Forum » Pomoč in nasveti » cas latency?!
cas latency?!
nintakiu ::
Imam tri vpršaanja.1.Ali lahko uporabljam rame,ki imajo cas latency 2 z rami,ki imajo cas latency 2,5.2.Ali so rami različnih proizvajalcev kompatibilni.3..Ali je lahko en modul ramov 256mb,drug pa 512?
Hvala za odgovore!
Hvala za odgovore!
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Mi kdo lahko razlozi nekaj o RAM-u ?Oddelek: Strojna oprema | 2608 (2099) | PrimozR |
| » | kateri ramOddelek: Kaj kupiti | 1244 (1080) | Good Guy |
| » | Kingston KHX 3000 (strani: 1 2 3 4 )Oddelek: Navijanje | 13295 (10096) | celada |
| » | kingston hyperX ali corsair valueOddelek: Kaj kupiti | 944 (876) | MaX |
| » | RAM, RAM in se enkrat RAMOddelek: Pomoč in nasveti | 2283 (2075) | TESKAn |