» »

Izgubljen link - pomoč...

Izgubljen link - pomoč...

Avenger ::

Pred nekaj časa, mogoče pred enim letom, sem izbrskal en link - ne vem od kje, na stran, na kateri če se prav spomnim program sprašuje če ti je določen izvajalec všeč ali ne, nato ti da naslednjega, mislim da gre do 10. Nato vpišeš tri imena bendov/glasbenih izvajalcev, ki ti pač padejo na pamet nakar se odpre okence z interaktivno fleš animacijo, s pravokotniki v katerih so napisani drugi SORODNI izvajalci oziroma taki, ki bodo po programovi logiki tebi všeč. V bazo je takrat imel vpisanih že ogromno 'okusov' ljudi in je to nekako povprečil, spravil v okvire logike, da če ti bo všeč ta bend, ti nek drug sploh ne bo in spet tretji bo zelo kul.

Sem iskal že po irclogih, ker se mi nekaj dozdeva da sem enkrat to tam tipkal, pa nič. Google tudi nič ne izda... URLja se pa tud slučajno ne spomnim, vem samo, da je bil bolj kratek, ena beseda ali mogoče dve, skupaj napisano.

Help. :'(

P.S. Upam, da ne bo šel kdo tega zaklepat, ali kaj podobno neslanega.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Tody ::

mogoče ti bo tole kej pomagalo http://labs.google.com/sets

Avenger ::

Ne pomaga, je pa približno podoben princip. 0:)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eminem in ostala muzika

Oddelek: Sedem umetnosti
4910241 (8906) Gladi
»

Na Wikileaks objavljen predlog multilateralnega sporazuma o intelektualni lastnini (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
5712714 (9561) gzibret
»

Vpliv P2P precenjen

Oddelek: Novice / Ostale najave
275879 (4360) gruntfürmich
»

Čudoviti svet glasbe

Oddelek: Sedem umetnosti
233246 (2851) (sic)
»

Siddharta

Oddelek: Sedem umetnosti
262211 (1710) Lucifix

Več podobnih tem