» »

Ide channel problem

Ide channel problem

Brainstorm ::

Zadeva je sledeča mam dva hard diska in en dvd, en disk je delal na pio mode in je bil read rate komi 4MB/s in sem hotu spremenit na ata pa nikakor ni šlo, funkcija ata je bla obarvana sivo tok da je nisem mogu nastavit.
Pol pa sem odstranil primari in secondary ide channel in na novo zagnal mašino v upanju da se bosta kanala sama nazaj poštimala.
Pol pa mi je napisalo da je pri namestitvi ide channeljev prišlo do napake in verjetno naprava ne bo delovala pravilno, zdej mi pod ide ata/atapi controllers piše sam 2x ide channel nč primari pa nč secundary, pod properties pa da driverji sploh niso nameščeni, ko hočeim driverje inštalirat mi kopira atapi.sys iz service packa 2 sam pol pa napiše da driver ni ustrezen.
Mam pa acerjevo mašino z intelovim naborom. Sem probal inštalirat intel chipset pa pravi da je že inštaliran in ga ne rabim, kake driverje bi radi winsi zakaj niso zadovoljni z atapi.sys.
Sem pa tut preklapljal diske in dvd med sabo z različnimi kombinacijami sam nč ne zaleže, pod ide controllers mam še zmeri klicaje.

Hvala za odgovor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG GSA-4120B dela probleme pri pečenju DL DVD+Rjev

Oddelek: Strojna oprema
441618 (1427) mtosev
»

XP SP1 se ne inštalira

Oddelek: Operacijski sistemi
7806 (720) Wox
»

Disk 200GB je v winsih samo 128GB?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51122 (1006) danielka84
»

TEAC CD-W548E & NERO 5.5.9.x problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
121183 (980) vihar
»

DMA/UDMA/PIO

Oddelek: Strojna oprema
81464 (1255) alien-w

Več podobnih tem