» »

Tiskalnik printa sivo ozadje kot pike!

Tiskalnik printa sivo ozadje kot pike!

TaDayDreamer ::

V Wordu sem napisal dokument in na eni sliki za ozadje izbral (zelo) svetlo sivo barvo. Ko sprintam, mi namesto sivega ozadja naredi pike! Podobno je s sencami. Tiskalnik je HP 720C.
"Dont do to others what you dont want others do to you"

AndrejS ::

Vsi cenejši tiskalniki-pljuvalniki ne znajo printat sivega ozadja , in tudi z nekaterimi barvami imajo probleme, ker jih ne znajo pravilno zmešat. Ena varijanta ti je da nabaviš najnovejše gonilnike, vendar dvomim da bo pomagalo. Rešitev ti je laserski tiskalnik ali pa da probaš malo kombincacije sive v ozadju.

Ch4N93 ::

poglej pod nastavitvami
nekje imaš verjetno obkljukano "print in grayscale" oziroma "tiskaj črno-belo"
s temi nastavitvami tiskalnik tiska samo s črno barvo in ne more drugače natisnit sive kot s pikami
poskusiš lahko tudi nastavit tiskanje na boljši papir (photo), saj takrat tudi črno barvo tiskalnik meša iz barvnih
Ni nam lahko...

Matev ::

v najboljšem primeru lahko tiskalnik prepričaš da ti printa za sivo ozadje pike štirih barv: cyan, magento, rumeno in črno

in boš spet imel pike namesto sivega ozadja

finta je v tem da tudi črne pike niso nič napačne - vendar morajo biti tako majhne da jih z očmi ne razločiš
poglej kak ČB časopis in videl boš da nikjer ni sive barve - so samo bolj ali manj velike črne pike na beli podlagi, ki gledane iz bralne razdalje ustvarjajo videz sivine


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tabletka MEDION® LIFETAB (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13725311 (13206) butkomutko
»

LCD tv in napaka pri osvetlevanju in neupoštevanje garancije

Oddelek: Pomoč in nasveti
247112 (6518) kristjan26
»

Ocena dizajna

Oddelek: Izdelava spletišč
141738 (1239) Vice
»

Dejte ocent se mojo stvaritev

Oddelek: Izdelava spletišč
161717 (1569) Microsoft
»

Vsem registriranim uporabnikom!

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
301724 (1724) Sergio

Več podobnih tem