» »

Zaklepanje tem?!?

Zaklepanje tem?!?

Makaron_hater ::

Na tej strani že nekaj časa opažam neznansko naperjenost proti svobodi govora in svobodi izražanja. Zakaj ne pustite ljudem da se zlajajo na forumu? Če vam ni jasno zakaj, naj vam razsvetlim pogled na svet v 5-ih besedah.
PES KI LAJA NE GRIZE
Se pravi Nebodigatreba™ ki piše zlobnokodo™ bo verjetno zelo nataknjen če mu zaklenete post, in bo nemudoma začel pisati žlehtkodo™. Če pa se dotični uporabnik zlaja na forumu in ves svoj testosteron zmeče na tipkovnico, medtem ko piše "bistroumne" odgovore in opazke, bo škoda očitno manjša.

Popolnoma preveč in popolnoma odveč policajite™ na strani ki je namenjena vsem razpravam in debatam, tako kulturnim kot tudi tistim ki so malo manj poštirkane.

Če pa se bojite splošnega nereda na forumu, naj vas potolažim... Ne bomo fizično razbili ali poškodovali foruma, in nobenemu bitu ne bo trda predla.

Če pa se bo vse skupaj še stopnjevalo, se bojim da me boste sodno preganjali zaradi mojega podpisa.

fRiK0 ::

Ki je mimogrede nelogičen :)
Hvala

LP Tadej

Ziga Dolhar ::

> Popolnoma preveč in popolnoma odveč policajite™ na strani ki je namenjena vsem razpravam in debatam, tako kulturnim kot tudi tistim ki so malo manj poštirkane.

V bistvu zelo precenjuješ Slo-Tech. Ta stran ni nič svetovljanskega, pravzaprav je že prav omejena in trpi le kulturne debate. :)
https://dolhar.si/

BigWhale ::

Jest bi se na tvojem mestu zjokal in splezal na luster....

Makaron_hater ::

In kje so se izgubile tiste prelepe zobate ovce™ in gnoji™?
Tisto je bila enkratna ideja, cisto tako... mimogrede.
Ostala je le četica zafustriranih policajeljev™, ki zapirajo poste po enih čudnih afriških pravilih.

Sergio ::

In samo še ti policaji držijo forum na TAKO kvalitetnem nivoju, da so ostali slovenski forumi v primerjavi s tem izpadli kot imitacija peskovnika.

Osebno lahko TP oddelek samo pohvalim in jih spodbudim, da še naprej tako opravljajo svoje delo :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Trinitron ::

Mislim, da vem od kje ti jeza, Makaron...

LOL, LOL, LOL, LOL, LOL...

in še kej bi se našlo :) 100% bi zmagu na tekmovenju: član z največ zaklenjenimi temami:D :D

Zgodovina sprememb…

jype ::

Makaron: tvoj .sig je pa cist lev.

A se nisi mogu kej druzga spomnit kot pokvart original? Saj se spomnis:

Hiroshima 45, Chernobil 86, Windows 95

Ce ze hoces pljuvat po Linuxu, se vsaj malo potrudi. Recimo tisto ko je mel username - Linux is only free if your time is worthless. To je blo se kar fajn, samo nazalost velja za vsak operacijski sistem tam zunaj, tako da jaz tega linuxu ne zamerim prevec.

andper ::

> Zakaj ne pustite ljudem da se zlajajo na forumu?

Forum ni namenjen lajanju.

link_up ::

ah...sej tukaj se ni nic za cudit...forumi so in bodo podrejeni takim in drugacnim moderatorjem, ki mislijo, da urejajo cajtng in ne forum...pa ne govorim o slo-techu...govorim na splosno...jah...more bit en red ane :) men se zdi slo-tech precej toleranten, ce ga primerjam z ostalimi forumi...

Jakka ::

Makaron_hater: očitno si falil forum. Kakšen je že naslov unga...

... točno, evo ga.
:D :D :D :D :D

p.s.: v Sloveniji obstaja na tone forumov in zlajat se greš lohk na kerga drugega, kjer imajo osebki podobno možgansko razvitost kot ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jakka ()

Thomas ::

Si laskam, da prispevam k pestrosti foruma več, kot vsak moderator, ki mi briše doneske.

Ampak to je pač njegovo poslanstvo. Če bi ga ne opravljali, bi mnoge moje cvetke umrle v plevelu. Tako pa moderatorstvo pleve. Včasih izruje tudi kakšno mojo rožco, vendar se te na splošno ne zadušijo tako hitro, kot bi se v povsem svobodno rastočem ščavju.

Mam čist en simple predlog: MOJGA ne brisat!

Sicer pa - ambivalentnost se reče temu odnosu do TP in moderaterjev. Smotkoti, brez katerih bi bilo slabše. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

Pred mano so vsi enaki... vse brisem,... ... in jih bom brisal, dokler so tu razlogi za to... ;>

... bolje, kot pa da kristalno kroglo v betice mecem ;>

PS: Danes sem vrt oplel... Ga nisem ze od lani... Gor so rastle 2m visoke koprive... ... dobesedno... Ce smo ze glih pri vrtickarjih ;) Aja, pa cez jagode sem sel kar z grabljami... ven sem pocufal vse zivo.. ostala je ena sama rozica... En cvet. Ko zraste v plod, ga bom imenoval Thomasova jagoda. Pa sliko bom sem pripopal... :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()