» »

3Com ISDN pro TA modem - neskončni problemi

3Com ISDN pro TA modem - neskončni problemi

Dr.Miha ::

Jutri bom zamenjal že tretji ta modem.Prvega je spržila strela, drugi je enostavno poginil, tretji se mi pa greje ko nor (po 3 min ne morš roke gor držat).....;((

Imate tudi ostali kakšne probleme s temi odurnimi zunanjimi ISDN modemi (me kr prime da bi na ADSL preklopu)
Za domovino z Nintendom naprej!

Igor ::

nop dela cist uredu ..
zgleda mas smolo >:D

Dami ::

Tebi pa zgleda da res ISDN ni usojen :D. Ne vem zakaj bi se lahk tuk pregreval. A si kej spreminjal (bios updatu) al kaj druzga. Men dela brez problemov pa ga mam skoz užganga.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

andrej ::

meni dela bp in sem kar zadovoljen.

Mr.-Viko ::

Meni tudi dela brez problemov.
Vendar ADSL je boljši, hitrejši... Jaz bi takoj preklopil na kaj bolj free.
No comment, really

Dr.Miha ::

očitno je kakšen upor crknu not, eh sekirov se nam....
Za domovino z Nintendom naprej!

whatson ::

To je slučajno tisti beli externi modem, ki je bil poleg isdn paketov?
Če je to ta modem, potem lahko povem nekaj.
Telekom je umaknil iz prodaje dotični ISDN "modem", ker so se baje ti "modemi" prevečkrat pokvarili in je TELEkom imel same stroške z tem.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

OldSkul ::

O to je pa čudno saj men dela čist dobr!?!?;((

whatson ::

saj mnogim dela čisto dobro
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Dr.Miha ::

aye, to je ta beli eksterni modem.Kateri "modemi" so pa sedaj v paketih?

še eno vprašanje:Ali je ADSL možen povsod kjer je možen ISDN?
Za domovino z Nintendom naprej!

Maxtor ::

Jaz imam ta modem, pa dela dokaj v redu, nekaj napak pa vseeno ima. V w98 dela bp, v w2k dela bp na com, pri usb-ju pa se kontrolke neko čudno prižigajo. V win ME pa ne dela dobro ne na com in ne na USB. Pri usb-ju se noče diskonektati, pri comu pa spet čudno gorijo lučke.

LP

Dami ::

Dr. Miha: ja, kr ma ADSL podobne omejitve k ISDN. Kej več o tem boš zvedu pod kategorijo ISP na slo-tech forumi.
rednex: men je na winme delal čist ok. Sam so mi sami winsi tak štekali da sn šou nazaja na 98.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

A.L.T. ::

dami, ADSL ni na voljo povsot kjer je ISDN! Ker večina central še ni nadgrajenih je priklop ADSL-ja mogoč le v lj, mb in še nekaterih večjih mestih. Dr Miha, mal poglej po slo-techi v forumu, je veliko tem o ADSL odprtih... aja, še dodatek, js mam tut ta "modem", 1x mi ga je strela skurla (skurla je analogne izhode, sam čeprav jih ne nucam mi se je biu modem pregrevu in mi je po 30s disconectu... pa lučke so kr vtripale v tri dni...) drugač sm pa zlo zadovoljn z njim. (za tisto s strelo sm tut js mal kriv k nism meu zaščite prklopjene :D)
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Dami ::

ALT: vem da ADSL še ni povsod možn (pol bi ga že meu>:D), jst sn meu v mislih kompaktibilnost. torej če maš ISDN lahk računaš da bo nekoč tud pr teb možn ADSL.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

A.L.T. ::

hehe, sam vprasanje je kdaj :D takrat ko bojo ostali v lj mel ze gb/s bom js dubu ADSL!;(
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

[t502] ::

Ne. Saj bo vecina mest pokritih do konca tega/v zacetku drugega leta ce bo Telekomu slo vse po maslu (ki jim trenutno ne).

Jaz ze komaj cakam, da mi pridejo montirat. To cakanje me bo ubilo :) ,ker niti ne vem kateri dan jih naj priblizno pricakujem 8-O.

[t502]

Lordjosh ::

>:Dammmm.....adsl is the only way to go8-O

cekr ::

Obstajata dve verziji teh 3Com-ovih modemov. Novejša verzija vsebuje ventilator.

Dami ::

No, telekom je zgleda starejše verzije prodajal. Ne vem zakaj se ta hudič tuk greje, če pa ma zunanje napajanje? Mogoč se kvarijo zarad pregrevanja in jih telekom zato umaknu iz prodaje....
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

element ::

Jest mam pa paket 10x z siemensovo centralo, ki je modem obenem, in je carski tale paket. :D Rulz! Edin drago je vse k svina. Cene me ubijajo, nujno rabim adsl. TELEKOM ZMIGAJ SE!!!!!!!!!!!!!!! ;((;(( Preklet monopolist ;((

kamilo ::

ojla,>:D
Kot vidim imaš res smolo z modemi.Jaz imam ta modem pa dela preko usb v win2000 brez problema...:))

Maxtor ::

Zanimivo glede modema. Meni se čisto nič ne pregreva, pa sem vlekel dol skupaj več kot tri ure, pa je bil samo malo topel, vendar sploh ne vroč.

LP

JurijTurnsek ::

jst mam tud toto modem, pa še nism mel nikakršnih problemov, še več meni je ful dobr:D
http://www.slatnaskejta.com

Dr.Miha ::

Tole pišem na šihtu, je lih pavza tko da sm lohk na netu.

Modem je dobesedno zagorel prejšnjo nedeljo zvečer.Očitno je bila napaka v adapterju.Dons naj bi s servisa v LJ(ena privat firma, nima veze s telekomom) poslal modem.Me zanima ali ga bojo res (plačat bo treba 15K sit).Upam da bo vsaj delal.

Rekl so da sta bila adapter in modem "totalno" skurjena(kabel za povezavo s pcjem sm obdržal doma, saj z njim ni bilo nič narobe).

če bo delal bom enkrat zvečer ali jutr replayjal na to temo. (ajoj, še une linije bo treba vpisat... 1,2...:D )

Za domovino z Nintendom naprej!

OldSkul ::

Mene pa zanima kje za vraga dobit USB gonilnike za 3com pro TA modem.Na US roboticsovi strani povezava ne dela!!!;((;(

Dr.Miha ::

dela!Čeprav se malo tk, tk sliši, a se greje zelo,zelo malo (uštekan je dobro uro)....
Za domovino z Nintendom naprej!

||_^_|| ::

Dr.Miha opisu si delovanje mojga istiga modema:) sam da mam jst še z analognimi izhodi učas probleme

Dr.Miha ::

a kermu modem cvrči??

Men cvrči ko zmešan, sam se ob tem ne greje nič....
Če bi vedu zakaj cvrči.......
Za domovino z Nintendom naprej!

||_^_|| ::

sej ti pravm da mi crvči isto k teb. greje se pa bol mau

OldSkul ::

Men tud cvrči samo se skoraj nič ne sliši,greje se pa skoraj nič tko da imam srečo da sem dobil uporaben primerek!!!

Dr.Miha ::

Lepo, nism edini ki mu stvar cvrčka :D

Ali je kdo že ugotovil razlog?Povezano je s štromom, samo ne vem kaj bi cvrčalo....slabe ledice?
Za domovino z Nintendom naprej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Analogni telefon na ISDN

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
232165 (1729) madmitch
»

ISDN. 101 + FAX

Oddelek: Omrežja in internet
101284 (1184) nero
»

2 letna tragedija!

Oddelek: Strojna oprema
111427 (1005) Dami
»

ISDN hitrost?

Oddelek: Strojna oprema
251855 (1305) Bane_
»

3comUSR ISDN ProTA (telekom - problemi)

Oddelek: Strojna oprema
181620 (1448) sb

Več podobnih tem