» »

kje kupit neonke in vents

kje kupit neonke in vents

Cwetto ::

zanima me, kje kupujete neonke na 12 voltov in ventilatorje. pa ne rečt u conradu za ventilatorje, ker kukr sem gledal lanski katalog so vsi nad 5 jurjev, kar pa je malo veliko.

Aja, kaj bi moral spremenit na AT ohišju, da di spravil noter plato ATX in bi vse delalo? Zanima me samo rezanje ohišja in pa napajanje???

Tomi ::

Za ventilatorje vsekakor IC elektronika ( 80*80 Sunoni ) so po 980 sit.
metrodusa.blogspot.com

OZZY ::

Ali pa pri megahitu jih majo po 600 sit (8x8). Za neonke pa mislim da v Zeleni jami v Ljubljani v štacuni osrama.
Go with the flow.

tomaz255 ::

Če si iz mb pa v Čipu. Tam dobiš vse kar rabiš.

linker ::

A majo v ČIP-u kakšne bolj kvalitetne 8X8 vente? Mislim SUNON ipd.
Link me!

msmiha ::

Ko sem jaz bil zadnič v Čipu so meli neke kvalitetne ventilatorj sam ne vem če so bli glih od Sunona tisti venti so koštali okol 3000SIT
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Bungee- ::

12V Neonke se dobi v BTC-ju v LJ v spodnji etazi hale A, mislim da je trgovina nasproti Cominga, Neonke so za v avto ... torej :P
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

jeko ::

za spreminjanje AT v ATX glede napajanja ni problema. namesto AT napajalnika vržeš noter ATX napajalc. glede rezanja pa ti ne morem pomagat to je odvišno od ohišja (mini, midi, big tower, desktop...) moraš premerit ohišje pa ploščo (ATX so standardi glede mer, sam ne vem na pamet) pa distančnike za ploščo notr dat (da ti jo drži) ko pa maš enkrat prostor da daš ploščo noter (distančniki pa to) pa moraš zadaj(na ohišju) izrezat prostor za vtiče (miška, tipkovnica, COM...)

Uspeh ni zagotovljen!!:D

- SiroTka - ::

A kdo ve a se dobi v sloveniji neonska vrvica, taka kot jo je en tip enkrat vgradil v tipkovnico (je blo tud na slo-techu)?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ventilator (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
844849 (3294) goku :)
»

Home made ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482976 (2096) segi
»

Moja kišta poslikana (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
763943 (3173) segi
»

... kje najti ventilatorje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181632 (1282) KoRnANĐ
»

glede ventilatorjev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201497 (1076) 12345

Več podobnih tem