» »

Abit KV8 pro in GuruClock

Abit KV8 pro in GuruClock

schultzy ::

Zdravo

Nabavu sm novo plato Abit KV8 pro, zravn pa dobu še urco imenovano GuruClock. Un k jo je vidu al pa k jo ma mu je že jasn kaj je to. No v glavnm, men dela probleme ta urca. Prkloplena je tko kt je treba, Abit Guru Utility je inštaliran (spet tko kt je treba), urca pa ne dela kt je treba. ABIT Guru mi sporoči, da nj bi bla urca narobe konektana al pa sploh ne. Men se pa to čudn zdi ker stvar je prkloplena, tud napajanje ma in clo prkazuje Room Temparature....to je pa tud vse kar da od sebe. vse druga pa kt da je ni. Tud uni trije settings gumbki na urci so mrtvi......

A je meu kdo že izkušnje s tem pa bi mi znou nekak pomagam, ker tale urca ma še velik potenciala v seb.....sam kako do njega

Hvala za pomoč v naprej

Boki_ ::

Js sm meu isto plato, pa nism dobil nobene urce zravn...
I'm back

AtaStrumf ::

Zdaj jo mam pa jaz :D. O kakšni urci to govoriš? Jaz imam edin program uGURU za dinamično nastavljanje frekvenc (pa še ene par stvari) v Winsih.

kateri procesor in BIOS verzijo imaš gor in kakšne so temperature proca. Meni se med restarti razlikujejo za 25C!!! Kar nekaj.

schultzy ::

Hm, sm mislu da je ta GuruClock kr serijska pr novejših Abitovih platah, pol sm pa vidu da na moji plati ne piše sam Abit KV8 pro pač pa Abit KV8 pro -3rd eye. Mislm da je to razlog da eni nimajo tega..... V glavnm GuruClock..... Zdj navodila za priklop zgledajo nekak tkole
. Problem je le ta, da tist k je odebeljen in kamr nj bi prklopu to urco ni GURU1 pač pa SMB (po temeljitih raziskavah)....se prav nč čudng da ne dela:8). Se prav da bo treba users manual preštudirat...like tretjič da bom najdu kam to vtaknt.....Sicer pa je pa poleg FPSja neki sumlivga, pini so pa isto razporejeni kokr na prključku. sam nekak za 180 stopinj zarotirani....na slikci je to takoj pod "GURU1" (ki pomoje sploh ni, pač pa je SMB). V glavnm, bom probu še tja notr porint konektor.....

Caligula ::

To majo zdej pac PRO verzijue oz verzije k so okol 2 jurja drazje od ostalih. Lepo se da prek knofov na urci navijat pa odvijat racunalnik. Podobna fora drugac kokr 8rdavcore za nforce 2 plate kjer lahko iz windowsov navijas pa odvijas.

schultzy ::

No v glavnm, zdj lauf kje treba. Sam uštekat je treba prov, se prav zravn FPS. Se lepo vid po razporeditvi pinov.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kompatibilnost RAM-ov na A64 platah

Oddelek: Strojna oprema
252658 (1875) sonac
»

Nakup Novega Compa Po Komponentah

Oddelek: Kaj kupiti
364201 (3555) cassiel
»

AMD 64 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
604034 (3222) sn0wball
»

Last minute Plata za A64

Oddelek: Kaj kupiti
261381 (926) Boki_
»

Plata za athlon64

Oddelek: Kaj kupiti
361569 (1134) Zheegec

Več podobnih tem