» »

Digital out

Digital out

Featur ::

Imam Abit AG8 z integrirano Realtek AC97 ALC658. Ima digital out, ki sem ga povezal na Philips LX8300, ampak zvoka od nikoder. Preguglal sem že precejšni kos neta, problem ostaja. Kako bi lahko na kakršnkoli način preveril, če sploh je kaki signal na digital out, v Sound Manageru mam nastavleno Only digital out in zvoka na digital out ni, je pa še vedno na analognem priključku na katerem ob izbrani možnosti Only digital out pomoje sploh nebi smelo biti?

Je morbiti že kdo usposobo digital out na Realtek AC97 ALC658?

huh...

gregy ::

zdravo!

meni je uspelo .. predvsem s pomočjo profijev tukaj in malo moje vztrajnosti .. dva moja članka o reševanju tega problema najdeš tukaj

DTS preko SPDIF out

AC3 na A/V center

mislim, da boš tukaj našel kar nekaj nasvetov .. sam sem skoraj naredil diplomsko nalogo :D

glavno da dela :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregy ()

Featur ::

Hvala za linka, samo sem bil tolk butast, da nisn ugotovil da mam na računalniku optični izhod na predvajalniku pa koaksalnega ;). Sedaj pa bi potreboval potemtakem optika->koaks pretvornik, če se da to sploh dobit v slo.
Sem pa ga najdel Conrad mednarodni strani, stane 8k, bomo vidli kaj bo. Huh.

Modri dirkač ::

A si najdu ta pretvornik kje v SLO?
Everybody lies!

Featur ::

Dobis ga lahko v Conradu, kakor tudi v BigBangu. Cena je skorajda ista, v Conradu je malo dražje celo, okoli 7k.

Modri dirkač ::

Super! Hvala.

Pa drugač dela dobro in od katere firme je tist v BigBangu.
Everybody lies!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvok DTS iz WD na kino?!

Oddelek: Zvok in slika
111523 (1252) revvs
»

Problem z zvokom na plati oz. (ga sploh ni)

Oddelek: Pomoč in nasveti
17821 (749) Krimi
»

Creative X-Fi!!!

Oddelek: Zvok in slika
112148 (1701) Fatboyslim
»

AC3 na A/V center

Oddelek: Zvok in slika
291899 (1583) gregy
»

SB Live! 5.1 + Home Theather ? Help !

Oddelek: Zvok in slika
6947 (879) Luc

Več podobnih tem