoštevane. Priporočam. A plačal boš s kreditno? Jaz moram januarja za novo leto plačat.
Trdota d.o.o.

puto ::

hvala za odgovor

Men so rekli da je omejitev samo 3 webstrani da imam lahko na strežniku, pa da domene pri njih stanejo 7, 95 + 10 usd enkratni zensek

sploh ne kužim

jest se mislim za njih odločit sam jest bi mel ene 5 webstrani gor oni pa baje dovolijo le 3 direktorije se pravi 3 webstrani

a maš ti kje drugje registrirane domene in koliko te stane da jih uporabljaš na ipowerweb

oa še to

ipowerweb ni isto kot powweb, torej si ziher pri ipowerweb ne pri powweb

hvala za odgovor
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: puto ()

Tody ::

puto 5 portalov na enkrat boš fural ? Kumi čakam da vidim to tvojo mojstrovino res...

Trdi ::

http://www.ipowerweb.com/products/webho...

Katero ponudbo pa ti misliš? Kako misliš 3 strani omejitve? Ne predstavljam si, kako bi te to omejili.

Jaz sem vzel najprej ponudbo 200MB, potem so razširili na 400MB in kasneje na 800MB. Za isto ceno. Zdaj mi pod available diskspase piše "Unimited", enkrat sem pa tud probal it čez to mejo 800MB in ni bilo problemov. Res pa je, da imaš na voljo samo 3 SQL baze (vsaj jaz), ampak upam, da ni v temu problem. Stisni v eno SQL bazo več stvari. :) A misliš met 5 DOMEN na tem serverju?
Trdota d.o.o.

puto ::

ja

tako ja

5 domen bi skušal met

en portal in 4 spletne strani

5 portalov res ne morem furat


Ja to me res zanima če bi jih lahko kako prelisiču pa domene ful računajo

ona cena 5,5 usd je očitno sam registracija, da jo pa klahko uporabljaš opa moraš plačat 10 usd enkraten znesek in še 7, 95 na domeno


ful frka

muislu sem v slo kupit domene pa pol pravijo da če jih poinrtam iz slovenije vseen moram plačat neki casha
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

Trdi ::

A da bi pa s poddomenami delal, pa ne bi šlo? Se mi zdi, da jih 10 dobiš?

Anyway, jaz sem vse v zvezi z domenami imel zastonj in imam še vedno zastonj. Verjetno je to samo, če imaš le eno domeno. Vzemi eno domeno in uporabi 4 poddomene - če so vsaj malce povezane vse te strani...
Trdota d.o.o.

puto ::

kaj mi lahko poveš link do tvoje strani da vidim če se hitr odpira

ne subdomene ne pridejo v poštev ker so popolnoma drugačne tematike
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

Trdi ::

Ukinil stran, samo še redirect na forum. Se bom pa lotil spet tudi strani. Počasi.

www.cmslo.net
Trdota d.o.o.

Racko ::

Ce kdo rabi Webhosting naj mi poslje mail na Rapy@ambasada.info .Hosting je zanesljiv, hiter, in stabilen.Prav tako imamo velik nabor nadzornih plosc, najnovesji phpMyadmin itd.Naj pa poudarim da je hosting zelo poceni!



LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376290419 (13711) hariscorale
»

Kje dobiti najcenejšo domeno

Oddelek: Omrežja in internet
231700 (1249) puto
»

Gostovanje v USA.

Oddelek: Izdelava spletišč
211983 (1463) goba
»

Postavitev domene

Oddelek: Izdelava spletišč
142694 (2418) Ales
»

Staticni IP

Oddelek: Omrežja in internet
131125 (753) Trdi

Več podobnih tem