» »

Kako iz DVDja naredim VCD

Kako iz DVDja naredim VCD

Blup ::

Dobil sem neko prezentacijo na DVDju. Ker pa nimam DVD-Rja, bi pa sedaj to prezentacijo dal na CD. Problem je v tem, da ima ta prezentacija na začetku meni, kjer se izbere jezik (jezikov je cca 20).
Je to sploh mogoče? Ali je možno vsaj, da v VCD naredim samo z določenim jezikom?

Blup
:\

Blup ::

kaj se res noben ne spozna na to oz ni nihče še počel kaj takega?!?

Blup
:\

CaqKa ::

http://www.google.com/search?q=dvd+to+v...
http://www.doom9.org/mpg/svcd-guides.htm

iz dvdja zripaj zvoke in video.
skompresiraj vse zvoke.
nato pa video. (samo enkrat)
potem jih pa zmuxaj pa jih nameči v nerota.
če je potreba naredi še meni.
če imaš divx player lahko (nevem koliko) zvočnih sledi zapečeš kr v en avi. s tem bi recimo prihranil prostor na cdju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Blup ::

Ne vem, če sm lih prou opazu, ampak men se zdi, da lahko daš v SVCD samo 2 audio fajla? Kaj pa če bi rd meu naprimer 4? Kako to narediš?

Blup
:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Blup ()

CaqKa ::

ker je to število omejeno ti pač pravim da naredi več datotek. za vsak zvok znova zmuxaj.

Blup ::

Jah... če bi meu velik placa nebi biu problem :)
Drgač pa hvala za pomoč... se bom še mal s temle muxanjem igrou, k mi ni še čist jasn.... bom že neki skp zmetu, da bo kokr tok :)

Blup
:\

Blup ::

dej se mi je pa pojavu en drug problem!
Jst bi rd iz te prezentacije na DVDju naredu neki, kar bi lahko gledu na DVD komponenti in na računalniku. Zdej sm naredu SVCD bin file z enim zvokom. Ko sm ta .bin file zapisu na CD z Nerotom, mi SVCD sicer dela v komponenti (nekaj malega nagaja zvok ampak mislm, da je to kriva komponenta), če pa želim ta CD odpret na računalniku se pa zašteka. Windows mwdia player noče odprt, prav tako ne gre s Power DVDje. Power DVD mi napiše da je unsupported format!
Kaj sedaj?!?!? 8-O

Blup
:\

CaqKa ::

v powerdvdju daj tam, da naj ofna files from disk. pol pa mu na cdju pokaži datoteko avseqXX.dat (menda, poišči malo po cdju)

perci ::

on bi rad naredil tko, da bi, ko bi cd ruknu notri, avtomatsko delal - al pa vsaj tko da sam dvd odpre in da se ne jebe z nekimi file sourci in stuff - in to na kerikoli masini - sam nekak ne vidim resitve

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sonydvd - video na posnetih dvdjih

Oddelek: Zvok in slika
121026 (909) Brainstorm
»

Izdelava DVDja za komponento

Oddelek: Zvok in slika
151076 (885) CaqKa
»

SKVCD

Oddelek: Zvok in slika
383082 (2150) Caligula
»

Kako convertirat DivX v VCD??

Oddelek: Zvok in slika
414383 (3019) jabe
»

*.bin , *.cue....kaj storiti

Oddelek: Programska oprema
353828 (2845) Soni

Več podobnih tem