» »

NUJNO --> Kako naj naredim, da bo pc oprl stran ko vstavim cd???

NUJNO --> Kako naj naredim, da bo pc oprl stran ko vstavim cd???

EvilGod ::

Prej nism dobu nobenga ogdovora pa bi vas zelo lepo prosu da napišete če veste...
Zanima me kako nardit autorun.inf da mi bo odprl html dokument. Mislm da je treba naredit .bat ali .exe fajl ampak prosim če mi lahko poveste kako?
Kako naj sam prepričam pc naj u .exe fajlu al pa .bat fajlu odpre .html fajl ??

Zlo lepo prosm če mi hitr odgovorite...

LP
>:D

bastadu ::

A si probal dat kar pot do *.html fajla v autorun.inf?

whatson ::

Ne odpiraj dveh istih tem...

preberi pravilnik...

Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Tomi ::

Ahem, whatson, no offence, ampak
ne odpiraj dveh enakih tem
poglej v pravopis..
metrodusa.blogspot.com

lordgreg ::

Tomi: ahem.. brez zamere, ampak, jaz pa v pravopisu nikjer ne zasledim "offence"

EvilGod: ti si en vlki buzi... a si ti kdaj pri vragi že slušal za kak iskalnik? zakaj tam ne napišeš

1. making autorun cd
2. autorun.inf
3. i am gay (dot) com

whatson ::

Tomi: hm... blah... [ni vredno]... :\

LordGreg: jep >:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

AtaStrumf ::

LORDGreg lahko teje sram kako se spravljaš na človeka ki v forumu prosi za pomoč, res ej tako oblašanje nima mesta na tam forumu, kimislimda je tu zato da si pomagamo ne pa da se žalimo.
Po svoje ti dam prav da bi se lahko kdo mal bol potrudu sam najti odgovor preden sprašuje v forumu a tvoj način vsekakor ni sprejemljiv!!!!;(

TheHijacker ::

Matr ste carji... En ubogi user pa mu noben ne pomaga samo pluvate en čez drugega...

Bom pa jaz kaj pametnega napisal:
Poglej si tu.

Mislim, da naj bi ti tudi html zagnal. Če ne pa pod Open= poskusi napisati "Start neki.html". Za vsak slučaj, si CD posnemi Multisession, tako da če ti slučajno ne deluje lahko dopečeš pravi Autorun.inf.

Poglej še tu.

Opa pozabi na vse linke, ki sem ti jih prej napisal... Poglej si tole stran! Avtor je napisal, da direktno html ne gre lahko pa preko programa, ki je tudi na strani za download(freeware), pa še par opcij ima kot npr. /Max, za maksimizacijo explorerja po zagonu...

Bo v redu?
http://www.google.si

Tomi ::

Kakorkoli.. Samo zbodlo me je v oči ( mama je namreč profesorica in me vedno spomni na takšne zadeve, ker ponavadi govorim zelo pravilno, tu se pa dostikrat sam zmotim:\)
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva izmed treh USB-ključev okužena, pazite na osebne podatke!

Oddelek: Novice / Varnost
4212966 (9897) fosil
»

ne morem odpreti diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
133555 (2937) rockrose
»

Auto run

Oddelek: Pomoč in nasveti
8950 (826) izzo
»

Auto run !!!!

Oddelek: Programska oprema
121297 (1090) KraP
»

Autorun?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101221 (1111) bastadu

Več podobnih tem