» »

Predcasni pogreb diska

Predcasni pogreb diska

HroSCeK ::

Torej, vceraj je po nevem-kaksnem casu izgubil zivljenje moj 40GB disk poznan tudi po imenu Seagate. Umru je v v starosti ~23016960000000000 vrtljajev...:D

-Cuting the bullshit-

Skrata tole je Seagate disk velikosti 40GB star na oko 2-3 leta. Elektronika ni lih umrla je pa fora da se motorcek noce zavrtet tko da mislm da je su motorcek. A slucajno kdo ce kje u sloveniji rihtajo take diske ker pouisod k sm biu so rekl da od koncnih kupceu ne jemlejo stvari za poservisirat :/ Gre se pa za neki VRLO pomembnih datotek na mojem disku.. Slucajno kdo se ceno ve kolk to pride ce ti resujejo podatke? Po moje velik an?:(


Sozalje disku, vam pa use naj naj..

LP, HroSCeK

Equinoxe ::

Si probal:
tole ali pa tole?
Bogastvo ni to kar imaš, je to kar si!

Han ::

Khm, prazen DVD stane 100 SIT. Za jurja imaš pokrit cel disk. A je res tako težko narediti varnostno kopijo VRLO POMEMBNIH PODATKOV? :\

Hux ::

Ja ce si tik pred njo in disk crkne :D

Azrael ::

Poskus reševanja podatkov pri profijih te bo stal od 50.000 SIT dalje. Garancije o uspehu ni nobene!

Obstaja druga možnost: Očisti z vatirano palčko in alkoholom (špiritom) vse kontakte med na ploščo z elektroniko in kontakti motorčkov in glav na disku. Če te zanima kako to gre, vprašaj.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Reševanje podatkov z defektnih trdih diskov (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
527434 (5890) kretnichar
»

Hdd problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
251696 (1029) BlueNik
»

Izdelava in nabava tihega računalnika?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231540 (1027) BozidarB
»

Oživljanje diska

Oddelek: Strojna oprema
181902 (1592) frenk
»

Reševanje podatkov iz HDD

Oddelek: Pomoč in nasveti
10874 (763) zee

Več podobnih tem