» »

NVIDIA golnilniki

NVIDIA golnilniki

Tilen ::

Tukaj bi naj potekala splosna debata o gonilnikih znamke NVIDIA, preurejenih(potweakanih) gonilnikih,gonilnikih, ki so se glede na vaso konfiguracijo najbolje obnesli. Tako lahko pripomoremo k boljsim rezultatom tako v 3D markih, kot performansih v igrah ter smo t.i. "up-to date".

Trenutno nisem vec v taboru "zelenih", vendar sem mnenja, da bodo novi gonilniki nekaj hudega. Zadnji uradni so se vedno 61.77 , kateri so izsli se pred splavitvijo tezko pricakovanega DOOM-a. Vec kot 2 meseca zatisja pri opevanem gigantu mi da malo misliti :\ , pa vam?

Se povezava do po mojem mnenju najbolj uporabnega navijalskega orodja v navezi s karticami NVIDIA.

Upam, da bo tema z Vasimi prispevki koristila cim vecjem stevilu obiskovalcev foruma ter njihovim graficnim mlinckom.

lp,

Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dr_M ::

ah umes je izslo ze mnogo neuradnih verzij (oz pac samo niso WHQL), ki so malenkost pohitrile doom3 na GF4 karticah (verjetno na FX se bolj).
ze neki casa mam 66.31 in delajo povsem brezhibno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Tilen ::

Pa se ti ne zdi da bodo naslednji driverji (uradni) spet nekaj dobrega - vecji performance boost? Sicer nisem toliko vec na tekocem kako je z gonilniki tukaj, bom pa spet v kratkem pri "zelenih" tako da mi vsaka info koristi. Kje pa ti pobiras modane driverje?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dr_M ::

sej niso modani, to so samo leaki. to bi ze lohk vedu, glede na to, da si biu pr zelenih ze :)
nasledna uradna verzije bo itak verjetn 7x.neki pac...
itak usak teden leakne usaj ena al pa 2 verziji. pa pac zberes tiste, keri ti najbl odgovarjajo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tilen ::

Ja nekaj vem da sem takrat nasel tukaj, kaj dosti pa nisem testiral z njimi, ker je moja "zelena" takrat bila crap in mi je jemala voljo do vsega. Remember poor 5600XT ? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dr_M ::

med drugim so tut tuki.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATI Radeon grafična na nVidia čipsetu

Oddelek: Strojna oprema
81050 (857) DJ MartiNi
»

Geforce go 7300 gonilniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
81604 (1418) M-XXXX
»

Geforce 7600GT driverji na windows xp professional 32bit service pack 2 edition

Oddelek: Programska oprema
8929 (865) Sodck
»

ati catalyst download

Oddelek: Programska oprema
51143 (1084) Brainstorm
»

Vprašanje glede memory clock-a Sparkle fx5200 128 tv out

Oddelek: Strojna oprema
81325 (1258) m4dj

Več podobnih tem