» »

Mrežnih kartic ni v device managerju

Mrežnih kartic ni v device managerju

Blup ::

Nekoč v davnih časih sem imel v device managerju mrežni kartici. Prav tako sta se pokazali v folderju network connections; tam pod povezavo za internet. Kar na enkrat ni več mrežnih kartic, da bi eno disejblou in drugo enejblu. V katerem grmu tiči zajec?
Fora je pa v tem, da bi rd mrežno na plošči izklopu (vem da jo lahko v biosu) in enejblu tisto ta drugo, ki je disejblana, ker mi z uno na plati dela proobleme switch!

Blup
:\

bmandelj ::

zanic mrezna?
slabo vstavljena?
ipd
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

Blup ::

Dvomim... nobena kartica se ne vidi... ampak internet prk kartice pa dela BP...
Verjetno bo treba kr windowse na novo naložit?
Al sm prekmal obupu?

Blup
:\

bastadu ::

Dokler še dela tako kot je treba, jst ne bi nč popravlu...

Blup ::

Ma, lih u tem je fora da ubistvu ne dela! K prklopm računalnik na switch (nov, k dela z drugimi računalniki) se pržge lučka za 2 sec. in pol ugasne in ne dela nč. Tut na internet se ne morm prklopt. Zato bi pa rd uno drugo kartico aktiviru in sprobu če bi tista delala s switchem!

Blup
:\

bastadu ::

ampak internet prk kartice pa dela BP...
A sem samo jaz tukaj zmeden:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

Blup ::

Vrjetn sm mal slabo razložu :D ... če prklopm računalnik direkt na ADSL modem pol dela BP, če pa hočm prek switcha pa ne dela! Drug računalnik pa dela direkt ali preko switcha čist normalno, tko da lahko napako v switchu izklučmo!
Če ta ta drug računalnik, ta k dela, prklopm na switch, se pržge lučka naswitchu in ostane pržgana in dela. Če pa tega prklopm na switch se pa lučka pržge za 2 sekundi in pol ugasne in se tut na internet pol ne morm prek switcha prklopt.
Upam, da je zdej mal bl jasn kaj je problem...

Blup
:\

Mavrik ::

A se kartice pojavijo na seznamu vseh PCI naprav pri zagonu (tabela trenutek pred začetkom zagona windowsev)? Je UTP kabel dober? Je switch okvarjen?
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Switch ali router???

Oddelek: Omrežja in internet
333663 (2657) Ursus
»

Router ali Switch

Oddelek: Omrežja in internet
103435 (3329) AndrejS
»

help pri povezavi interneta 3 pc na siol sagem 3344

Oddelek: Omrežja in internet
72570 (2478) atomc
»

Nekaj o IP-jih

Oddelek: Omrežja in internet
211728 (1336) Serial
»

Dostop do interneta preko drugega recunalnika - kako?

Oddelek: Pomoč in nasveti
192114 (1883) Ag.Smith

Več podobnih tem