» »

Zagon EXE iz HTML

Zagon EXE iz HTML

civava23 ::

Nekaj se mučim z enim CD, na katerem je nekaj HTML strani, iz katerih bi rad preko povezave zagnal *.exe datoteko. Računalnik me me kar naprej opozarja, da bi lahko bili exe datoteka škodljiva... itd.

Ali obstaja kakšen način (mogoče kakšno stikalo), da bi že v HTML v povezavi povedal Explorerju, naj že direktno zažene to datoteko in naj ne teži več z opozorili. Rad bi naredil tak CD, da ne bi na nobenem računalniku več opozarjal za zagon določene *.exe datoteke - torej samo nastavitve na mojem računalniku ne pridejo v poštev !

OwcA ::

En dober razlog, čemu bi to rabil?
Otroška radovednost - gonilo napredka.

civava23 ::

Imam nekatere exe programe - Slide show katalog že narejene na CD, ker pa se ne naložit takoj, sam hotel narediti HTNL prvo stran in iz te strani narediti povezave na posamezne manjše exe programe, motiji pa me opozorila brskalnika pri odpiranju povezav na *.exe

Tody ::

Če imaš slide show narejen v PowerPointu lahko uporabljaš kar njega. V poverpointu mu komot rečeš da nej zažene nasldenji show z klikom na nek link. Tako bo powerpoint samo pognal zadevo in nobenga nikjer ne bo opozarjal. Če laufaš pa programčke iz Powerpointa pa nevem kaj poreče ker tega nikoli nisem rabil... Sevda prvotni powerpoint moreš ti pognati...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lepljenje slikic - Kateri program?

Oddelek: Programska oprema
71201 (1087) CaqKa
»

Cool pc nagrada (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
596393 (4909) Raw
»

Pregledovalnik slik

Oddelek: Zvok in slika
112369 (2265) CaqKa
»

kako narediti slide show

Oddelek: Programska oprema
81191 (1105) Tjulenj
»

HTML kot prezentacija?

Oddelek: Programska oprema
5910 (852) HEKO

Več podobnih tem