» »

OC C500

OC C500

Administrator ::

Dobu sm enga C 500 pa me zanima do kok vam ga je ratal najvec navit.>:D

OZZY ::

Men ga je ratal navit na 83fsb, samo mi zaradi prevelike ferkvence pci ni prišel v winse ampak je zaštekal. Ko sem to popravil v biosu in izklopil dma in še nakaj je delal na tej ferkvenci samo zelo počas.
Go with the flow.

msmiha ::

Sem gledal mal okol. Največkrat so ga navilili na 700 izjeme so pa bli nekateri z mega hlajenjem. Tisti so ga pa tud če 800
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OZZY ::

Dej poglej pod www.overclockers.com in pod cpu database do kok so ga navijal. Sigurno ni bilo povpračje 700mhz.
Go with the flow.

Shadowman-x ::

C-I 500 je najbolj realno pričakovati 568, lahko tudi 628 z zelo dobrim hlajenjem in nekaj sreče pri procesorju ter komponentah.

MSMIHA - 800 MHz iz C-I 500 ??? Ta je pa malo močna.

Jebiveter ::

Men je sou C500 na 625 brez blema z retail intel hlajenjem! To vam pravim 100% STABILNO! Je pa res, da pozimi! Sm probal tud na fsb 100 oz. 750mhz pa se je zbudu sam takoj zastekal! Torej voltaza in hlajenje sta stvari, ki ju morem urihtat! Na vodnem hlajenju delam intenzivno, vendar je trenutno v ospredju sola! Ko bo narejeno mi OC popotovanje ne uide, ker imam kar nekaj novih in originalnih zamisli! You'll see!:D>:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščemo najvišji odstotek navitja procesorja (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
755086 (3480) DaneViz
»

celeron 500-kako naviti?

Oddelek: Navijanje
7974 (871) andro
»

c400@672, bodo PCI komp. zdržale?

Oddelek: Navijanje
321355 (1013) burekar
»

Konec OC-janja!!! (za mene)

Oddelek: Navijanje
192381 (2091) alien-w
»

Na kolk je kdo navil C500 na BH6?

Oddelek: Navijanje
181740 (1560) mojsterpeter

Več podobnih tem