» »

Osnovna Plošča

Osnovna Plošča

EvilK|NG ::

Prosim svetujte mi katero ploščo kupiti, če bi jo kupovali sedaj za AMD procesor Socket A cena ni pomembna.Lahko je DDR ali SDR.Ker jo bom kupil sedaj enkrat in nevem katero, znebil pa sem se plate ABIT KT7A, ker sem jo prodau.
Play your Cards Right !

Boky ::

Kja pa je bilo narobe z plato ?

EvilK|NG ::

Nč prodal sem jo za dobro ceno pa mam keš da dodam za bolšo!!!
Play your Cards Right !

EvilK|NG ::

A je tale plata v redu tuki. Drgač pa mislm da bi uzeu plato z DDR sam bi rabu MIN 3 slote za ram DDR.
Play your Cards Right !

ChiefThunder ::

ddr plate je brezveze kupovat, za sdram si imel pa eno boljših. Če hočeš na vsak način ddr počak na epoxovo 8k7a ali abitovo... :|:|:|
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

EvilK|NG ::

Potem mi pa povejte kjera je najboljša za SDR ram, kjera je res dobra??
Play your Cards Right !

Boky ::

Ti malo zajebavas narod ali kaj? Pa ChiefThunder ti je ravnokar rekel, da si jo prodal.
Drugac pa na AnandTechu ima test plat pa si ga mal preberi. Fantje priporocajo ASUS A7V133 in Iwill KK266.


EvilK|NG ::

Ne sam zanima me k tale KT7A ni bla nevem kaj tko da bi kksno bolso od nje!!
Play your Cards Right !

EvilK|NG ::

Dejte mi mal pomagat pri izbiri plošče, ki so na AnanDtechu tuki.
Pa ne preveč upoštevat njihove ocene plat tko dejte sovje mnjenje kaj bi vi kupil bi prosu.:D
Play your Cards Right !

Boky ::

Kaj pa je narobe z tem testom? Kolega ima Asus a7v 133 in na njem poganja TB1330@1560 (10*156). Drugace pa mislim da si kar malo zabluzil, ker si prodal ABit-a.

yjj ::

>:D>:D>:D
hej pizda ne me zajebavat. Prekleta ovca>:D Prodal(če si jo sploh imel) si najboljšo ploščo za SocketA za SDRAM. Ta je sploh najboljša in pika. DDR je res nekoliko hitrejši, če si že lastiš ploščo z SDRAMom je nakup nesmiseln, če pa plošče nimaš je to druga pesem. Vsem ki plošče s SDRAMom že imajo ne svetujem menjanja ampak čakanje na nForce, drugače pa imata Epox in Abit najboljši DDR plošči

EvilK|NG ::

yjj a ne moreš razumet da bi jst rabu RAID pa tut 4 socketi bi mi prov pršli za ram pa mogoče še kaj?

Lepo bi vas prosil če mi lahko povete kje bi se dalo tole ploščo dobiti Iwill KK266-R?
Play your Cards Right !

morphling1 ::

Evil cist tko btw. yjj ma cist prav ,sicer pa nikjer nisi omenil da rabis raid in zakaj ti trije ram sloti niso dovolj ??? . No ce ze moras zdaj kupiti novo plato in to takoj bi si seveda omislil ddr in sicer epox-ovo ali pa abitko , osebno pa bi raje pocakal na abitovo z sis chipsetom. Dobra varianta je tudi sdram plata Kt7a raid ali pa Iwill kk266r , ki se super navija na visoke fsb-je samo potem si moras iz tujine zrihtat kak pc 166 sdram , na tak nacin imas sigurno hitrejso plato kot ddr na 133mhz. Mislim da je en na forumu omenil da jo podajajo v Eventusu , ali pa v Kotarju. (moja osebna izbira za sdram plato je se vedno abit kt7a raid rev 1.1 to imam jaz in je zakon)

Pa se to yjj , nforce zgleda na papirju zelo hudo , ampak imajo proizvajalci z testnimi primerki zelo velike probleme glede stabilnosti in zdruzljivosti , to sem kar malo pricakoval da nvidii v prvo ne bo ravno uspelo. Ker ce pogledas kdaj je bil ze predstavljen chipset pa se vedno nobene testne plate z kaksnimi zacetnimi rezultati.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Boky ::

Ampak kolikor vem trenutno z ddr plato ne pridobis kaj dosti na hitrosti, pa se rami so pol drazji. EvilK|NG mislim, da ti je bilo ze vse povedano kar rabis vedeti. Razren tega se tudi sam malo zmigaj, pa poglej kake teste in clanke na netu. A si tudi drugace navajen da ti vse servirajo na krozniku, tako da ti potem samo pojes?
Odlociti se bos moral sam!

Yohan del Sud ::

Yest imam Iwill KK266R ampak je še v fazi testiranja. Zaenkrat sem žnjo zadovoljen ampak NT-ji javijo error ko je jumper na 133mhz. Predlogi?

Drugače navijal še nisem.
Aja imajo jo na zalogi pri Eventusu in Kotarju. Košta 51900 SIT. Poznavalci pravijo da naj bi to bila naj SDR plata. Bomo videli.

EvilK|NG ::

No tko zdej sm koncno kupu plato ABIT KT7A RAID k v mlacomu niso mel tist dan nč druzga na zalogi, jst sm jo pa rabu nujno tko da zdej me pa še neki zanima namreč plato sm dobu tako da je tist malenkost, ko priklopis disk notr plastika okol malo odlomljen en delcek, pa še neki učer sm mau gledu plato in vidim da med 3 in 4 PCI slotom ki bi moglo pisati ABIT KT7A-RAID, je tako piše ABIT in pol je tuki nalepka zelena čez in sem dal nalepko dol in vidm da piše KT7 zraven ko je un čip za RAID pa je gor nalepka in piše ABIT KT7A-RAID, tko da men nč jasen8-O, drgač fsb mi dela na 140MHz to sm probu sam to mi je mau smuljiv!?!?
Play your Cards Right !

jezus_kristus ::

Tvoja plata je bla cist ok. Boljse ne bos najdu.
----- ... in vstal je od mrtvih.

ABX ::

KT133E ima nice price.

Plate so pa trenutno zelo drage v SLO.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ABIT KT7a in AMD Thunderbird 1GH

Oddelek: Kaj kupiti
141079 (886) R0K
»

Matična za AMD z SDR ramom ???

Oddelek: Kaj kupiti
221532 (1192) BustA
»

Naj stabilna,bolsa,SDR plata.Kdo je?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211216 (1015) VASkO
»

Kater motherboard?

Oddelek: Kaj kupiti
8925 (736) Sergio
»

Nov PC

Oddelek: Kaj kupiti
211431 (1075) jakinj

Več podobnih tem