» »

CENE PRAZNIH CD-jev???

CENE PRAZNIH CD-jev???

Nemelk ::

ja, moje vprašanje je: ali bojo skočile in kdaj??? če se prav spomnim, je že en mesec nazaj odkar je bil en post glede tega, v monitorju je tut pisalo! a vi ste že kje vidli prazne cd-je za 300+ SIT???
Nemelk ™

miha ::

Zaenkrat še niso cene poskočile (za velike), verjetno pa tudi ne bodo, če ne bo nastopla panika,da bodo vsi začeli na veliko nakupovat.

||_^_|| ::

nism jih še vidu za 300+, ampak če jih rabš ti jih lohka zrihtam v neomejenih količinah (plačilo vnaprej:)))

srale ::

mediji so šli gor..sicer ne tko pretresljivo,pa vendarle..za vsaj 30%...nekaj mi pravi da je vse skupaj zlo lepo narejeno iz strani zastopnikou..saj včasih res nso vsi v enm trenutku tko podražili..

gkovac ::

Jah... sej v bistvu je blo samo vprasanje casa kdaj bo prslo do tega... CD-ji so bli tko smesno pocen, da se v bistvu sploh ne cudim... in zarad take cene me zanima ce so mele firme sploh kaksen profit :D

naredte si zalogo fantje in dekleta! 8-O

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

R0K ::

velike trgovine jih majo itak ful velik na zalogi tak da bo še dober mesec po starih cenah

Ljubavnik ::

In zakaj naj bi sploh cene poskocile, nism zanc spremlju pa me zanima en mal :]
Mr. LoverBoi

OZZY ::

Ljubavnik: Pobrskaj malo po arhivu novic zakaj temu tako. Vsaj mislim,da je bila novica notri o tem.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kitajska prepovedala javne ponudbe kriptovalut za financiranje (ICO)

Oddelek: Novice / Kriptovalute
1215055 (12865) DeeJay
»

Nedobavljivost diskov in visoke cene še vsaj šest mesecev (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Rezultati
15333886 (23782) RuskiSnajper
»

kateri disk kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
191778 (1511) Caligula
»

Droga Portorož d.d. pred prevzemom?

Oddelek: Loža
91107 (902) Tomi
»

RAM

Oddelek: Strojna oprema
11870 (729) Pretorijanec

Več podobnih tem