» »

Vrstni red inštalacije XP?

Vrstni red inštalacije XP?

MEDENA ::

Vem,da je ena fora pa samo povejte mi kak je vrstni red:

INSTALL XP

kaj potem kateri gornilniki itd ? ...

Bramac ^^ ::

Jst potem inštaliram vse driverje od matične, potem za grafično, monitor, kodeke, programsko opremo (firewall, antivirus, kakšen AdAware, Spy&Bot Search and Destroy), na koncu pa še driverje za male komponente (npr. TV kartica). Potem pa še naložim programe, ki jih rabim.

]Fusion[ ::

Čimprej naloži antivirus. Še posebaj če boš kakšne gonilnike z neta vleko...
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

largie ::

ne vem če je res kaka huda "fora" pri tem. jaz ob novi inštalaciji winxp najprej naredim windowsupdate, potem pa instaliram total commander preden znorim ob explorerju. sledi najnovejši directx, potem driverji za chipset, pa grafično, zvočno, in pač ostala periferija. dobro je imeti vse driverje pripravljene na disku tako da samo poklikaš instalacijsko datoteko ali kaj je pač treba.

MEDENA ::

veš da je pomemben vrstni red baje...

Sami ::

Jaz zmeri po Winsih inštaliram takoj driverje za plato, grafo, oste stvari in potem še programe...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

EMET ::

če maš SP2 že skompajlan v instalacijske winse, pol si instaliraj DRV od matične, zvočne, grafične ... AV !!! ... nato pejdi na MS updejt in pol nalagaj vse ostalo ...
EMET is the truth ...

jahtba ::

brez zamere, mi je precej lažje, jaz tudi ne morem živet brez total commanderja, tud če delam na kakšnem drugem kompu je prvo ureditev te zadeve, preprosto se potem počutim kot doma.

ČIP 008 ::

1: Win. XP 2: Slo PACK 3: Direct 9 4: Gon. za plato 5: Gon. za grafo 6: Antivirusni in ostala potrebna in nepotrebna krama

Senzacionale ::

ČIP točno tak kot si reku, v glavnem plata je pred grafo, to je najpomembnejše, vsaj vsi so tak trdil in še trdijo da se inštalira gonilniki za grafo na že nameščeno osnovo za plato.

ni najprej kravca pol pa štalca, ampak bo kr okol, pru je treba štalco met pol pa še kravco.
http://www.dostavahrane.si

nicjasno ::

1. install xp (do 8. tocke je internet izklopljen)
2. sp2/vsi popravki
3. total commander
4. uninstall ie, oe in msn (poiscite med skritimi datotekami 2 datoeki sysoc.inf in zi njih zbrisite vse "hide" besede), nakar v add/remove windows components odstranite doticne 3 zadeve)
5. driverji za plato
6. driverji za grafo
7. driverji za zvocno
8. antivirus
9. vsi ostali programi
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

]Fusion[ ::

Problem nastane ko moraš antivirus z neta dol potegnit :)
Je pa res da ne it na net, če nimaš antivirus. Jaz sem se že 2x tak opeko. 3. ne bom več...
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

BoBi ::

A je za plato res dobr dat driverje? Js za mojo jih ne dam gor. Je pa na intel chipsetu i815EP. Kaj bi lahko bilo boljse z driverji za plato? So pa tudi IDE driverji. Bi to nucal? Mensezdi, da je bols kr od windowsov (sp2) driverje met.Torej zakaj je to dobr, ce kdo ve?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ugašanje računalnika med igranjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
353572 (2639) Bostjan99
»

Problem z win XP in 160GB disk

Oddelek: Operacijski sistemi
121147 (945) Ali-baba
»

radeon 9600...AGP stalno off????

Oddelek: Pomoč in nasveti
51173 (1067) jurchi
»

Nov Računalnik je počasnejši od starega!

Oddelek: Pomoč in nasveti
111027 (856) KontraCepec
»

Težave z MS Word-om!

Oddelek: Programska oprema
81182 (1090) Nazgul

Več podobnih tem