» »

linux&seti

linux&seti

g0Run7 ::

na eno mašino sem linux dal gor, bi pa rad tudi seti laufau, pa snamem verzijo za linux(UPAM) in ne vem kako naprej...o linuxu namreč nimam pojma:(... a mi lahko prosim kdo ki poganja seti pod linuxom obrazloži kako naj ga poženem:)) imam pa mandrake 8.0 in KDE namizje

Loki ::

OK
veliko vecino zves tukej, drgac je pa postopek sledec:
datoteko untaras v en direktorij (recimo /usr/myuser/seti), poj gres v command prompt, CD do direktorija in ./setiathome - to zalavfa klienta.
lohk das -? parameter, da bos videl ostale parametre.

Again RTFM.

Taprav file je i386 alpa i686 pc-linux-gnu-static al pc-linux-gnulibc2.1 - slednji (686, gnulibc2.1) je najhitrejsi.
I left my wallet in El Segundo

g0Run7 ::

ok, očitno sem antitalent. odprem komandno okno vpišem npr. cd /home me vrže v home pol pa nikamor naprej več noče:'(. aja tam kamor zdaunloudam seti fajl, kr klikam notr in je že direktorij noter in en readme in program ki pa ima ikono vprašaj(?)... čisto nič ne štekam. če pa odprem s programom archiver pa mi reče da ni al ni nastavljen nek PATH in da se je nek program usu?! a si naj kupim kak Linux za Telebane(Tm) al kaj takega no?!


...no zdaj mi je uspelo v gnome file managerju al nekaj takega, zadevo odpakirat, pol sem pognal in spet nič, nobenega okna, čisto nič. pol sem pa pgledal v procese in vidim da laufa in da mi celo pobira 80% proc moči in to brez da bi paketek dol potegnu. probal sem že v lasntostih prog kliknit da rabi terminal window za laufat, pa čisto ista fora....?:(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje so programi

Oddelek: Operacijski sistemi
71395 (1194) madness
»

Gentoo kaj se dogaja?

Oddelek: Operacijski sistemi
462271 (1559) Pithlit
»

unmergal sem gcc

Oddelek: Operacijski sistemi
421854 (1600) borchi
»

Kako naj naložim program v linux-u (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1456305 (5234) CCfly
»

Suse 9.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
665010 (4296) moj_nick

Več podobnih tem