» »

Kaj je z Metrojem??

Kaj je z Metrojem??

zagonovc ::

Zanima me če že ima kdo izkušnjo z trgovino Metro v Celovcu? Vem da tam lahko kupujejo samo podjetniki s kartico, kar pri meni ni problem. Zanima me kakšne so cene računalnikov v primerjavi s cenami pri nas?



_______________________________________________________
Carpe diem!!!!
  • spremenil: boštjan ()

zagonovc ::

Sj sploh ne morem verjet!!! A ni to forum kjer bi se nekomu nekaj sanjal o računalništvu, pravilni izbiri, ugodnem nakupu,...
Ampak vidm da pojma nimate, sorry ampak tko je z vami!!!

Malner ::

A majo ksno spletno stran, da bi lahko primerjal cene, al to pomen, da morm sam poiskat spletno stran oziroma jet osebno u stacuno po cenike pa se podjetnik nism, tko da bi sl brezveze ke.

Sgt. Lipnikar ::

A se men sam zdi, al se vama ne sanja?

Malner ::

Sm bil na spletni strani pa nimajo nobenga cenika.

Dr_M ::

ker kekc, kr neki pizdi u 3pm...

baje pise v pravilih, da lohk temo bumpas sele po 3 dneh, ne pa po 5 urah.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Boki_ ::

A je kdo reku da mora S-T obvezno odgovorit na vsa vprašanja, in da je vseveden?
I'm back

Caligula ::

Ahemmm, a ni na vseh forumih tako, da folk, ki pac necesa ne ve, sprasuje folk, ki poencialno nekaj ve? :D
Amater, Metro je del Metro A.G- enega najvecjih svetovnih trgovcev, ki ima v lasti tudi Mediamarkt.
skratka oni imajo izjemno ugodne cene. So pa trgovec in imajo pac tudi akcije. In je treba eno ujet pa je.

Je pa to firma, ki letno obrne dobrih 55 mlrd Evrov. Skratka to je orenk firma in tudi firme, ki so v akciji pa so kao "neznane" so pac njihove blagovne znamke, izdelki sami so pa slrbno izbrani kvlitetni izdelki iz tekocih trakov firm , ki izdelujejo izdelke za Dell, HP, Motorolo,...

Skratka kar majo tam je orenk, poceni pa ni, ker bi bil crap ampak, ker mafirma veliko kupno moc pri dobaviteljih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

murphyboy11 ::

to te pa res kr mine negdo prosi za pomoč potem pa use skup u nolo daje da smo nesposobni hudo !!!! bil sm u metroju že velikrat ampak tvoj način me odbija da ti pomagam.

boych ::

Sicer pa se zapelji v Celovec pa poglej!
Pa če misliš, da bo kar en padu na tebe, ko si zmisliš, pol si na napačnem forumu!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

Dead_Eye ::

Dolčeni osebki so res smešni. 1. nisem podjetnik, 2. NIKAKOR SE MI NE SPLAČA TAKO DALEČ VOZIT IN ŠE SO PROBLEMI Z MOREBITNIMI REKLAMACIJJAMI, 3. ne znam nemško, 4. Ne lebdim 24ur na dan na tem forumu(kot večina ostalih)...

In to po tvojem pomeni da nimam pojma o računalništvu ali ugodnih nakupih,...? Jao....
The one and only

Stepni Volk ::

Metro sodi med verigo t.i. trgovin, ki se jih marsikdo boji... prav zaradi nizkih cen. Zelo pogosto imajo udarne cene za različne artikle, tudi za računalnike. Ponavadi so ugodni.
Toda POZOR: Fool proof systema ni... vedno lahko najdeš boljšo ceno na kakšni On-line trgovini ali nemara celo pri domačem trgovcu. Najboljša cena je stvar primerjanja ponudb... Metro ima to oteženo, ker poslujejo zastarelo: preko prospektov, ki ti jih pošiljajo na dom.

urosh ::

@stepni volk: drži, delujejo preko prospektov, ki ti jih pošljejo na dom. Lahko si jih pa tudi na njihovi domači strani snameš... Kako ti povem na PM, ker onemi, ki nekaj brezveze gnjavi ne povem :D

Lp

PS: tako ugodne cene pa imajo lahko zato, ker pridejo k proizvajalcu in rečejo, čuj mi bi pa vzeli toliko in toliko tisoč tega, zaq kako ceno se bomo pa dogovorili?? that's it - simpl ko pasulj (za tiste ki ga znajo skuhat >:D )

Sgt. Lipnikar ::

No ja ne iz lastnih izkušenj vem da nootebookov ne kupujejo po 1000 komadov ker takoj ko sem videl v letaku da imajo akcijo sem šel gor pa ni bilo nobebega več (Graz), sem pa vprašu prodajalca pa je reku da so jih dobili samo 3. Nizke cene imajo oni zato ker operirajo kot diskont.

Tear_DR0P ::

Kolkr jst vem ma metro nizke cene na količino. Če kupiš 10x no koičino, plačas včasih manj kot polovico cele cene. Tud za pisarniški material.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Caligula ::

Naj kdo se men poslje na ZS kak pšassword al karkol pac majo ,da se da videt katalog,.. 0:)

spenstar ::

13 - 1234567

to vtipkaj ko te vprasa :)
SPENSTAR--builder

Stepni Volk ::

Sgt. Lipnikar pomnoži število trgovin v A, D, I... x 3 in količina Notebookov bo veliko večja.

Tilen ::

a lahko kdo da link do kataloga ali uplowda katalog ?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

fictionel ::

kuko pa zgleda učlanitev?

pa kšna članarina slučajno?

djte čimveč plz napisat o metroju!
ty!

lp

Tilen ::

tistih kartic sploh ne cekirajo vec tk strogo. En ma karto pa gre z njim 10 folka lahk. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

spenstar ::

gres na www.metro.at, kliknes na "aktuelle angebot" (T=tukaj so katalog), vtipkas stevilko 13-1234567 in si lahko pogledas aktualne akcije.
SPENSTAR--builder

boych ::

Kartic res ne checkirajo, jo pa moraš priložiti, ko plačaš na blagajni!
:\
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test taksijev

Oddelek: Loža
202834 (2039) ahac
»

prenosnik (noname ali brand)

Oddelek: Kaj kupiti
393709 (2486) murmur
»

Še po zadnje ugodne nakupe v Avstrijo....

Oddelek: Kaj kupiti
406809 (5582) Vice
»

Kako do Metrojeve kartice!?

Oddelek: Kaj kupiti
112875 (2578) bmen
»

Nakup notesnikov v Avstrijskem METROJU - akcije

Oddelek: Kaj kupiti
101778 (1542) francek1

Več podobnih tem