» »

Locite kemično varovalo

Locite kemično varovalo

OwcA ::

Iščem Locite kemično varovalo vijakov (preprečuje odvijanje zaradi treslajev in podobnega), natančneje modrega. Kje v Ljubljani bi ga lahko dobil (v večini Mavric in podobnega so me samo čudno gledali, čeprav so imeli ostale Locitove izdelke)?
Otroška radovednost - gonilo napredka.

l-note ::

Kaki 2 leti nazaj sem ga kupil v firmi M&M Intercom (M&M Intercom d.o.o., Letališka 27, 1000 Lj).
Nabavljal sem neke mini ležaje za avto modelček (ta firma ima na tone ležajev) in zraven so mi priporočali še enega izmed Loctite "lepil", ki jih prodajajo.

Edit: Še tole sm najdu :)) http://www.mm-intercom.si/
Edit2: še tole http://www.loctite.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: l-note ()

OwcA ::

Hvala, bom šel pogledati.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Phoebus ::

Owca dej povej če boš kej najdu pa kaka je cena pa kolk je to zares zihr..
Pa če zmo že pri šeraufih- še ena stvar naj bi obstajala, ki se jo kapne v šerauf z zradirano "luknjo" (philips / raven / ...) in pritisne s šeraufncigrjem in naj bi se tako strdilo, da se potem da tak šerauf odvit. Kdo pozna ta(k) izdelek in kje se ga dobi?

Boeing ::

Imaš rdeči in modri Loctite, rdeči drži do temperatur med 300 in 350 C, modri do cca 80.... sama trdnost spoja je pri obeh enaka, je pa rdeči logično malo dražji, se pa ne pozna (mogoče par 10 tolarjev/10g), najbolj se ti splača kupit 10g (10ml).

Zadevo je dejansko težko nabavit, v slo je bla samo ena modelarska štacuna, ki je imela obe verziji, pa je propadla... Kolikor je meni znano, ima modrega in rdečega samo ULMER na Vodovodni v Mariboru, tako dejansko, na zalogi.

LP J

edit: glede trdnosti naj te ne skrbi... zadevo uporabljam na modelih helikopterjev v glavah rotorjev - drži :)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boeing ()

boych ::

Trgovsko znamko LOCTITE dobiš pri nas tam ko prodajajao ležaje SKF.
Link
Pri nas v Radgoni je to konkretno M-Trade d.o.o.. Majo vse vrste teh varoval vijačnih zvez(rdečo, modro, zeleno). Cena pa je za manjšo flaško tam okoli 5 kSIT. NA linku maš številke pa pokliči!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rezervni deli - rezervniavtodeli24 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7322807 (15545) undertacker
»

Trgovine z zobniki, ležaji,... vsemi strojnimi elementi

Oddelek: Loža
92083 (1830) paraboŁa
»

Sitnost z ročkami

Oddelek: Loža
233942 (3352) Xserces
»

Monster Energy (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6316576 (9546) Starcraft||
»

Loctite 242, kje?

Oddelek: Loža
51638 (1510) Highlag

Več podobnih tem