» »

Tv-out na NVIDIA Geforce2 MX400 ne dela?!

Tv-out na NVIDIA Geforce2 MX400 ne dela?!

jabba ::

Imam omenjeno grafično kartico, uporabljal sem jo za gledanje filmov na TV.
Delala je vredu, do pred kratkim... (ca. kaka dva meseca nazaj)
Inštaliran imam tudi Tv Tool. Kadar na Tv Tool-u preklopim na Tv mode mi na Tv-ju ne pokaže slike...., nekoč jo je! Pa tudi v nastavitvah Tv Toola mi pri izbiri izhoda (composite, S-VHS)- pri compositu ni rdeče pike, pri S-VHS-u pa je, vendar sem probal priklopit tudi S-VHS povezavo pa tudi ni slike...
A je možno da je sta crknila Composite in S-VHS izhoda, se da to kako preverit? Kabli so OK, preverjeno! Probal sem naložit še enkrat gonilnike in Tv Tool pa se ni nič spremenilo. Baje obstajajo neki programi za brisanje NVIDIA gonilnikov, a ve kdo kaj več o tem?
S to grafično sem bil zelo zadovoljen ... dokler je delala!!!- gledanje DVD in DiVX-ov na TV-ju. Toda, kaj ko lepe stvari kratko trajajo...;)
Rock`N` Roll

CaqKa ::

in če windowse na novo inštaliraš?

Scorpia ::

Malce gor na tem fourmu bi našel tole PC na TV - splošni nasveti
Najlažje pogledaš če ti tv out ne dela ali dela, da dober preveriš kable in da si 100% da je na tv priklopjeno, in daš ponovni zagon in bi mogel videt zagonsko sliko, in dokler se driverji za grafično naložijo ti bo slika na tv-ju izgiila. takrat veš da je tv out OK. če se ne pojavi je problem kabel(zamenjaj), nastavitve niso vredu na zadnje pol veš kaj je...
////


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV Tool - Tv out problem

Oddelek: Zvok in slika
81246 (1137) matter
»

zakaj imam crno-belo sliko na tvju?

Oddelek: Zvok in slika
102251 (2106) Gadjit
»

Črnobela slika na TV-OUT

Oddelek: Zvok in slika
152063 (1726) Hevidi
»

geForce 2 MX 400 tv out

Oddelek: Pomoč in nasveti
91173 (1025) VASkO
»

3D Prophet MX TV-Out

Oddelek: Zvok in slika
111150 (970) Tzar

Več podobnih tem