» »

Prazni dvd-mediji

Prazni dvd-mediji

drejc ::

Ker vidm da ni nobene aktualne teme na to temo ( :) ), jest pa dele hitro rabm zalogo dvd-rjev praznih (spindl 25), me zanima kere mi priporočate, pa kje jih lohk dons v lj ali okolici nabavm.

10x

Caligula ::

Odvisno od pekaca. NEC ma rad Verbatim DVD-R (cca 2.700 SIT) pa MAxell DVD-R (cca 3.450 SIT)tortice s po 25 komadi.
Comtron, BOF,..

Ce bi rad z necom na 16kratni hitrosi pekel pa kupi Sony 8kratne DVD-R v Big Bangu za 2 jurja na 10 komadov.

OZZY ::

Jaz sem spekel cc 15 bulqpak cdjev, ki so 2 jurja za 25kom in so berljivi na dvd-pionirju in liteonu ter na eni sony divx komponenti in enemu sony dvd plejerju. Deljajo BP.

Deklarirani so za 8x ampak sem jih pekel z 12x in ni problema tudi pri presnemavanju....preizkušeno.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

Caligula ::

Kaksen media code imajo to bulkpaq in kje se jih dobi?

OZZY ::

http://www.dvdrmediji.com/

Sicer pa je blo o njih gvora že v eni drugi temi, da so kao ponaredek TY firme. Mislim,d a majo kodo TY04 , samo nisem ziher. men je sprva kazalo, da so od prodiska z nadgradnjo burn programa pa TY.

tema pa je bila ta; T E M A

Jaz sem pač podal moje izkušnje. Zapeče jih BP na 12x in jih prebere tud komot na vseh napravah, ki sem jih trenutno lahko sprobal. Sem pa peku na Nec3500 in 8x na 2510.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje pa vi kupujete DVDR/DVDRW medije? (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Kaj kupiti
169297258 (26360) pingo76
»

Kje dobim najcenejše VERBATIM DVD+R DL ???

Oddelek: Kaj kupiti
488123 (5466) kmetek
»

A so pri jae normalni

Oddelek: Kaj kupiti
152225 (1088) simnov
»

Precej cheap mediji - any good?

Oddelek: Kaj kupiti
91196 (944) strictom
»

Prazni DVD kje najceneje??

Oddelek: Kaj kupiti
121474 (1136) pivmik

Več podobnih tem