» »

Športne stave - je sploh možno uspeti?

Športne stave - je sploh možno uspeti?

Temo vidijo: vsi
««
34 / 38
»»

branimirII ::

Stava dobljena. Dobim v primeru zmage francoziv ali neodlocenega izida. Tako da stavim ce sem dokaj preprican.

Sreca bi bila ce bi hrvati zmagal v rednem delu. Drugo je sigura. Vlozis 1000 dobis 1230

Cruz je izjavil:

branimirII je izjavil:

Ce boste stavili samo zarad tega ker je dobra kvota boste vecinoma popusili. Saj igrate na srecu. Ce imate prave informacije vam 1.25 kvota ne predstavlja problema.


Stavla se na kvote ne na ekipe. 99% tekem je na srečo. Na 1,25 kvoto ne bom nikoli stavljal. Pod 1,60 ne grem.

Zato bos vecinoma v minusu ali pozitivni nuli.

Zgodovina sprememb…

msms ::

Za dolgoročni plus se stavi kvote okoli 2 in samo single stave...

Pinturicchio ::

branimirII je izjavil:

Stava dobljena. Dobim v primeru zmage francoziv ali neodlocenega izida. Tako da stavim ce sem dokaj preprican.

Sreca bi bila ce bi hrvati zmagal v rednem delu. Drugo je sigura. Vlozis 1000 dobis 1230

Cruz je izjavil:

branimirII je izjavil:

Ce boste stavili samo zarad tega ker je dobra kvota boste vecinoma popusili. Saj igrate na srecu. Ce imate prave informacije vam 1.25 kvota ne predstavlja problema.


Stavla se na kvote ne na ekipe. 99% tekem je na srečo. Na 1,25 kvoto ne bom nikoli stavljal. Pod 1,60 ne grem.

Zato bos vecinoma v minusu ali pozitivni nuli.


Sem vam napisal v postu pred 3 leti da se kvoto pod 1,7 ne splača igrati, ker boš 100% v izgubi.

Zgodovina sprememb…

branimirII ::

Niti ne ce stavis na dve tretjini moznosti. Tip 1 in 0 skupaj. Sem stavio. Kvota je bila 1.23 in sem u dobicku. Ce bi stavio na visju kvotu bi bio veci rizik.

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

branimirII je izjavil:

Niti ne ce stavis na dve tretjini moznosti. Tip 1 in 0 skupaj. Sem stavio. Kvota je bila 1.23 in sem u dobicku. Ce bi stavio na visju kvotu bi bio veci rizik.


Če nočeš rizika športne stave niso zate. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

koyotee ::

Včeraj je bil dober dan :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

buttcrack ::

še en general po bitki

koyotee ::

Hannover 96 v Wacker Nordhausen
Hannover 96 -2.0,-2.5 @2.150

Elversberg v Kaiserslautern
Kaiserslautern @1.83

Celtic v Alashkert FC
Celtic -2.5 @1.750

Rosenborg v Valur Reykjavik
Rosenborg -1.5 @1.775
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: neverlucky ()

buttcrack ::

koyotee je izjavil:

Hannover 96 v Wacker Nordhausen
Hannover 96 -2.0,-2.5 @2.150

Elversberg v Kaiserslautern
Kaiserslautern @1.83

Celtic v Alashkert FC
Celtic -2.5 @1.750

Rosenborg v Valur Reykjavik
Rosenborg -1.5 @1.775


Kaiserslauteren se nekaj fiži, je že naraslo na 2,45. Če imaš kakšne dobre insajderse, še malo naloži.

GL!

kingsix ::

Je možno uspeti, ampak to uspe redkim. Vem za ljudi, ki imajo vsak mesec vsaj 10k dobička od stav. Nekateri pa letno tudi milijon in več. En tip je tale SP prislužil 2.5 mil €.

branimirII ::

Gdo?

kingsix ::

O tem ne morem govoriti, niti ni pomembno. Imam pač vpogled v backoffice nekaj večjih stavnic. Je kar nekaj ljudi, ki so od tega milijonarji, večina pa v zgubi :).
Spomnim se stave enega tipa, ki je stavil 7 tekem SPja na točen rezultat (2:1, 0:1 etc) in vse zadel. Od nekaj everske stave je dobil nekaj 100k, mislim, da je bilo čez milijon, ampak niti ni pomembno. haha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

branimirII ::

Ce imaju notranje informacije.

kingsix ::

Za SP malo dvomim, da imajo notranje informacije. Sicer pa stavnice skoz dobivajo namige glede sumljivih tekem in jih tudi lockajo.

branimirII ::

Kako dvomis za svetovno prvenstvo. Poglej kolko avtogolova je bilo. Skoraj na vsakoj tekmi.

webmaher ::

@kingsix...če me spomin ne vara imajo vse legalne stavnice omejen max dobitek...čez 100k € ne vem, če lahko z eno stavo dobiš.... pa če bi redno dobival oz. delal PLUS te še bolj omejijo :)

koyotee ::

buttcrack je izjavil:

koyotee je izjavil:

Hannover 96 v Wacker Nordhausen
Hannover 96 -2.0,-2.5 @2.150

Elversberg v Kaiserslautern
Kaiserslautern @1.83

Celtic v Alashkert FC
Celtic -2.5 @1.750

Rosenborg v Valur Reykjavik
Rosenborg -1.5 @1.775


Kaiserslauteren se nekaj fiži, je že naraslo na 2,45. Če imaš kakšne dobre insajderse, še malo naloži.

GL!


Je že nazaj na 2,25 bet365. Kar tiče poškodb, ni nobenih omembe vrednih, da bi zaradi tega narasla kvota. Zadnje 3 tekme v juliju, 2 zmagi 5:1 in 2:0 ter remi 2:2 z Bochumom, ki pa je precej boljši kot današnji nasprotnik, ki je ligo nižje.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

neverlucky ::

kingsix je izjavil:

Je možno uspeti, ampak to uspe redkim. Vem za ljudi, ki imajo vsak mesec vsaj 10k dobička od stav. Nekateri pa letno tudi milijon in več. En tip je tale SP prislužil 2.5 mil €.


Verjamem da se je dalo na SP kar nekaj dobiti, tudi sam sem naredil x3 z svojim malo vlozkom sicer. Se je po uvodnih kolih dalo videti komu gre in komu ne.

Da bi pa stavil 3je nemske lige in 2 norvesko ligo in tako dalje, pa dvomim da se da. Ce poznas sceno lahko imas prednost pred stavnico, ce pa stavis samo na kvote pa nikakor.

kingsix ::

webmaher je izjavil:

@kingsix...če me spomin ne vara imajo vse legalne stavnice omejen max dobitek...čez 100k EUR ne vem, če lahko z eno stavo dobiš.... pa če bi redno dobival oz. delal PLUS te še bolj omejijo :)


To absolutno ne drži. No, vsaj prvi del. To če kso redno dobiva pa.. Ja.. Imajo ukrepe.

Stavnice oz bookmakerji pa včasih imajo določene limite.. Bodisi na tekmovanje/ligo ali tekmo. Lahko npr postavijo limit max win, max odd etc. "underground" stavnice za high stake playerje pa tega res navadno nimajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Cruz ::

neverlucky je izjavil:

kingsix je izjavil:

Je možno uspeti, ampak to uspe redkim. Vem za ljudi, ki imajo vsak mesec vsaj 10k dobička od stav. Nekateri pa letno tudi milijon in več. En tip je tale SP prislužil 2.5 mil EUR.


Verjamem da se je dalo na SP kar nekaj dobiti, tudi sam sem naredil x3 z svojim malo vlozkom sicer. Se je po uvodnih kolih dalo videti komu gre in komu ne.

Da bi pa stavil 3je nemske lige in 2 norvesko ligo in tako dalje, pa dvomim da se da. Ce poznas sceno lahko imas prednost pred stavnico, ce pa stavis samo na kvote pa nikakor.


Nikoli ne staviš na ekipo, ki ima 1,25 kvoto. Potem raje staviš na gole, kornere itd. Kalkulirano tveganje in je to to. To sem mislil, ko sem povedal, da staviš na kvote. Ne, da bi stavil na Južno Korejo proti Nemčiji, ko je imela 14,00. :)) No v tem primeru je bil bedak tisti, ki je stavil na Nemčijo(1,20nekaj kvota).
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

perci ::

kingsix je izjavil:

O tem ne morem govoriti, niti ni pomembno. Imam pač vpogled v backoffice nekaj večjih stavnic. Je kar nekaj ljudi, ki so od tega milijonarji, večina pa v zgubi :).
Spomnim se stave enega tipa, ki je stavil 7 tekem SPja na točen rezultat (2:1, 0:1 etc) in vse zadel. Od nekaj everske stave je dobil nekaj 100k, mislim, da je bilo čez milijon, ampak niti ni pomembno. haha.

Ce bi imel vpogled v backoffice od Eurojackpot bi videl, da se da tudi tam uspeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

koyotee ::

koyotee je izjavil:

Hannover 96 v Wacker Nordhausen
Hannover 96 -2.0,-2.5 @2.150
Zmaga 2:0(half void half loss)

Elversberg v Kaiserslautern
Kaiserslautern @1.83
Zmaga 3:2

Celtic v Alashkert FC
Celtic -2.5 @1.750
Zmaga 3:0

Rosenborg v Valur Reykjavik
Rosenborg -1.5 @1.775
Zmaga 3:1


Če bi na vsako vložili 10EUR, bi bili 18,55EUR v plusu.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

buttcrack ::

kar še kaj napiši, pohvalno!

koyotee ::

KF Prishtina - CS Fola Esch
Prishtina @1.9

FH Hafnarfjordur - Lahti
FH Hafnarfjordur @1.85

BK Hacken - FK Liepaja
Bk Hacken -1.5 @1.85
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

neverlucky ::

koyotee je izjavil:

KF Prishtina - CS Fola Esch
Prishtina @1.9

FH Hafnarfjordur - Lahti
FH Hafnarfjordur @1.85

BK Hacken - FK Liepaja
Bk Hacken -1.5 @1.85


Ce si stavil na vsako tekmo 100€ si danes -300€ :D:)8-)

Super nasveti!! Vidi se da nimas pojma. Ne bit idiot in stavit fuzbal lig o katerih nimas blage veze.

koyotee ::

neverlucky je izjavil:

koyotee je izjavil:

KF Prishtina - CS Fola Esch
Prishtina @1.9

FH Hafnarfjordur - Lahti
FH Hafnarfjordur @1.85

BK Hacken - FK Liepaja
Bk Hacken -1.5 @1.85


Ce si stavil na vsako tekmo 100€ si danes -300€ :D:)8-)

Super nasveti!! Vidi se da nimas pojma. Ne bit idiot in stavit fuzbal lig o katerih nimas blage veze.



Vceraj je bbil slab dan ja, vse mimo. Bo pa danes bolje.

Jagiellonia Bialystok v Lechia Gdansk
Jagiellonia -1.5 @3.1
SAK Klagenfurt v VST Volkermarkt
Over 5.5 @6.5

FC Kufstein v Rapid Vienna
Rapid Vienna -3.5 @2.375

Neusiedl v Admira Wacker Modling
Admira -3 @4.5

Aluminij - Celje
Over 2.5 @1.8
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

webmaher ::

@koyotee imaš kak sistem al kar tako mal na pamet... pokalne tekme so že tako zelo vprašljive, prav tako pa stave na zmagovalca pa šele začetek prvenstva...

neverlucky ::

Malo na pamet seveda. Mozno da je tudi on del kaksne "skupine za namige", kot so kaksni talenti v temi o kriptovalutah.

neverlucky ::

koyotee je izjavil:

neverlucky je izjavil:

koyotee je izjavil:

KF Prishtina - CS Fola Esch
Prishtina @1.9

FH Hafnarfjordur - Lahti
FH Hafnarfjordur @1.85

BK Hacken - FK Liepaja
Bk Hacken -1.5 @1.85


Ce si stavil na vsako tekmo 100€ si danes -300€ :D:)8-)

Super nasveti!! Vidi se da nimas pojma. Ne bit idiot in stavit fuzbal lig o katerih nimas blage veze.



Vceraj je bbil slab dan ja, vse mimo. Bo pa danes bolje.

Jagiellonia Bialystok v Lechia Gdansk
Jagiellonia -1.5 @3.1
SAK Klagenfurt v VST Volkermarkt
Over 5.5 @6.5

FC Kufstein v Rapid Vienna
Rapid Vienna -3.5 @2.375

Neusiedl v Admira Wacker Modling
Admira -3 @4.5

Aluminij - Celje
Over 2.5 @1.8


Ce si pravilno razporedil 100€ med zgornje stave, si lahko prav lepo zasluzil. Najvecji profit pa bi seveda bil, ce bi vseh 100€ dal na tisto stavo, ki je zadela in imela najvecjo kvoto!!

Daj se kaksne namige. Tukaj bomo hmalu sami milionarji :) :D

mm743312 ::

Zakaj dobitek športnih stav be presega več kot 5000€?

Cruz ::

mm743312 je izjavil:

Zakaj dobitek športnih stav be presega več kot 5000€?
Zaradi možne korupcije. Mogoče bi še bolj morali omejiti.

Furb ::

Eno teoreticno vprasanje. Ze nekaj casa spremljam stavne mojstre. Kdor deli nasvete za placilo ima recimo podjetje financnega svetovanja in podobno. Nekdo drug se vsak dan ukvarja s stavami. Brezposeln, edini vir dohodka. Zasluzi recimo mesecno eno dobro placo, 2k+. Ker je verjetno vse le zacasno.. sreca ni vecna, za brezskrbno zivljenje se tudi ne da zasluziti,... torej kaksen sp se lahko odpre in kako prikazuje dohodke? Namen je placevati prispevke in biti zavarovan, ce pride kriza in se je potrebno zaposliti oziroma imeti zagotovljeno penzijo. Ali so na sociali?

scipascapa ::

Vam še vedno ni kapnilo?

Kakšen sp neki za stave lepo te prosim, itaq socialna ali pa kje dela pa v prostem času - vikendu drka 24/7 stave....Jaz ti povem iz 2 letnih in več izkušenj, ko sem še "delal" na gamebookers, ko sem dobil 50-100$ zastonj na mesec, na račun.
Kolik enih živcev in nohtov je šlo v 2 letih......Igraš 4 pare, pa misliš "ziherce" 1.10-1.20 kurac....V 2 letih sranja nula.....vse skupaj ene 800EUR......bi imel več če ne bi igral.

Zgodovina sprememb…

Furb ::

Ni potrebe da kaj kapne. Preprosta radovednost je tole. Zagotovo so ljudje, ki jim uspeva in nekako dovolj zasluzijo, da ne rabijo redne sluzbe. Taki primeri me zanimajo...

reeves ::

Furb je izjavil:

Eno teoreticno vprasanje. Ze nekaj casa spremljam stavne mojstre. Kdor deli nasvete za placilo ima recimo podjetje financnega svetovanja in podobno. Nekdo drug se vsak dan ukvarja s stavami. Brezposeln, edini vir dohodka. Zasluzi recimo mesecno eno dobro placo, 2k+. Ker je verjetno vse le zacasno.. sreca ni vecna, za brezskrbno zivljenje se tudi ne da zasluziti,... torej kaksen sp se lahko odpre in kako prikazuje dohodke? Namen je placevati prispevke in biti zavarovan, ce pride kriza in se je potrebno zaposliti oziroma imeti zagotovljeno penzijo. Ali so na sociali?

Ne rabiš sp za dobitke. Zadetki na slovenskih straneh so avtomatsko obdavčeni in ti že takoj trga 15% od dobitkov večjih od 300€.
Kot smo pa v eni drugi temi ugotovili pa dobitki iz tujih strani sploh niso obdavčeni zaradi pomanjkljive zakonodaje. Če hočeš sp samo zaradi del. dobe, lahko odpreš v bistvu katerokoli storitveno dejavnost. Itak je ne boš opravljal.

scipascapa je izjavil:

Vam še vedno ni kapnilo?

Kakšen sp neki za stave lepo te prosim, itaq socialna ali pa kje dela pa v prostem času - vikendu drka 24/7 stave....Jaz ti povem iz 2 letnih in več izkušenj, ko sem še "delal" na gamebookers, ko sem dobil 50-100$ zastonj na mesec, na račun.
Kolik enih živcev in nohtov je šlo v 2 letih......Igraš 4 pare, pa misliš "ziherce" 1.10-1.20 kurac....V 2 letih sranja nula.....vse skupaj ene 800EUR......bi imel več če ne bi igral.

Ja, logičen zaključek, če igraš za zabavo. Ti nisi igral tako, da bi služil.
Če hočeš živeti od tega igraš singelce in ne kombinacije in ne po 5€ na listek ampak 100€+.

scipascapa ::

Furb: takih je manj kot 5%.

Cruz ::

V Sloveniji verjetno najbolj služijo tisti, ki prodajajo še "tickete". Poznam pa enega Američana, ki se dejansko s tem preživlja in mu lepo gre. Prej je delal kot električar, ko pa je videl, da mu ni treba več delati, pa se je odločil čisto posvetiti stavam. Stavlja pa večinoma baseball. Sezona traja od marca/aprila do septembra/oktobra/novembra, vmes pa ima potem "dopust".

Je pa ogromno dela potrebnega. Pomaga, da je oboževalec baseballa, ampak od kar je to full-time job je seveda pristop malce drugačen. Rekel je, da v povprečju dela veliko več kot je prej, ampak mu je to delo lažje opravljati, ker ga bolj veseli, dela za sebe, big bucks, ... Ima pa zelo znanstveni, racionalni pristop, baseball je statistično bogat šport. Tako izgleda človek, ki se dejansko preživlja s športnimi stavami. Enak pristop kot tisti, ki trejda. Statistika, statistika, statistika. Kalkuliran riziko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Furb ::

So ljudje ki sluzijo z nasveti drugimi, kjer imajo za placljive storitve odprt sp. Tukaj je vse jasno kako prikazejo. Na drugi strani nekdo sluzi dovolj s stavami itd, da ne rabi druge zaposlitve. Za dobitke in obdavcitev mi je jasno. Torej za placevanja prispevkov in da tece delovna doba, dejansko potrebujes sp. Smo ze blizje. Kaksen sp naprimer? Locen racun, kjer ni prihodkov iz dela. Kako to poteka, ce dejavnosti ne opravljas?

kamiKaZaA ::

Furb je izjavil:

So ljudje ki sluzijo z nasveti drugimi, kjer imajo za placljive storitve odprt sp. Tukaj je vse jasno kako prikazejo. Na drugi strani nekdo sluzi dovolj s stavami itd, da ne rabi druge zaposlitve. Za dobitke in obdavcitev mi je jasno. Torej za placevanja prispevkov in da tece delovna doba, dejansko potrebujes sp. Smo ze blizje. Kaksen sp naprimer? Locen racun, kjer ni prihodkov iz dela. Kako to poteka, ce dejavnosti ne opravljas?

Malo logike. Zgled si vzami po naših politikih in lopovih. Odpreš "slamnato podjetje s.p. na poljubni poštni nabiralnik", dejavnost pa, "drugo svetovanje ali neko svetovanje pač", od tu naprej pa si plačuješ prispevke za plačo in na podlagi tega ti teče delovna doba in sam prejemaš nakazano plačo. To je tak na horuk. Bolj potrobno ti bo vsak računovodski servis svetoval, kako se preko storitev katere tak-al-tak ne opravljaš, legalno plačuješ prispevke in si nakazuješ plačo ob tem pa ti teče delovna doba.

Double Win ::

Here is the useful info to get predictions from betting forums!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Stokarino ()

lisaac ::

Double Win je izjavil:

Here is the useful info to get predictions from betting forums!


Where?

Cruz ::

Tekma dneva:

Brighton - Southampton
Southampton dvostranska(Southampton zmaga, če neodločeno, dobiš znesek nazaj) @ 1,83(e-stave.com)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

reeves ::

Cruz je izjavil:

Tekma dneva:

Brighton - Southampton
Southampton dvostranska(Southampton zmaga, če neodločeno, dobiš znesek nazaj) @ 1,83(e-stave.com)

Na e-stavah nima smisla igrat.
Že sedaj je padla kvota na 1,66
Na bet365 je 2,00

feryz ::

Jaz sem enkrat igral. Prišel sem v oštarijo na pir, kjer so imeli avtomat. Se derejo, kričijo, križajo tiste tekme in na koncu zedinijo, da je to ziher dobitna kombinacija. Tako ziher, da moram še jaz, skeptik, probati. In res sem se stegnil in jim dal 20 evrov za listek.
Naslednji dan me pokličejo, naj grem na pumpo po 330 evrov. In sem šel.
To je bilo prvič in zadnjič, da sem se srečal s tem.

Aquafriend ::

Stave unicujejo sport. Kako? Zarad stav se vedno vec gleda na profit in na denar. Sport kot tak pa postane zgolj sredstvo oziroma nek show ali predstava za doseganje dobickov. Zarad tega pride vedno vec do nastimanih tekem s strani vecjih playerjev. Men se zdi absurd, da je dovoljeno reklamiranje stavnic na dresih mostev. Samo kaze, da nekaj ni v redu z nasim sistemom.

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Hej, do "včeraj" so v različnih športih reklamirali tobak!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Cruz ::

reeves je izjavil:

Cruz je izjavil:

Tekma dneva:

Brighton - Southampton
Southampton dvostranska(Southampton zmaga, če neodločeno, dobiš znesek nazaj) @ 1,83(e-stave.com)

Na e-stavah nima smisla igrat.
Že sedaj je padla kvota na 1,66
Na bet365 je 2,00
Res je, je pa edina stavnica v Sloveniji, zato sem napisal njihovo kvoto.

Kakorkoli, Southampton včeraj zmagal, s pomočjo VAR-a.

1W 0L

Danes:

Leipzig - Manch Utd
Vsota 1,5 gola v 1. polčasu - VEČ @ 1,95(e-stave.com)

Ofenzivi obeh klubov sta zelo močni. Leipzig mora zmagati, če hoče napredovati. Prvo tekmo je United zmagal 5-0. Leipzig je v soboto je remiziral z Bayernom 3-3, 4 od 6 golov so bili v prvem polčasu. Leipzig je igral vrhunsko in so zdaj v naletu, pripravljeni na danes, da gredo na vse ali nič. Razmišljal sem, da bi stavil na Leipzig dvostransko, a sem se odločil za to, zaradi kvote.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

firbec ::

bravo Cruz dobro ti gre ;)

webmaher ::

Cruz, keep winning :)

Cruz ::

Hvala vama. :)

2W 0L

Danes:

Ajax - Atalanta
Vsota 3,5 gola - MANJ @ 1,80(e-stave.com)

Ajax potrebuje zmago, če hoče napredovati, Atalanta potrebuje samo remi. Pričakujem defenzivno igro Atalante in defenzivno igro Ajaxa, ko bodo dosegli zadetek. Najprej sem hotel dvostransko Ajax, a je kvota manjša in mislim, da je to bolj varna stava. Atalanti zadnje čase ne kaže dobro, res pa je, da je za vikend bila prekinjena tekma v italijanski ligi, tako da prihajajo na to tekmo z več počitka. Statistično sta obe ekipi dosegli več kot 2,5 gola v 60% tekmah v LP, ampak mislim, da se bo ta tekma končala z 1:1 ali 2:1 za Ajax in ne bo preveč zanimiva za gledalce.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.
««
34 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stavni nasveti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12141026 (16288) Pinturicchio
»

Stave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8821005 (11198) Dzhimen
»

Športne stave

Oddelek: Loža
397100 (5411) bdoxx
»

sistem športnih stav (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8623141 (21651) kinggovhell
»

športne stave (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8618006 (8914) GregiB

Več podobnih tem