» »

Športne stave - je sploh možno uspeti?

Športne stave - je sploh možno uspeti?

Temo vidijo: vsi
««
35 / 38
»»

webmaher ::

Bravo Cruz 3:0 :)

Cruz ::

3W 0L

Danes:

Napoli - Real Sociedad
Vsota 2,5 gola - MANJ @ 1,94(e-stave.com)

Napoli potrebuje vsaj remi, da si zagotovi napredovanje. 4 od zadnjih 6 je Real Sociedad zadel manj kot 1,5 gola, so bolj defenzivna ekipa kot ofenzivna(beri: ne vedo dati gola). Napoli je v nedeljo v svoji ligi zmagal 4:0, na zadnjih dveh tekmah v ligi Evropa je igral 1:1(v gosteh) in 2:0(doma) proti Rijeki, kar je dokaj slabo. Prvo tekmo je Napoli zmagal 1:0 in mislim, da bo tudi ta tekma 1:0 ali 2:0. Računam na defenzivno igro Napolija in zaspanost gledalcev tekme.

-------------------

Pa še ena bonus stava, če hoče kdo več tveganja:

Standard - Benfica
Dvostranska Standard @ 3,45(e-stave.com)

Benfica definitivno ne bo igrala s prvo postavo. Je na dokaj varnem mestu, kar se tiče napredovanja, medtem ko zmaga s strani Standarda pomeni UEFA denar, ki je močna motivacija za manjše klube. Standard igra doma, kar itak pomeni plus, pa še prišli nazaj igralci, ki so bili v izolaciji zaradi koronavirusa, tako da je čisto možno, da bodo zmagali ali vsaj remi(kar pomeni vračilo denarja). Osebno tega ne bom igral.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Cruz ::

4W 0L (bonus stave od včeraj ne štejem zraven, ker je nisem igral, če pa je kdo igral, pa je dobil denar nazaj)

Danes:

Sassuolo Calcio - Benevento
Kdaj bo dosežen prvi gol? - 31+m @ 1,95(e-stave.com)

Sassulo v zadnjih 4 tekmah dosegel samo 2 gola. Glavni napadalec, Caputo, danes ne bo igral. Benevento imajo dobro defenzivo, medtem ko bo Sassuolo bez glavnega golgetera. Ne pričakujem gola v prvih 30 minutah. Prav tako mislim, da bo manj od 2,5 golov, čeprav statistika daje prednost več od 2,5(Sassuolo je imel odličen začetek v ligi in statistično da dosti golov, ampak jim trenutno slabše kaže). Ta stava je bolj nevarna in premajhna kvota glede na riziko, zato sem se odločil za 31+m prvi gol, dvostavno je premajhna kvota(držim se 1,70-2,20 meje), čiste 1-ke(ali 2-ke) pa se v večini primerov izogibam, ker v takem primeru v nogometu obstajajo 3-je možni scenariji, skušam se limitirati na 2, razen če res verjamem v kak klub.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Cruz ::

Ah, včeraj izguba. Imel sem prav, da bo manj od 2,5 gola, na žalost pa je bila smola: penal v 8. minuti - napaljena žoga v roko.

4W 1L

Danes:

Koper - Maribor
Vsota 2,5 gola - MANJ @ 1,90(e-stave.com)

Real (M) - Atletico (M)
Vsota 2,5 gola - MANJ @ 1,70(e-stave.com)

Maribor je v naletu, ampak Koper igra doma + ima solidno obrambo. Pričakujem 1-0 ali največ 2-0 za Maribor. Tukaj mi je prav tako všeč čista 2-ka, ker s porazom imata z Olimpijo(ki bo danes gotovo zmagala) enako število točk, z remijem pa se lahko isto zgodi z Muro. Če bo danes izgubil, je jutri stava na Muro odlična, saj bo potem Mura imela šanso za prevzem prvega mesta.
Atletico ima odlično defenzivo, so na prvem mestu v ligi. Pričakujem 1-0 za Atletico.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

martincek1 ::

Se mi je zdelo, da bo včeraj prvi L. Danes bi rekel 1/2. Vsekakor upam, da boš pisal dnevne stave vsaj en mesec, da vidimo statistiko. Sam sicer ne stavim, ker čas = denar, mi je pa zanimivo :)

reeves ::

@Cruz

Dobro gre tebi tole. Tudi lepo razložiš zakaj tako staviš. Se vidi da dobro spremljaš zadevo. Jaz sicer šport stavim samo, če dobim kakšne tipse, ker se ne spoznam ravno najbolj.
Včeraj sem prvič vplačal tvoj tip...ok, to je res bila smola.
Tudi danes sem vplačal oba tvoja nasveta. Držimo pesti.

Če boš tako nadaljeval, boš lahko začel prodajati tipse kot Wolf in Burči.

A110 ::

Ko dosti spremljaš določen šport (kot hobi) veš ponavadi še preveč o okipah. Točno veš katere igrajo bolj napadalno, katere obrambno, kdo ima težave z razporedom in poškodbami in mora rotirati,... kot dijak sem sam tako kar dolgo preveč spremljal šport in bil kar dober v napovedovanju rezultatov. Sem podobno igral kvote okoli 2 in mi je uspelo par krat zadeti tudi po 5x zapored. ampak ker me je bilo preveč strah za denar sem vedno dajal po max 5e. Me pa zdajle mika da bi tudi sledil temu cruzovemu sistemu

Cruz ::

@martincek1 V planu sem imel do novega leta.
@reeves Nisem stavni mojster, niti ne služim, niti ne mislim služiti s stavami nekaj veliko, to je bolj za zabavo. Probam najti picke, ki so proti javnemu mnenju, a so čisto legitimni in izkoristiti višjo kvoto. Glede predvčeraj in včeraj, če ti bo lažje, tudi jaz sem izgubil EUR!

Sicer pa, mogoče bom migriral v ameriški nogomet&tenis v kratkem.

------------------------------

Včeraj Koper - Maribor 1:2. Če je kdo gledal tekmo - gol s strani Kopra se ne bi smel zgoditi, ne vem kaj so Mariborčani delali, zgleda so poskušali neko novo taktiko, ki je bila epic fail.

5W 2L

Danes:

Southampton - Sheffield Utd
Obe ekipi dosežeta gol - DA @ 1,92(e-stave.com)

Twente - AZ Alkmaar
Vsota 1,5 gola v 1.polčasu - VEČ @ 2,00(e-stave.com)

Sheffield United so res na zadnjem mestu, ampak so borci: na zadnjih 5/7 tekmah v gosteh so zadeli gol, tudi proti Chelsea, Liverpoolu, Arsenalu in mislim, da bi lahko tudi tukaj presenetili, čeprav ne bodo zmagali.

AZ so zadeli v prvem polčasu na zadnjih 9 tekmah, tako doma kot v gosteh in so znani po tem, da so zelo agresivni na začetku tekme. Twente so močni v tej sezoni, prejšnji teden so zmagali proti Ajaxu v gosteh in potrebujejo zmago, saj je cilj v ligi dosečti stopničke. V nizozemski ligi se daje veliko zadetkov in mislim, da bo zanimiva tekma. Če kdo igra na tuji stavnici, je dober pick tudi, da AZ zadane gol v prvem polčasu ali AZ več od 0,5 gola v prvem polčasu.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

A110 ::

Cruz je izjavil:

@martincek1 V planu sem imel do novega leta.
@reeves Nisem stavni mojster, niti ne služim, niti ne mislim služiti s stavami nekaj veliko, to je bolj za zabavo. Probam najti picke, ki so proti javnemu mnenju, a so čisto legitimni in izkoristiti višjo kvoto. Glede predvčeraj in včeraj, če ti bo lažje, tudi jaz sem izgubil EUR!

Sicer pa, mogoče bom migriral v ameriški nogomet&tenis v kratkem.

------------------------------

Včeraj Koper - Maribor 1:2. Če je kdo gledal tekmo - gol s strani Kopra se ne bi smel zgoditi, ne vem kaj so Mariborčani delali, zgleda so poskušali neko novo taktiko, ki je bila epic fail.

5W 2L

Danes:

Southampton - Sheffield Utd
Obe ekipi dosežeta gol - DA @ 1,92(e-stave.com)

Twente - AZ Alkmaar
Vsota 1,5 gola v 1.polčasu - VEČ @ 2,00(e-stave.com)

Sheffield United so res na zadnjem mestu, ampak so borci: na zadnjih 5/7 tekmah v gosteh so zadeli gol, tudi proti Chelsea, Liverpoolu, Arsenalu in mislim, da bi lahko tudi tukaj presenetili, čeprav ne bodo zmagali.

AZ so zadeli v prvem polčasu na zadnjih 9 tekmah, tako doma kot v gosteh in so znani po tem, da so zelo agresivni na začetku tekme. Twente so močni v tej sezoni, prejšnji teden so zmagali proti Ajaxu v gosteh in potrebujejo zmago, saj je cilj v ligi dosečti stopničke. V nizozemski ligi se daje veliko zadetkov in mislim, da bo zanimiva tekma. Če kdo igra na tuji stavnici, je dober pick tudi, da AZ zadane gol v prvem polčasu ali AZ več od 0,5 gola v prvem polčasu.


cruz Twente - AZ Alkmaar
Vsota 1,5 gola v 1.polčasu - VEČ @ 2,00(e-stave.com) na e-stave ni single in je ni mogoce vplacati posamezno. ti to oboje das na isti listek?

Cruz ::

Da, to sem dal na isti listek.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Cruz ::

Včeraj 1-1, ampak ker je bil listek z dvema stavama, je izguba in bom to tudi dodal k številkam, da bo fer.

Skupaj posamične stave: 6W 3L
Listki z eno stavo: 4W 1L
Listki z dvema(ali več) stavama: 0W 2L

Danes:

Cleveland - Baltimore
Cleveland @ 2,20(e-stave.com)

Danes pa ameriški fuzbal za spremembo. Tekma, o kateri se razpravlja že dva dni(AFC North je zelo gledana divizija). Ekipi sta podobno močni, je pa odličen value bet na Cleveland @ 2,20(e-stave.com). Baltimore ima boljšo defenzivo, Cleveland pa igrajo doma, imajo boljšo ofenzivo, ki je precej fleksibilna in se odlično prilagaja na nasprotno ekipo. Cleveland Brownsi postajajo čedalje močnejša ekipa v njihovi ligi, medtem ko Baltimore Ravensi postajajo slabša, kljub dobremu začetku sezone. Na tej tekmi bodo prav tako pogrešali nekaj ključnih igralcev zaradi poškodbe. Danes kaže grdo vreme, z močnim vetrom, zato bo več poudarka na teku z žogo(namesto dolgih podaj), tukaj pa so Brownsi spet na boljšem položaju.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

reeves ::

Jaz sem pa včeraj zamudil Southampton in igral single na Twente-AZ (Bet365), tako da je bil win pri meni. Sreča.

Cruz ::

Brownsi izgubili, škoda.

Skupaj posamične stave: 6W 4L
Listki z eno stavo: 4W 2L
Listki z dvema(ali več) stavama: 0W 2L

Danes:

Eintracht (F) - Borussia (M)
Dvostranska Borussia (M)

Eintracht ni zmagal zadnjih 8 tekem. Glavni napadalec, Silva, ima probleme z mišico in verjetno ne bo nastopal. Mislim, da Borussia lahko vzame to tekmo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Cruz ::

Škoda, včeraj: Silva je igral in stisnil 2 gola + asistenco za 3. gol. To pa se zgodi, ko zjutraj, preden je postava znana, že stavljaš. Bil je remi, zato je bil vložek na stavo vrnjen.

Skupaj posamične stave: 6W 4L
Listki z eno stavo: 4W 2L
Listki z dvema(ali več) stavama: 0W 2L
Vrnjene vsote pri dvostranski stavi: 1

Danes:

Bayern (M) - Wolfsburg
Vsota 3,5 gola - VEČ @ 1,77(e-stave.com)

Celje - Koper
Vsota 2,5 gola - VEČ @ 1,95(e-stave.com)

Bayern je zadel na zadnjih 11 tekmah, Wolfsburg na zadnjih 9. Na zadnjih 4/6 medsebojnih tekmah, je bilo več od 3,5 gola, enkrat je Bayern doma zmagal celo 6:0. Tudi na tej tekmi pričakujem vsaj 4 gole.

Koper je letos doma zmagal 3:0. Na zadnjih 4/6 medsebojnih tekmah, je bilo več od 2,5 gola, res pa je, da so tekme večinoma starejše. Na zadnjih 5/6 domačih tekmah so Celjani zadeli gol. Prav tako so Koperčani na zadnjih 5/6 tekmah v gosteh zadeli gol in znajo presenetiti(kot so proti Olimpiji v gosteh zmagali z 2:1). Tukaj v glavnem stavljam proti javnemu mnenju, ker ekipama zadnje čase ne gre najbolje, vseeno pa se mi zdi, da bi lahko bilo več od 2,5 golov, ker bosta obe ekipi lačni za zmago.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Kvinta ::

Teh naših e-stav nisem gledal zdaj že par let kolkor pa zdaj vidim so še vedno malo v prazgodovini 25 opcij na tekmo v povprečju vsaj asian handicap bi lahko dali not pa igralce recimo pa kartone al pa offside :D
A.C.A.B

Cruz ::

Kvinta je izjavil:

Teh naših e-stav nisem gledal zdaj že par let kolkor pa zdaj vidim so še vedno malo v prazgodovini 25 opcij na tekmo v povprečju vsaj asian handicap bi lahko dali not pa igralce recimo pa kartone al pa offside :D
Se strinjam, je pa tukaj potencialna možnost korupcije, sploh če bi dali igralce. Jaz vem, da bi definitivno večkrat stavil na kakšnega igralca, da da gol. Verjamem pa, da bi se lahko tudi kaj dogovorili, dajmo pustit Anžetu, da da gol ali kaj, je pa res, da e-stave niso niti najboljše niti potencialne za velik, mastni zaslužek. Kolikor vem, na tujih stavnicah ni možnosti stave na igralca v slovenski ligi. Tukaj se odpre nov potencialen problem: če bi e-stave to možnost razvile, bi lahko tuje stavnice skopirale mehaniko in to začele ponujati. No, mogoče obstaja kak zakon, ki to preprečuje(stavljanje na igralca v nižjih ligah), pa se ne zavedam. Če pa bi e-stave začele ponujati stave na igralca za znane lige, pa bi se ljudje začeli buniti, zakaj pa ni te možnosti za našo slovensko ligo.

Kartoni, koti, definitivno prinesejo dosti več potenciala za zaslužek, če si uporabnik. Več možnosti je, boljše je, za uporabnika. Vseeno mislim, da se splača vlagati v to in motivirati ljudi, češ: "Da se!", saj s tem pride tudi večji zaslužek stavnicam. Kaj ti pomagajo pijančki, ki se po petem pivu spravijo na avtomat, označijo 6 tekem s čisto 1-ko ali 2-ko, na njih pa vržejo 5EUR. Od tega ni profita.

Jordan Tigani, član ekipe Googla, ki je zadela 14/16 tekem na svetovnem prvenstvu 2014, pravi da je mogoče pravilno napovedati nekje 70% tekem(seveda je to best-case), drugo pa je naključje, tako da, tudi če bi e-stave dodale vse te dodatne možnosti in zaradi tega dobile kakšne prefinjene stavničarje, si ne bi skopale jamo.

Nekje sem bral, da za zadosten profit, v katerega se splača vlagati čas in sredstva, rabiš 53% winrate, nič več, vse kar je več je samo plus.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Kvinta ::

Ja to maš prav bog si ga vedi kakšni deali so med temi stavnicami samo glede na to ,da je recimo samo v UK konkurenca full močna je to malo čudno.... sicer je pa tak dokler te naše stave delajo dober profit zakaj bi sploh dali nekaj novega not po drugi strani pa spet bedasto pomoje tu država zadaj stoji z nekimi bedastimi zakoni katere so napisali bivši partizani in dokler se ta generacija ne zamenja ne bo nič novega..... kar se korupcije tiče se temu čisto ognit ne moreš ,ker se med sabo zmenijo tud v tujini pa to bolj v 2 in 3 ligi kot pa v prvi ,ker tam ni take kontrole baje najlažje je to pri tenisu se zmenit .....

Ti pijančki pišejo po 10 parov pa gor polj 1x na leto zadanejo pa s tistim listkom še 3 mesce mahajo jaz raje namesto tega igram Đokoviča kontra pa se zgodi vsaj 5x na leto :D al pa recimo dam tu in tam pri fuzbalu na kakega branilca ,da bo dal gol sploh Pique ga da recimo al pa da bo Arturo Vidal rdeči karton dobil :)) pa tudi recimo na Deuce pri tenisu se splača drugač pa vse rekreativno največ 3 pare za male pare.
A.C.A.B

buttcrack ::

na e-stave je skoraj nemogoče delati dolgoročen profit

niso vse stave single, kvote so povprečno mizerne napram spletnim bookijim, na vs skup plačaš potem še davek pri vplačilu in eventuelno pri izplačilu.

to je samo za degenerirance, ki stavijo par cekinov na pumpi z listkom 10ih parov.

se opravičujem, če sem koga užalil, a žal je tako...

Cruz ::

Uff, včeraj 2 poraza, naravnost v srce. Verjetno je to trenutek, ko me več nihče ne bo resno jemal!

Skupaj posamične stave: 6W 6L
Listki z eno stavo: 4W 2L
Listki z dvema(ali več) stavama: 0W 3L
Vrnjene vsote pri dvostranski stavi: 1

Danes:

Maribor - Mura
Obe ekipi dosežeta gol - DA @ 1,75(e-stave.com)

Malce sem mazohist, zato bom ostal pri slovenski ligi. Mariboru gre odlično, zadnjih 4/5 tekem so zmagali in so na vrhu lestvice. Tudi Mura je zadnjih 5 tekem brez poraza(ampak z remijami seveda), tako da je tukaj računati na dobro, napeto tekmo in gol z obeh strani.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Cruz ::

Maribor 2:1 zmagal.

Skupaj posamične stave: 7W 6L
Listki z eno stavo: 5W 2L
Listki z dvema(ali več) stavama: 0W 3L
Vrnjene vsote pri dvostranski stavi: 1

Danes:

Union Berlin - Borussia (D)
Obe ekipi data gol + Vsota 2,5 - DA + VEČ @ 1,85

Danes dve stavi v eni, ker nisem našel kakšne boljše. Union Berlin postaja zelo soliden klub, pred kratkim remiziral celo z Bayernom. Na zadnjih 6 domačih tekmah je zadel gol. Tudi Dortmund je na zadnjih 6 tekmah v gosteh zadel gol. Mislim, da ima Berlin priložnost zmagati to tekmo ali pa remizirati, zato se bo Dortmund primoran boriti, saj se mu pri Unionu ne bodo pustili, sploh doma ne.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

sbawe64 ::

Za over/under je dobro videti postave, razmere na igrišču (live bet).
2020 is new 1984
Corona World order

Cruz ::

@sbawe64 Res je, llive bet trading pri športnih stavah je čisto dobra opcija, če imaš čas in se ti da.

Včeraj win.

Skupaj posamične stave: 8W 6L
Listki z eno stavo: 6W 2L
Listki z dvema(ali več) stavama: 0W 3L
Vrnjene vsote pri dvostranski stavi: 1

Danes:

Tabor - Koper
Tabor @ 2,45

Tabor ima najboljšo statistiko domačih tekem v ligi. Na zadnjih 7/9 domačih tekmah, so zmagali, na ostalih 2 pa remizirali. Letos so že enkrat zmagali proti Kopru, na začetku lige. Preveč dobra priložnost, da bi jo izpustil, zato grem s čisto 1-ko. Za bolj varne, je opcija dvostranska Tabor @ 1,65, ampak pomoje je čista 1-ka varna.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Cruz ::

Kakšna tekma včeraj. Koper dal 4 gole v prvem polčasu! Kaos, ki se ne bi smel zgoditi, a je vseeno del nas.

Skupaj posamične stave: 8W 7L
Listki z eno stavo: 6W 3L
Listki z dvema(ali več) stavama: 0W 3L
Vrnjene vsote pri dvostranski stavi: 1

Danes:

Domžale - Bravo
Obe ekipi dosežeta gol - DA @ 1,73(e-stave.com)

Celje - Mura
Mura @ 2,45(e-stave.com)

Maribor - Aluminij
Vsota 1,5 gola v 1.polčasu - VEČ @ 2,00(e-stave.com)

Danes so zadnje tekme v tem letu, sezona se bo nadaljevala spet februarja, zato se bodo ekipe še bolj borile za zmago, saj bodo želele lepo končati leto.

Če Bravo zmaga, bodo izenačeni z Domžalami, zato bodo imeli motivacijo za zmago. Nazadnje je Bravo doma zmagal, zato se bodo Domžale, ki velikokrat presenetijo, borile za maščevanje.

Mura je borbena ekipa. Imajo odlično obrambo in vedno dajo vse od sebe. Če zmagajo na zadnji tekmi leta, bodo okronani s strani zvestih navijačev.

Maribor bo to tekmo suvereno zmagal, pričakujem hitro tekmo in zadetke.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Cruz ::

Včeraj sem bil ziher, da bodo vsi 3-je šli skozi. Me je presenetila tekma Domžale-Bravo, 0:0 res nisem pričakoval. Hja, slovenska liga ni najbolj enostavna za stavljati, jo pa rad. Kakorkoli, včeraj ne bom štel kot listek z dvema(ali več) stavama, ker so bili singli.

Skupaj posamične stave: 10W 8L
Listki z eno stavo: 8W 4L
Listki z dvema(ali več) stavama: 0W 3L
Vrnjene vsote pri dvostranski stavi: 1

Danes:

Chelsea - West Ham
Vsota 2,5 gola - MANJ @ 2,15(e-stave.com)

Chelseaju gre slabo zadnje čase. Sicer imajo zelo dobro statistiko za domače tekme, ampak West Ham je znan po težavnem nasprotniku, sploh za Chelsea. West Ham je v dobri formi zadnjih 6 tekem, pričakujem borbeno tekmo, v kateri nobena ekipa ne bo znala dati gola. Ta tekma kar kriči 0:0 ali 1:1. Easy money.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Cruz ::

Not so easy money.

Skupaj posamične stave: 10W 9L
Listki z eno stavo: 8W 5L
Listki z dvema(ali več) stavama: 0W 3L
Vrnjene vsote pri dvostranski stavi: 1

Juventus - Fiorentina
Polčas/Konec - 1/1 @ 1,80(e-stave.com)

Silva E. - Broady N.
Silva E. @ 1,50(e-stave.com)

Juventus igra doma proti Fiorentini.

Broady je v slabši formi trenutno.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Pinturicchio ::

Tak na prvo žogo, brez posebnih analiz itd...
Crotone-Parma 2
Juventus-Fiorentina Juve handicap -1,5
Valencia-Sevilla oba data + over 2,5
Real Sociedad-Atletico (M) 2
Villarreal-Athletic Bilbao 1
CFR Cluj-Univers. Craiova 1
St.Gallen-Young Boys oba data + over 2,5

Da vidim kolk jih bo mimo...

martincek1 ::

Če to zadaneš, za vedno zaprem svoj slo-tech račun :D

Good luck!

reeves ::

@Cruz

Pazi, da te ne bo zaneslo. Že dva tedna vsak dan staviš. Tega tudi najboljši ne počnejo. Če kakšen dan ni pametne stave, potem ta dan pač ne staviš. Nesmiselno je iskati in kombinirati neke tekme, in iskati kvote, sploh pa v časih korone. Fuzbal je kot, da bi gledal loterijo.
Proji se sedaj na veliko izogibajo stav. Vsi čakajo Avstralia Open.

Cruz ::

reeves je izjavil:

@Cruz

Pazi, da te ne bo zaneslo. Že dva tedna vsak dan staviš. Tega tudi najboljši ne počnejo. Če kakšen dan ni pametne stave, potem ta dan pač ne staviš. Nesmiselno je iskati in kombinirati neke tekme, in iskati kvote, sploh pa v časih korone. Fuzbal je kot, da bi gledal loterijo.
Proji se sedaj na veliko izogibajo stav. Vsi čakajo Avstralia Open.
Res je, ampak sem si postavil izziv, vsak dan do novega leta, s kvoto vsaj 1,70. Danes sem sicer prekršil to pravilo, ampak samo zato, ker sem bil 100%, da bo Silva zmagala(in tudi je), 1,50 kvota pa tudi ni tako slaba.

Ne pričakujem kakšnega močnega profita, je bolj fun challenge.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Pinturicchio ::

martincek1 je izjavil:

Če to zadaneš, za vedno zaprem svoj slo-tech račun :D

Good luck!


Tudi jaz 😁. Čeprav je bilo tu mišljeno vse single. Ampak kolko gledam zdaj rezultate, totalni polom....

Cruz ::

Včeraj 1-1.

Skupaj posamične stave: 11W 10L
Listki z eno stavo: 8W 5L
Listki z dvema(ali več) stavama: 0W 4L
Vrnjene vsote pri dvostranski stavi: 1

Philadelphia - Washington
228,5 točk - MANJ @ 1,80(e-stave.com)

Minnesota-Detroit
223,5 točk - MANJ @ 1,80(e-stave.com)

Zgodnje NBA tekme razočarajo s točkami. Stavljanje under je odlična strategija.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Cruz ::

Včeraj prvič win listek z dvema(ali več) stavama, je že bil čas.

Skupaj posamične stave: 13W 10L
Listki z eno stavo: 8W 5L
Listki z dvema(ali več) stavama: 1W 4L
Vrnjene vsote pri dvostranski stavi: 1

Ankaragucu - Bešiktaš
Vsota 1,5 gola v 1.polčasu - VEČ @ 2,10(e-stave.com)

Ankaragucu je na zadnjih 3/4 tekmah doma zadel gol v prvem polčasu. Bešiktaš je znan kot klub, ki da veliko golov. Na zadnjih 2/4 tekmah v gosteh so zadeli 2 gola v prvem polčasu. Mislim, da bo na tej tekmi prvi polčas rodoviten. Ankarugucu ne gre najboljše, so predzadnji v ligi, pričakujem enostavno zmago Bešiktaša.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Cruz ::

Pinturicchio je izjavil:

Čeprav je bilo tu mišljeno vse single. Ampak kolko gledam zdaj rezultate, totalni polom....
2/7 si zadel. Če bi 3/7, bi bil v plusu.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

msms ::

Na naši e stavnici ni mogoče uspeti. Sploh ne vidim razloga zakaj bi kdo sploh tukaj igral. Najnižje kvote, dvakrat davek in majhna ponudba.

Kvinta ::

Včasih so ble boljše kvote edino za Slo 1 Ligo fuzbal napram tujim stavnicam to pa je tudi vse :D
A.C.A.B

Pinturicchio ::

Cruz je izjavil:

Pinturicchio je izjavil:

Čeprav je bilo tu mišljeno vse single. Ampak kolko gledam zdaj rezultate, totalni polom....
2/7 si zadel. Če bi 3/7, bi bil v plusu.

Ja, kvote so bile velike na single, mogoče celo res.

satfinder ::

Mimogrede, 1x me je zamikalo, da bi stavil na Zavca proti Turner-ju
(nekaj temu podobnega -). Po ogledu Turner-jevih posnetkov nisem stavil - uspeh je bil, da se je Dejan dostojno boril in ostal na nogah, dokazal pa je, da je/da je bil soliden boksar.
Korak do konca in Naprej :).

49106 ::

Keith Thurman?

webmaher ::

webeni Turki... sem stavil zdaj v 56 minuti na over 1, kvota je 1,85...

Cruz ::

webmaher je izjavil:

webeni Turki... sem stavil zdaj v 56 minuti na over 1, kvota je 1,85...
Dobra najdba, pomoje bo šlo skozi. Drugače pa ja, danes je grozen dan za stave. Bo jutri toliko bolj veselo, NBA.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Cruz ::

Včeraj L.

Skupaj posamične stave: 13W 11L
Listki z eno stavo: 8W 6L
Listki z dvema(ali več) stavama: 1W 4L
Vrnjene vsote pri dvostranski stavi: 1

Danes:

Miami-New Orleans
223,5 točk - MANJ @ 1,80(e-stave.com)

LA Lakers-Dallas
228,5 - MANJ @ 1,80(e-stave.com)

Milwaukee-Golden State
233,5 točk - MANJ @ 1,80(e-stave.com)

Na zgodnjih NBA tekmah chockajo na polno. Božično darilo. Če kdo ne želi vse 3, priporočam Milwaukee in Lakerse.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Cruz ::

Včeraj 1-2, lahko bi bilo boljše, kaj češ.

Skupaj posamične stave: 14W 13L
Listki z eno stavo: 9W 8L
Listki z dvema(ali več) stavama: 1W 4L
Vrnjene vsote pri dvostranski stavi: 1

Las Vegas - Miami
47,5 točk - VEČ @ 1,80(e-stave.com)

Ameriški nogomet. Las Vegas Raiders je na prvem mestu, če pogledamo povprečno število točk na tekmi: 57. To ni samo znak dobre ofenzive, ampak tudi slabe defenzive(povprečje prejetih točk je 30), kar bo Miami izkoristil. Miami je tukaj favorit in bo verjetno zmagal: potrebuje 2 zmagi za playoffse in ne bodo dopustili, da šansa odide, sploh glede na to, da so Raidersi lažji tekmec od njihovega naslednjega, Buffalo Bills, ki je na prvem mestu.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

shark99 ::

Skupaj posamične stave: 14W 13L
Listki z eno stavo: 9W 8L

Kakšna je razlika med posamično stavo in Listkom z eno tekmo?

Cruz ::

shark99 je izjavil:

Skupaj posamične stave: 14W 13L
Listki z eno stavo: 9W 8L

Kakšna je razlika med posamično stavo in Listkom z eno tekmo?
Listki z eno stavo, so singli, se pravi 1 tekma/listek, ne moreš vedno igrati 1 tekmo/listek na e-stave.com . Posamične stave so vse tekme skupaj, se pravi, k singlom so prištete še tekme iz listkov z več stavami. Pri listkah z dvema(ali več) stavama pa beležim dobitne listke v celoti, ne posamične dobitne tekme. Se pravi, če vse tekme na listku zadenem, je pri listkah z dvema(ali več) stavama W, če pa 1 zadenem, 1 pa zluftam, pa L(ker moraš vse pare zadeti), k skupnim posamičnim stavam pa v tem primeru prištejem 1W in 1L.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

nightrage ::

Kaj zdej Cruz, si kej dobil v zadnjem času, oz. anyone?

Cruz ::

nightrage je izjavil:

Kaj zdej Cruz, si kej dobil v zadnjem času, oz. anyone?
Sem, ravno včeraj, pa tudi danes bo šlo skozi.

Skupaj posamične stave: 15W 13L
Listki z eno stavo: 10W 8L
Listki z dvema(ali več) stavama: 1W 4L
Vrnjene vsote pri dvostranski stavi: 1

Houston-Cincinnati
45,5 točk - MANJ @ 1,80(e-stave.com)

Točk je bilo manj na 4/5 tekmah od Cincinnati Bengalsev. Pri Houston Texans podobno: 5/6 tekmah, je šlo under. Tekmo si lahko ogledate preko kakšnega livestreama ob 18:55.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Cruz ::

Nope, včeraj izgubil.

Skupaj posamične stave: 15W 14L
Listki z eno stavo: 10W 9L
Listki z dvema(ali več) stavama: 1W 4L
Vrnjene vsote pri dvostranski stavi: 1

New England-Buffalo
45,5 točk - VEČ @ 1,75(e-stave.com)

Buffalo Billsi rabijo to zmago, da securajo 2. mesto za playoffse in so zmagali zadnjih 5/6 tekem. Povprečno število doseženih točk(z njihove strani) na teh 6 tekmah je bilo 35 in tudi na tej tekmi pričakujem 30+ točk s strani Billsov, pa ene 17 s strani New Englanda. Če je kdo na tuji stavnici, je dobra stava tudi več kot 25,5 ali 26,5 doseženih točk s strani Buffaloja. Še 4 dni so preostali od tega izziva in upam, da vse zadenem, saj sem tudi tako začel, s 4 zaporednimi zmagami.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Cruz ::

Včeraj win. Še 3 dni.

Skupaj posamične stave: 16W 14L
Listki z eno stavo: 11W 9L
Listki z dvema(ali več) stavama: 1W 4L
Vrnjene vsote pri dvostranski stavi: 1

Phoenix-New Orleans
222,5 točk - MANJ @ 1,80(e-stave.com)

Phoenix Suns 3 zaporedne tekme under. New Orleans smo že enkrat zadeli under, pretekle tekme prav tako favorizirajo takšno strategijo. Tole bo defenzivna, počasna tekma.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

ubermensch ::

Cruz je izjavil:

Včeraj win. Še 3 dni.

Skupaj posamične stave: 16W 14L
Listki z eno stavo: 11W 9L
Listki z dvema(ali več) stavama: 1W 4L
Vrnjene vsote pri dvostranski stavi: 1

Phoenix-New Orleans
222,5 točk - MANJ @ 1,80(e-stave.com)

Phoenix Suns 3 zaporedne tekme under. New Orleans smo že enkrat zadeli under, pretekle tekme prav tako favorizirajo takšno strategijo. Tole bo defenzivna, počasna tekma.


Evo sem prvič stavil tvojo analizo, na betu365 je kvota 1.86 za under 223.5.

sbawe64 ::

Na šl se šteje pri totalih o/u samo redni del, brez podaljškov.
Kako je pri b365 s tem ? http://www.download-sportsbook.com/rule...
Any period of overtime is included in the final result to determine winning team and total score, unless specified otherwise.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()
««
35 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stavni nasveti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12141023 (16285) Pinturicchio
»

Stave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8820997 (11190) Dzhimen
»

Športne stave

Oddelek: Loža
397096 (5407) bdoxx
»

sistem športnih stav (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8623138 (21648) kinggovhell
»

športne stave (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8618005 (8913) GregiB

Več podobnih tem