» »

wlan na notebooku-kako se obnese?

wlan na notebooku-kako se obnese?

izo ::

doma bi radi imeli brezžično povezavo, da ni treba kablov po hiš vleč, pa me zanima, kako se kaj obnese to (ali se kaj prekinja povezava, kako je z dometom, a dela po celi hiši ipd.) v kompleto bo d-link 624+ router in pcmcia G650+ sprejemnik al kaj že. to naj bi bilo dosti kvalitetno, vsaj tako kolk sem vidu po netu.

sinko999 ::

ne vzet 624+ če ne boš uporabljal P2P programov je odličen drugače pa ga mula spravi na kolena vsakih 5 min preverjeno in stestirano. Nabavi linksys 54G v tujini pri nas je predragi.

LP
Ni? ni ve?no !

izo ::

ma ne, to bo za domače, bolj za srfanje ipd.. zakaj ša p2p progrmi prekinajao povezavo?

sinko999 ::

pri P2P je oprtih veliko povezav naenkrat problemi se ponavadi začnejo nad 500 včasih dela bp včasih pa se router pač soft. resetira (nastavitve ostanejo) pa tebi pač malo prekine povezavo da se spet poveže na net pa čas reboota to je ~15s pa meni ko sem na adsl-ju se najprej poveže potem pa čez 1,5 minute me dol vrže pa spet gor poveže.
Ni? ni ve?no !

izo ::

se, pravi, da je deloma softwer kriv. a se to da odpraviti s kakšnimi manualnimi nastavitvami ipd..?

sinko999 ::

ma firmware ne znajo dober napisati mogoče je hardware rev B kaj boljši od verzije A ki jo imam. pa sem sprobal vse verzije ki so bile na voljo tudi beta.ne pomaga nič
Ni? ni ve?no !

izo ::

ok, hvala za vse informacije

CaqKa ::

da se poštelat tako da svoj omiljeni p2p programček potweakaš na manj povezav.

Gandalfar ::

sam potem ti tudi pocasnej downloada

misso ::

Jest imam doma nootbuka na wlan. Sicer imam od asusa AP wl300g in kartico wl100g in mi vleče čez 1 steno skorej 100% signala, čez tri stene pa imam 40% signal(10 metro stran),
res da živimo v stari balji z kamnitimi stenami.Ap mam zraven okna in mi še po dvorišču vleče vredu(40m stran brez ovire).

Imel pa sem tud 1 kartico od level1(nevem kater model) pa mi ni vlekla signala čez 3 stene.

Drugače je pa tole cool zadeva.

OldSkul ::

Eni zgleda, da ne razumejo, da je Linksys še posebej ko se je znižala cena najboljše material kar se ga, da sobit za to ceno.Pozabte na vse D-linke, Asuse in ostale materiale.Linksys WRT54g deluje popolnoma brez problema z razliko od zgoraj omenjenega D-linka, ki dela kot je znano kar nekaj problemov.Pred nakupom obvezno pregledat mnenja uporabnikov na internetu!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wireless router canyon cn-wf514

Oddelek: Omrežja in internet
257194 (5199) jancus
»

kter Wi-Fi kupt

Oddelek: Kaj kupiti
433477 (2242) trnvpeti
»

Wireless problem!

Oddelek: Omrežja in internet
292429 (1809) pujsek_
»

Kateri Router - izkušnje

Oddelek: Kaj kupiti
252602 (1866) SergioGuru
»

Wireless router

Oddelek: Kaj kupiti
342573 (2099) Venturer

Več podobnih tem