» »

Ledice v tipkovnicah

Ledice v tipkovnicah

Tomi ::

Sicer vem, da je tole dokaj neumna zadeva, ampak nisem prepričan, kakšne ledice so v tipkovnicah. Ker bi kupil nove ( modre ), pa ne bi rad po nepotrebnem kupoval napačnih:\
Torej, so v tipkovnici navadne ( 3W, se mi zdi ) ali kakšne druge doide?
metrodusa.blogspot.com

msmiha ::

Not so čist navadne ledice ne vem pa če so glh 3W, ker to je mal velik če gleaš, da meni požrejo 2 ledici in pa dva ventilatorja 4.8W
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Bungee- ::

No ja cist tolk v vednost LED-ice se nikol ne podajajo v watih. No pa pustimo to, imam modre ledice v tipkonjali, vzel sem pa cist navadne 5mm modre, pazit moras samo to da ti bodo pasale zarad visine, tako daprej preveri in potem lahko kupis tudi manjse 3mm. In potem bos imel modro tipkonjalo :P Slin slin
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Tomi ::

Pa še male so cenejše kot 5mm. Sicer pa komaj čakam, da pridem domov in to zrihtam. Samo ko imam pred tem še dva kolokvija in izpita:O
Sicer pa pa res, da se specifike za ledice ne podajajo v W, kar sem potem ugotovil, v W so samo kao neke informacije, koliko ledica zdrži ( specifikacija je v luxih oziroma kandelah, torej svetilnost )
metrodusa.blogspot.com

NightHawk ::

se komu sanja kje bi to v kranju dobil?

Tjulenj ::

v lotosu al pa tista tanova elektro trgovina, zravn tusa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napajalnik za LED svetilke

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
4011332 (10600) IQ42
»

Zamenjava Led diode v mišaku (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
644825 (3732) profii
»

modra dioda na miski

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201580 (1143) pro2c
»

Modra LED?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231572 (1099) EX-B
»

Modre LED-ice!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261781 (1343) Bungee-

Več podobnih tem