» »

hardware sensore monitor

hardware sensore monitor

Sumak ::

ok ena zanimiva stvar se mi je dogodila...

nekoc sem imel racunalo, 1000 nenavito vse dobr delval sam temperatura je bla mal visoka.. zato nabavu artic silver, mal ventilatorckev itd... pred modifikacijo sm meu v tem progiju poleg temp za ohisje in cpu se temp za mainboard... k je biu 24,4 (sicer nevem kje je senzor.. v knjigci nc ne pise da so trije.. pise da sta dva na plati - abit kt7a raid).. po modifikaciji pa se je vse ostalo drasticna znizalo za vcec kot 10 stopinj.. samo tale temperatura za mainboard pa je narastla na 29,9!!!

a mi zna kdo kaj pametnega povedat o tem... hvala
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

Marjan ::

mene tud blazno zanima kje tocno na plati se nahajajo ti Temp. senzorji, ker tanove Abitove plate majo teke senzorje, da se jih sploh ne vidi in nikjer ne pise KJE se nahajajo .....

kaksen link morda?

Huey P ::

Verjetno imajo senzorje v socketu, le da se ti ne dotikajo jedra procesorja ampak merijo temperaturo zraka med matično in jedrom. To pojasni zakaj imaš takao nizke temperature. Še kakih 5 stopinj daj zraven pa boš imel realno temperaturo.

..::DOOM III: The Legacy::..

|KoRn| ::

Na novih abitkah (sem lastnik ABIT KT7A-RAID), sta dva senzorja temp. Eden se nahaja znotraj socketa, da odčitava temp. na spodnji strani procesorja, drugi pa tik nad baterijo na matični plošči. Če mi ne verjameš, imaš zapisano v "User's manual" od Abita, ki ga prilagajo k ploščam na strani 2-11, na prvi sliki narisana in opisana. Read the fucking MANUAL! >:D
Freak on a leash!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

?? Temperatura grafične

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262283 (1897) mmisv
»

Novi Abit biosi izkušnje? Moje so zelo slabe:-(

Oddelek: Navijanje
251930 (1459) Malecky
»

A je to DOSEZEK??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1245977 (4462) msmiha
»

Temp Detection

Oddelek: Pomoč in nasveti
131391 (1263) Marjan
»

Temperatura Tbirda

Oddelek: Pomoč in nasveti
221660 (1450) VASkO

Več podobnih tem