» »

Telekomova centrala ADSL

Telekomova centrala ADSL

alkoo ::

Je možno da mi centrala krnaprej prekinja signal? Namreč mam že 3 mesce težave s tem. Zmerl so signal - vse v redu...pol dela 1 tedn bp pol pa spet krneki prekinja. Poleg tega tud po slušalki dostkrat šumi da se ne da pogovarjat sploh...
Telekom kr zavlačuje in 0 ni iz njih.
Se kdo kej bolj spozna na to kako vse skup tam pri njih deluje? De bi mi prosim mal razložu de dobim mal več 'orožja' za napad na 116.

sivi01 ::

Živjo.

Tudi jaz imam podobne težave. Meni se to bolj na redko dogaja (1X na mesec), ko pa se, pa me serviser že pozna in gre resetirat "plato" v centralo in zadeva spet lepo deluje. Prvič je bil serviser izgubljen in mi je v enem dopoldnevu zamenjal dva modema, 3X premeril linijo ter 5X zatrdil da je kriv moj ruter. Simptomi so ponavadi izgubljanje paketkov, kar posledično upočasni povezavo ...

V slušalki ISDN telefona pa mi kar pogosto "škreblja", vendar ne ob vsakem klicu. Opazil sem, da se to dogaja ko so ekstremni vremenski pogoji, vročina, vlaga, mraz ... Telekom je bil obveščen, serviser je prišel in zamenjal eno "zadevo" in je bilo OK nekaj mesecev, sedaj pa se spet pojavlja. Če je kakšna povezava med težavami ISDN in ADSL pa še nisem ugotovil.

Kar korajžno pokliči 116.

lp
Sivi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšne so vaše izkušnje z SiOL trojčkom (telefonija, televizija, internet)?

Oddelek: Omrežja in internet
425313 (3846) fosil
»

Šumenje v telefonu ob ADLS povezavi

Oddelek: Omrežja in internet
111663 (1353) KTr1sk
»

Prekinjanje ADSL povezave vsakih 5minut

Oddelek: Omrežja in internet
282249 (1493) Inja
»

ADSL problem (telekom)

Oddelek: Omrežja in internet
283052 (2199) TribesMan
»

ADSL razdalja

Oddelek: Omrežja in internet
421903 (1207) bf4ed

Več podobnih tem