» »

Kaj veste o tem monitorju

Kaj veste o tem monitorju

Trdi ::

Pri JAE so me kar nekaj casa vlekli s samsungom 900nf. Bo jutri, naslednje teden, prav zdaj je zmanjkal,... Danes pa: "Nimamo in ga sploh ne bomo vec imeli nikoli spljoh". Menda je nadomescen z novim modelom (ki pride v ponedeljek) nekaj kot 995 (ali podobno), ki je boljsi in bolj poceni kot samsung 900nf (bil naj bi naslednik tega monitorja, tovarna menda sploh ne izdeluje vec 900nf).
Vprasanje: Je to res, kaj veste o tem monitorju (na uradni strani samsunga nisem nicesar zasledil.). Hvala za komentarje.
Trdota d.o.o.

OrlyTM ::

995 ?

hmm ... po mojem ti želijo prodat LG995E 19", ki je za svojo ceno zelo, zelo spodoben izdelek. Vsekakor pa si ga preden odšteješ novce, dobro oglej. (Prižganega seveda :D)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Trdi ::

Opa, mislim, da gre za monitor 955df, ampak ta je v nizjem razredu (uradno v mid- level, 900nf pa je v "high-end"). Zame je high end in pika.
Trdota d.o.o.

Trdi ::

Se enega kandidata imam, ki je bolj verjeten, Samsung 959NF. Bo kar tale, ne?
Trdota d.o.o.

Trdi ::

...ampak o njem ni na internetu niti besede, tako, da bom kupil lg915ft. Kaj 'cmo?
Trdota d.o.o.

bastadu ::

Trdi, verjetno si mislil 959DF... Jaz sem naročil Samsunga 900NF pred kakšnimi 14 dnevi, dobil sem ga z tedenskim zamikom, vse skupaj pa me je stalo skoraj 105kSIT. Te monitorje še verjetno izdelujejo, saj je datum proizvodnje mojega Avgust 2001 in preden še vsepovsod razprodajo zaloge, še traja nekaj časa... BTW, monitor je zakon....

TonaMona ::

Verjetno ti ponujajo monitor 955 DF. Vse podatke dobiš na Samsungovi USA strani.

Bolj verjetno je naslednik 900IFT modela in ne 900nf ki je dejansko deklariran kot High End Monitor.

Pa če sem prav prebral je DF klasičen monitor, NF pa je trinitronec (oziroma DiamonTronec)

lp, Tona

twosocks ::

Pri JAE mal nategujejo. Sem sam tut spraševal za monitorje, pa so mi rekl čez en teden dobimo, pa je en drug klical (prjatu) pa so mu rkl da ne sploh...
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Trdi ::

Ma to je noro. Tud u mlacomu so mi povedal, da ne bojo vec dobil samsunga 900nf. Mene sama zanima, kateri monitor ga nadomesca. Mater, 955 df sigurno ne! To je, kot je tonamona povedal, v nizjem razredu! Mislm kako se zajebavajo iz potrosnikov! bastadu, kako si ti narocil monitor, kje? Kako si lahko placal samo 105 jurjev? Kaj na nardim?!
Trdota d.o.o.

Caboose ::

vi men povejte kaksen High-end monitor je to če ima pri 1600*1200 68Mhz osveževanja (!!!) jaz imam [nevem ce je navaden] Compaq V700 17inch pa mam pri 1600*1200 [sem probal pa dela] 75Mhz (!!!) normalno mam pa na 1024*728- nekaj takega 120Mhz zaj se pa požrite!
Aja Grafo pa mam GF2 MX heh na 640*pa-še-nekaj mam pa na 240Mhz be be be beee beee :D sam se monitor mal cudn obnasa...:\
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Trdi ::

Zdej koncno vem, kako je s to stvarjo. Dva nova monitorja bosta zunaj, ki nadomescata 2 stara modela: 957nf in 957df. Seveda sem si za sredo rezerviral 957nf. Predvidevam, da nihce tega modela se nima, tako, da bom porocal iz prve roke, kaksen je. Mora pa biti dober, ce je neposreden naslednik 900nf. Aja cena bo okoli 125 jurjev.
Trdota d.o.o.

Caboose ::

bi rad velik drag monitor ki presega vse meje normalnega??
Maš keša ko pečka? Potlej je zate ultimativna rešitev 24" monitor od SONY-ja to je hyper pošast jaz bi ga me pa vi?
takole pa vseskupaj izgleda...:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Trdi ::

Sploh ni drag za tako masino, vsaj meni se ne zdi. Bi pa vseeno raje imel samsungovega lepotca, ki pa ga zal ne morem dobiti na internetu. Gre zaenkrat za prototip. Monitor je moder (kovinsko, se mi zdi) v razmerju 16:10, ogromen, carski.
Aja, kar se tice JAE, umikam vse dobre besede o njih. Da te tkole vlece, potrosnika s tezko prisluzenim keshom... Ko tocno ve, da ne bo dobil stvari se dva tedna in te poskusa jebat iz dneva v dan: "jutri...", da ne bi sli drugam. Cene pa res dajo najnizje, ampak kaj ti to pomaga? Dragi moji, tako se kupce izgublja, ne dobiva.
Trdota d.o.o.

TonaMona ::

Ganja, Samsung 955DF NI high-end monitor, 900NF pa JE (1600 x 1200 @ 85Hz).

Nadomestki za stare monitorje so:

900IFT --> 957DF
900NF --> 959NF
900SL plus --> 957FS
950P --> 957P

Če bo 959NF res 125.000 bo zelo zanimiva zadeva.

Trdi, če ga boš kupil malo poročaj kako se obnese!

lp, Tona

Han ::

900NF so prenehali proizvajati, ker ga je zamenjal 959NF. Slednji ima manjšo režo (0,24 mm), večjo pasovno širino (290 MHz) in USB priključke.

959NF stane pri PCX (po novem zastopnik za Samsung) okrog 120k SIT, dobijo ga pa v roku enega tedna.

Trdi ::

Verjetno, da gre za novi hit, kaj se vam zdi.
Trdota d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monitor Samsung 959NF

Oddelek: Pomoč in nasveti
161157 (932) AtaStrumf
»

19" Samsung 957DF

Oddelek: Kaj kupiti
6706 (563) Matevy
»

Topic o Mlacomu

Oddelek: Pomoč in nasveti
281949 (1284) Justy
»

MOnitor 19" ali 17"?

Oddelek: Kaj kupiti
5798 (647) banzaii
»

Samsung monitor 19"

Oddelek: Kaj kupiti
81149 (974) bastadu

Več podobnih tem