» »

AAAA!!! Sej nevem ce nej vrjamem ocem-problem z voltazami, pomoc!

AAAA!!! Sej nevem ce nej vrjamem ocem-problem z voltazami, pomoc!

Cranchi ::

Ravno kar sm prinesel domov nov napajalik od LCja 420 W in ga sparil z mojim sempronom 2.4 @ 2.8 512 rama, nic posebnega uglavnem in so voltaze sledece, sistem se mi se ni obesil kar je strasno cudno, poganjam sm tudi folding@home in je vse stabilno aja imam plato Epox 8rda+3PRO

Lastnosti senzorja
Tip senzorja Winbond W83627THF
Dostop senzorja ISA 290h

Temperature
Osnovna plošča 28 °C (82 °F)
Procesor 31 °C (88 °F)
Aux 28 °C (82 °F)

Ventilatorji
Procesor 3879 RPM
Ohišje 1478 RPM
Napajanjik 2519 RPM

Napetosti
CPU jedro 1.63 V
CPU AUX 1.54 V
+3.3 V 1.63 V
+5 V 5.05 V
+12 V 10.62 V
+5 V Standby 4.58 V
VBAT Baterija 3.04 V


kaj nej naredim, hvala za hitro pomoc..

OZZY ::

A to si prebral v biosu al kerim drugim programom.....Mislim,da sta batarija pa 3.3 liniji zamenjani. Poleg tega pa je 12V absolutno prenizka voltaža. jaz bi ga nesu zamenjat , saj je 12 v čez 5% specifikacij če je res tako.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

Cranchi ::

preveril sm v biosu, aidi32 ter mbmju posod so podatki isti, napajalnik je bil kupljen danes tako da res nevem kaj bi lahko bilo.. in kako je to mozno ce sem imel prej noname 300W in so bile voltaze solidne tako kot je treba tukaj pa precej pod mejo..

le0n666 ::

Nesi zamenjat,sicer pa ne razumem zakaj si kupil nov napajalnik ,če ni bilo problemov s starim

Cranchi ::

ker je bil tako glasen da bi lahko elektricno napetost proizvajal iz hrupa :P

ne dejte mi se kak drug nasvet, zamenjam ga tezko ker predn sm ga priklopil sm ga malcek zmodal buzirke itd. tako da je nastal velik proble.. kaj pa ce kaj ne kaze prov, sistem je stabilen preverjeno z Folding@home itd. temperazture so super..

prosim se za kaj nasvet..

hvala lepa

le0n666 ::

Če je sistem stabilen tak ni panike.Navij vse možno in obremeni sistem za par ur,če zdrži sploh nimaš problema.;)

OZZY ::

bužirke itd...Kaj sem še spada...Si ga odprl mogoč, da je šla nalepka. Bužirke se lahko odstranijo. Kaj spada pod tisto ITD??

Četudi ti dela stabilno ne bi rekel, da bo vse ok dolgoročno z tako čudno napetostjo. Bi rekel, da je slaba kvaliteta izdelave in da spada v tisti mali procent defektnih stvari ki pridejo iz tovarne.
Go with the flow.

Cranchi ::

ne odpiral ga se nism sm ze pomislil nato pa se tista nalepkica tko lepo svet k jo mors unict da prides do vijaka tako da tega se nism naredil, gor so buzirke, odstranjena je mrezica pred ventom..

Cranchi ::

se necesa sm se domislil, na plati za athlona epox 8rda+3PRO imam atx power priklucek + 5 V power suply ki je predvsem namenjem intelovim platam, tudi tega imam namrec uklopljenega, potem pa se nekaj imam 5 molex prikluckov 2 kabla po 2 molexa na njem + eden samostojen na enem kablu, jst imam pekac + disk zvezan na en kabl iz napajalnika ki se razdeli na 2 molexa, bi bil lahko tudi to razlog, ceprav po moji logiki jasno da ne ampak kaj vem kaj ga je piclo.. prosim cesar koli se spomnete mi prosim povejte..

Cranchi ::

ok sedaj sm ga spravil semprona 2.4 @ 2100 mhz poganjal folding home navil grafiko in zravn se instaliral hl2 na 5 cdjih k kr neki casa traja potem sm se pustil folding in vse deluje stabilno..

prosim za pomoc..

Cranchi ::

Lahko se kdo svetuje kaj lepo prosm..

najlepsa hvala

Microsoft ::

Uzem voltmeter, pa zmer na kakem moleksu (rumena in crna farba drota), kolko V kaze.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

jest10 ::

Ma slabe senzorje imaš.
Dokler je stabilno in se napajalc ne pregreva ni panike


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samodejno Undreclockanje proca AMD (CPU Z) !!!???

Oddelek: Pomoč in nasveti
212008 (1482) njok
»

Problem z navijanjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
605163 (3869) Tilen
»

XP 2800+ Barton na ASROCK K7VT4A+ MAX TUNING ?

Oddelek: Navijanje
131514 (1272) tiborrr
»

Antec NeoPower 480 W vs. Tagan 480 W (mini test)

Oddelek: Strojna oprema
322206 (1670) DjTonic
»

Nakupi matičnih plošč za amd (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
595994 (4729) frenk

Več podobnih tem