» »

Izid Vampires the Masquerade:bloodlines

Izid Vampires the Masquerade:bloodlines

Hellboy ::

Ej a kdo ve kdaj ta spil vn pride???

lp Hellboy
C.C.Y.!!!!!! ^1Can´t ^4Control ^2Yourself

mtjz33 ::

Napovedan je bil 6. ali 8. oktobra

Hellboy ::

Hja, to vem....

Sam to je blo tko like 1 mesec+ nazaj, tko da to ocitno(samo moje mnenje/dognanje:D ) ne drzi....

Torej.....kdo ve???

lp Hellboy
C.C.Y.!!!!!! ^1Can´t ^4Control ^2Yourself

jeryslo ::

Izide na isti dan kot half life 2, čeprav je igra že dokončana nekaj mesecev:))

Hellboy ::

Hja, tolk cajta spil oni zadrzujejo zato, ker ga morjo najprej sami obrnt:D :D :D

Ne sej ne....tkt k HL 2 pravs? Torej......16. November????

lp Hellboy
C.C.Y.!!!!!! ^1Can´t ^4Control ^2Yourself

mtjz33 ::

Kakšen je pa kaj prvi del?Špil sicer imam,nisem ga imel pa časa igrat.Če se komu da povedat ,v enem stavku ,kakšen je špil,namreč opisa igre tudi nisem zasledil nikjer......

jeryslo ::

kero igro zdej misliš?

Hellboy ::

Torej MTJZ33!

Ce mislis, Vampire the Masquerade:REDEMPTION (uradno prvi del:)) ) , mislim da je kr kul... Igralnost je dokaj tok uredu...Zgodba je men ful kul: na zacetku si clovek in nekaj casa celo pobijas tisto, kar potem ti postanes....Pac neke noci te ugrizne vampirka, postanes vampir, med tem casom pa ugrabijo tvojo izbranko, neko redovnico....torej lahko sklepas da se ti in vse kar je v tebi ostalo cloveskega, odpravi iskat njo...med igro se ti pridruzi par likov(od crnolase vampirke, vampirja, do gromozanskega a.k.a Scwarzenneger(a sm prou napisu:D ) vampirja ki ti prav tako pomaga)...potem nekje k ubijes neko gromozansko posast najdes izbranko ki pa mislim da je tudi ze postala vamirka, nakar se vse v tisti votlini podre.... nato, pa se zbudis nevemkoliko stoletij pozneje ze v dodobra moderniziranem Londonu(potem gres tudi v New York), kjer lahko uporabljas vse od kijev pa do rocket launcherjev....in tako naprej.....torej zgodba je po mojem mnenju odlicna8-) Igra je narejena v stilu Gothica 2(oz. je Gothic narejen po njenem spilu saj je novejsi:D ).
Mogoce edino kar je, je to da je grafika malo slabsa( toda kar se tice Bloodlines pricakujem mocno izboljsanje>:D )

Torej to bi bilo to.... aja, pa se to, tudi filmcki v igrci so posteni:D

Lp Hellboy
C.C.Y.!!!!!! ^1Can´t ^4Control ^2Yourself

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hellboy ()

Hellboy ::

Ej, a mogoce kdo ve?
Jst sm si zdl-ju un muvicek predstavitveni od Bloodlines, in je v .mov formatu in ga sploh ne morm predvajat;(( ...kaj morm narest?

lp Hellboy
C.C.Y.!!!!!! ^1Can´t ^4Control ^2Yourself

Tilen ::

Quicktime player.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mtjz33 ::

Dones je pa izšla težko pričakovana Vampires....

Hellboy ::

YEA:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Jst glih zdle dl-jam....
Je kdo ze spilu? Je vredu?

lp Hellboy
C.C.Y.!!!!!! ^1Can´t ^4Control ^2Yourself

cahahopie ::

Hellboy: Vsekakor ni takšen kot Gothic, vsaj iz tematskega vidika in vidika zgodbe.

Nadaljevanje Vampire the Masqurade?
Živel sem v temi. Nisem vedel, da se še kdo poleg mene na svetu zanima za to igro. Vse frp-jaše, ki sem jih jaz vpršal so rekl, da je bedna, da ga ni čez Baldur's Gate in Doom.

Men osebno so 3D frpjevke v 1 ali 3 osebne veliko boljše. Prav tako je veliko manj nenehnega pobijanja sovragov kot v zgoraj omenjenih igrah. V Vampire-u je res malo več navala eno in istih skozi neko mapo kot pa v Gothicu, ki je zame najbolj epska frp igra.

Sicer pa je "Vampire the masqurade redemption" že kar precej stara igra (4 , 5, ali celo 6 let? ).
Hmm, verjetno jo bom moral še enkrat odigrati, če bo takšno nadaljevanje kot se je zgodilo v Gothicu2, ki je bilo res le nadaljevanje ( z nekaj malo modnih dodatkov ) in to dobro, ker se je vidilo, da jih ni zanimala toliko grafika, temveč bolj zgodba in igralnost.

Upam, da ne bo razočaral.
Bolje živ slabič kot mrtev junak!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
678410 (1175) ahac
»

Igra, ob kateri vas je bilo najbolj strah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13913422 (6960) griza5
»

Iščem dobro FRPjko

Oddelek: Igre
402274 (1513) destiny
»

Iscem kaksen zanimiv spil

Oddelek: Igre
51282 (1039) mtjz33
»

začetnik FRP (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
523319 (2761) ABX

Več podobnih tem