» »

Nezaželjena elektronska pošta oziroma spam...

Nezaželjena elektronska pošta oziroma spam...

jarre ::

Na več elektronskih naslovov v našem podjetju vsak dan dobimo 10 - 15 elektronskih sporočil slovenskih podjetij (običajen "spam", ki vabi na neverjetno pomembne seminarje, poskuša prodati knjige o uspehu in ponuja tisti sveti gral oziroma "mojo" za doseganje uspeha). Skoraj vsem je kot osnova za elektronske naslove PIRS.

NE želimo se izpisati iz baze podatkov PIRS, toda vseeno se mi zdi, da ta podjetja na nek način prekleto izrabljajo namen PIRS-a.

Zadeva se mi zdi malce smešna in sem jo samo komentiral (da ne bo spet kdo skakal in godrnjal, da se samo pritožujemo na forumu).

Kakšen je vaš komentar oziroma ali se tudi sami srečujete s podobnimi elektronskimi sporočili?!

boych ::

Ja to je povsod isto, pa na koncu se tako lepo opravičijo ponavadi!!!;(

Poleg vsega tega pa naša tajnica dobi dnevno še enih 30 mailov v ruščini in še in še...CRAP!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

jarre ::

Aha. Točno tako. Meni se je celo zgodilo, da sem pošiljatelju odgovoril, da nas naj izbriše iz svoje baze elektronskih naslovov, pa so mi poslali novo sporočilo, češ, da me ne mislijo izbrisati, ker uporabljajo bazo podatkov PIRS 8-O 8-O ....

gzibret ::

Jaz uporabljam 2 maila, eden je na hotmailu (gzibret.....), drugega pa vam ne izdam. Prvega uporabljam za razne registracije na netu, pa naj kar tja pošiljajo spam:D . Tega maila itak ne berem.
Vse je za neki dobr!

darh ::

zateži, če ne pomaga pa prijavi inšpekciji
Excuses are useless! Results are priceless!

Stepni Volk ::

Anti SPAM - programi

Zgodovina sprememb…

Bakunin ::

tirs-info@gov.si

Lime ::

Mojega znanca, ki ima računalniško trgovino, je nekdo prijavil na tržno (se mi zdi) in je plačal 4 MIO SIT kazni zaradi spama.
Pa tip naj bi se celo sam prijavil na mailing listo za prejemanje novic, akcij...

Soprano ::

Ne vem če še vedno, ampak svoj čas so na tirs-info@gov.si tolerirali spam s strani pravnih oseb. Upam, da temu ni več tako ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spamerji kuponko.si in ostali

Oddelek: Omrežja in internet
73988 (2709) marS
»

Jernej Čehovin - nategovanje

Oddelek: Loža
215220 (2640) shadeX
»

upor slovenskim spamerjem

Oddelek: Omrežja in internet
335854 (4582) BlueRunner
»

Prijava spama

Oddelek: Pomoč in nasveti
101222 (1121) trnvpeti
»

Slovenski spam

Oddelek: Omrežja in internet
141520 (1251) Soprano

Več podobnih tem