» »

W2k deinštalacija

W2k deinštalacija

RudeBw ::

Ja, mogoče je v tem forumu že bilo kaj rečenega na to temo, pa bom kljub temu vprašal. Ni mi namreč znano, kako bi lahko odinštaliral w2k, ki je bil nameščen naknadno ob obstoječem WinMe. Probal sem jih enostavno pobrisat, zagonski meni pa je ostal in sedaj si niti ne morem naštimat, da se mi WinMe avtomatsko zaženejo, saj je ta komanda možna samo v W2k.
A ma kdo mogoče varianto, kako odstranit tisti zagonski meni?

ChiefThunder ::

Mislm, da morš iti v dos iz zagonske diskete, natipkat "deltree \windows2000 in potem še "deltree \program files (od 2000). sam počak tok, da ti še kdo pove.
Al pa formatiraj disk...

zetko ::

Jst sm isto neki sprobavu sam sm pol zgubu živce pa sformateru. Mislm da je to še najbolš opcija. Sicer pa sploh nevem zakaj bi WIN2k dol daju. To je daleč najboljši sistem od Microsofta. Edini razlog da sm ga jst dol mogu zbrisat je ta, da mi v win2k porti ne delajo dobr :'(

YouR MaMa ::

probaj bootat z win zagonsko .. fdisk /MBR pol pa sys A: C:

RudeBw ::

Hm, particijo na kateri je bil W2k sem že od vsega začetka formatiral, vendar pa je boot meni ostal. Očitno se je zapisal nekam na C disk na katerem imam Win Me, sedaj pa ne vem tega odstranit:(

Han ::

Mogoče bi šlo takole: v WinMe si naredi zagonsko disketo (format + system files, ali pa Control Panel, Add/Remove Programs, Startup Disk...) in nanjo skopiraj datoteko SYS.COM, ki bi se morala nahajati v C:\Windows\Command mapi (če je tam ni, jo najdeš v eni od .CAB datotek na CD-ju (Win_9.cab naprimer). Poženi računalnik z diskete in napiši SYS C:

Loki ::

Poglej se tole stran od Andreja: Link.
I left my wallet in El Segundo

appz ::

mislim da bi mogu najt datoteko BOOT.INI
kjer je zacetni menu spisan in ga odstrant!!
zapisan ti je pa na c: (in je pod HIden files)
v ME-jih

RudeBw ::

Thnx Roberto! ;)Preprosto in učinkovito.
Mister-NO ni čisto tako kot praviš ti, saj sem sam že poskusil isto, pa brez komande "sys c:" ni pravega učinka

appz ::

ja cisto tako receno - Robertova verzija je odlicna...:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

win me + win 98 se

Oddelek: Programska oprema
151521 (1379) Spajky
»

5Mb bo dovolj za prvo particijo?

Oddelek: Programska oprema
161665 (1494) andrej
»

W2K clean install help!

Oddelek: Pomoč in nasveti
131991 (1854) andrej
»

win2k setup help

Oddelek: Pomoč in nasveti
201958 (1744) alien-w
»

Znebiti se Win98

Oddelek: Operacijski sistemi
122139 (1977) OrlyTM

Več podobnih tem