» »

WLAN adapter

WLAN adapter

dzuro ::

evo tkole ... nameravam si nabavt wireless router on CANYON-a k je ful pocen 16K... nameravam vezat tri kompjutre... svojga bom na kabl k bo router zravn... brt ma u lepu že ugrajeno kartico k tud podpira ta standard 802.11g... zdej me pa zanima... za router sm že 100% odločn sam morm še staknt eno kartico za tatret komp... gledu sm Wireless Usb adapter isto od CANYON-a sam sm pa nekje zasledil da teli USB-ji niso preveč pohvalni... kompjutr bo glede na router oddaljen ene 6m pa umes so tri stene... a bl priporočate PCI kartico al je usen kva... če mate kkšne pametne predloge bi prosu še za kkšne linke.. pa sej vm je jasn - čim nižja cena

aja pa še neki mam kabl ( mreža ) za bridge med dvema kompoma pa se mi zdi logično sam raj usen preverm... a bo ta kabl palil za povezat moj komp z routerjem .... da vem če morm še to kupt.... kok sm jest en imbecil na področju mreže
Dzuro

severjug ::

Evo sam nameravam kupit tudi od CANYON-a brezžičen router.V bofu sem videl še cenejšega za 14 jurjev.Zraven pa mislim kupit še CANYON Pci brezžično kartico za okrog 6 jurjev.Mam podobno težavo.Odaljenost od routerja nekje 10 m vmes pa tri stene.Sporoči kako deluje stvar.

lp

dzuro ::

ja sej jst sm gledu u bofu učer pa je biu 16 jurjou tle maš link ud routerja http://www.canyon-tech.com/products/sho...

kerga si pa ti gledu pa ker standard podpira
Dzuro

TribesMan ::

V enaa.com dobis Canyon wireless router za 13kSIT... PCI brezzicna kartica pa stane 5kSIT... oboje 802.11g

Kartico imam doma in lahko recem da je za ta denar odlicen nakup... lovi dobro, povezava je stabilna...

USB adapterjev se pa raje izogibaj... niso glih najboljsi...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

TylerDurden ::

Meni dela canyon OK. V stanovanju vleče prek 3h pregradnih sten, v bloku vleče 2 stopnišči nižje od stanovanja z nekje pol signala (ne se smejat, ker nimam kje drugje sprobat)
Let\'s make some soap ...

pujsek_ ::

Jah zadev je zmanjkalo v enaa...:D
No vsaj PCI kart!
Welcome shop.wlan-sat portal...

OldSkul ::

Kako pa je s P2P pri teh routerjih. Da ne boste potem jokal, ko se bo router obešal. Saj poznate pregovor " mal dnarja, mal muske ".

pujsek_ ::

Kaj misliš...>:D
Canyonov ruter že ima sam po sebi bolj slabo stabilnost, nebi še zdaj z p2p! Z P2P imajo probleme tako vsi wlan ruterji, no zdaj odvisno od programov (mula, donkey in torrent so strup)!
Welcome shop.wlan-sat portal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri router naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
879742 (6483) janezek67
»

Kateri usmerjevalnik(router)?

Oddelek: Kaj kupiti
435438 (4235) KandazaR
»

Wireless router canyon cn-wf514

Oddelek: Omrežja in internet
257203 (5208) jancus
»

wireless mreža

Oddelek: Kaj kupiti
332950 (2158) pujsek_
»

Kateri PRENOSNIK kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
222809 (2342) Arthur

Več podobnih tem