» »

EL osvetljava tipkovnice

EL osvetljava tipkovnice

Bungee- ::

Imam "kick-ass-orange" EL kabel, ki ga mislim dat noter pod tipke. Problem nastane v napajanju za to. Sam inverter znam naredit, in ga tudi ze imam narejenega, vendar je velik, rad bi ga pa spravil v tipkovnico. Vprasanje je torej sledece: ali kdo ve kje bi se dalo dobit zelo majhen transformator (lahko tudi na feritu), tako da bo sel v tipkovnico. Seveda bom potem vse izkusnje o tem delil s forumom 8-) Aja da ne pozabim EL kabel se pa narocil pri BeingSeen Tech Pa veselo modificiranje 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

msmiha ::

Pokliči mal po trgovinah okol. Drugače pa ne vem, kje bi dobil tak mali transformator bom v Čipu pogledal naslednji teden, če ni prepozno:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

msmiha ::

Aja pa še neo vprašanje zakaj celotne stvari ne priklopiš na napajalnik. Kolk sem jaz tam vidu ko je on modificirav je luknjo zvratv zadi v ohišje in skozpotegno kabel
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Bungee- ::

Sej vem da bi lahko imel lahko se en kabel zraven, vendar bi mi zaradi preprostosti in vizuelnega ucinka bolj pasalo ce bi bilo vse skup skrito v tipkovnici. 8-) Napajanje za sam EL pa je cca 100V 1kHz, pa je kar svinja ce te rukne :P
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Druga, moderna inkarnacija Commodoreja 64 razkrita (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
5614293 (11705) driver_x
»

Leti, leti tehnologija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
577777 (6208) Thomas
»

IBM tipkovnica brez kabla - kako povezati novega?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
211716 (1557) Duhec
»

Modra LEDica, meritve, kakšen upor za v avto

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
92501 (2384) Daniel
»

kje kupit neonke in vents

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81296 (1095) - SiroTka -

Več podobnih tem