» »

Zakon o varnosti cestnega prometa

Zakon o varnosti cestnega prometa

eldorado79 ::

V novem zakonu, ki bo začel veljati s 1.1.2005 se da najti par 'zanimivih' in dragih prekrškov. 8-O

Kateri so ti prekrški si lahko preberete TUKAJ

Ja, kaj čemo - država rabi denar za nove službene avtomobile (pa mogoče bo še za kako novo letalo). >:D
  • spremenil: Tody ()

eldorado79 ::

Med ta bolj butastimi se mi zdi

Člen 56 - kratkotrajno parkiranje do 2 uri brez parkirne ure 10.000 SIT kazni 8-O

bond007 ::

jao.. kr glava me je začela bolet. Sei so nori. Ka to je že blo sprejeto in bo 100% pršlo v veljavo 1.1.2005? Ker to je katastrofa - kake kazni ej.. da dol padeš.. pa kr neke kaznske točke za vsako malenkost.

Tr0n ::

Jah, avto je precej draga zadeva. Me kr glava boli, ko bom sel enkrat izpit dokoncat. :|

Microsoft ::

Pa a ni blo receno ze vceraj, da bojo vse te reklame na stave123 skenslal?!:\

Ker tole o tem zakonu je en ze dal link v temi kle v Lozi nek, ko smo se menl med drugim tudi o tem, ali se lahko prehiteva po desni na AC. Se spomnete?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Ziga Dolhar ::

Jebenti eldorada ...

Tody! :)
https://dolhar.si/

roro ::

Člen 14 - občinskemu redarju pokazati osebno, vozniško ali prometno: če ne je 20.000

Me zanima, kako to izgleda v praksi. :\
Ime: N. N.
Naslov: N. N.
Kazen: 20.000 :D

Keyser Soze ::

Edino pravilno, hujše kazni manj prekrškov. Lejte na Hrvaškem. Nedolgo tega sem poslušal radio ali pa morda TV in slišal govorit enga hrvaškega policaja, da se nihče več ne vozi brez čelade tam dol.:D

Pa še za tista teleta, ki čez dva parkinga parkirajo bi morali dati kazen najmanj 10 tisočakov.

Drugače pa. Določila novega zakona si alhko preberete kje drugje. Ne pa na stavah123. Ker se mi dozdeva, da niso ravno kredibilni ter kolčkaj natančni.:\

Keyser Soze ::

Člen 15 - lisice na kolesih avta so prepovedane, možen samo odvoz, je dražje

Člen 24 - naprave za opozarjanje na radarje: detektorji, CD, itd so prepovedani. Kazen 120.000

A tlele kej ne špila...

Tody ::

hmm jest nevidim nobene reklame >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prekoračitev hitrosti v naselju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8012124 (10568) Dr_M
»

Pretekla registracija

Oddelek: Loža
142990 (2663) Nagi Bator
»

Plačilo kazni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6110205 (8092) Airskull
»

Zakon o mladem vozniku

Oddelek: Loža
183477 (2868) Microsoft
»

Policaji, cesta...

Oddelek: Na cesti
183009 (2375) BigWhale

Več podobnih tem