» »

Temperatura PII 300@450

Temperatura PII 300@450

mojsterpeter ::

No zadeva deluje z Orbom v win98 brez problema se ne sesuva kr brezveze in sploh ni panike ampak vseen me zanimajo vaše izkušnje:

Moj PII 300@450 ima po podatkih system monitorja (se pravi senzorji na plati) v mirovanju nekje okrog 37'C, pri polni obremenitvi pa največ 50'C, deluje pa na 2.0V. Temp sistema je vedno okoli 40'C (še vedno ni ustrezno urejeno hlajenje sistema)

Torej, vaše izkušnje s temperaturo navitih pentiumov II

Peter

Loki ::

Sklepam, a mas 0.25 micron P2, ker z .35 take hitrosti tut slucajn nebi mogel dosec (mogoce z kaksnim super duper vodnim hlajenjem in z 150 W peltierom, ampak tut tle je vprasanje, kuk procesor sploh zdrzi).

mojsterpeter ::

ti ne vem katera verzija je, ampak je res čudež da se ga da navit na 450 brez višanja voltaže!!!

JLP ::

Tud jest sm mu tak PII 300.

Pa se ga je dal na 450 navit (pa še se ga da) brez zvišvana voltaže.

Še clo L2 cache latency se mu je dal z znižat z 8 na 1.

Hlajen je bil sam z unmi hladilnimi rebri pa default Intel ventilatorjem.

Temperatura glede na senzor pr Abit BH6 rev 1 je bla pa okol 55 stopinj s tem da mi je seti delov 24/7 (prbližn 7 ur na WU).

Bil je pa 0.25 mikronsk, če se ne motm (zeloooo težko da bi bil 0.35).
Live long and prosper!

mojsterpeter ::

ql ql
sej jest sm slučajno naletu na njega - sem ga za 5k kupu od enga kolega8-)

mravla ::

malo si kišto ohladi, saj ti bo ja zgorela. jaz imam v moji 27 stopinj max. brez velika truda not vloženo. procesor se ti bo pol tud malo ohladil.8-)
če ga poženeš, bo letel

alien-w ::

jest mam v moji max 25. pa je proc se vseeno ponavadi zelo pribliza 50°C (c466@581).

mravla ::

ja to pa je celeron. jay mam p III 550na 671, pa gor orba temperatura pa je max 29:D
če ga poženeš, bo letel

mojsterpeter ::

ja sej neki bo treba narest s kišto - sam se ne morm pripravt do tega da grem rezat lukne za vente pa tut orodja nimam - a je tle kak majster?

Medved ::

jz sm tud zamenu vent na celeronu 600,prej je bla temp okoli 55, zdej z golden orbom pa okoli 50 , sistem pa 30, nč kaj pretresljivo boljše, hmmm, razočaran sm nad orbom;((

mravla ::

ja saj pravim to je celeron. te pa en ventilator usmeri direkt v orba-saj orb ne zmore vsega sam narediti. jaz mam ventilator 8*8 nad disketnikom in mi od zunaj piha hladen zrak direkt v orba. razlika je opazna.:P
če ga poženeš, bo letel


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bo ali ne bo to je sedaj vprasanje! 350>500?

Oddelek: Navijanje
191044 (820) EvilK|NG
»

Thunderbird 900@ ????

Oddelek: Navijanje
221095 (732) MUC
»

temperatura procesorja!!!Kje je meja!!

Oddelek: Navijanje
131354 (1060) mravla
»

DA pridemo do konca. kerga orba na c 333?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231947 (1687) celica
»

Celeron 466 na 583?

Oddelek: Navijanje
452859 (2477) alien-w

Več podobnih tem