» »

mp4 format - neznanka

mp4 format - neznanka

gkovac ::

Dobil sem par stvari, ki so v MP4 formatu, ampak mi zadeva ne deluje... z BSPlayerjem mi je uspel prikazat sliko ni pa zvoka. Pa še to sem odprl lahko samo če sem vklopil "All files" opcijo se pravi BS nima podprtega tega tipa datotek po defaultu.

Kolega mi je svetoval nek programček, ki naj bi mi pomagal ugotoviti kateri audio codec rabim, pa mi je ta programček napisal "unknown neki neki".

Vem da obstaja iskalnik ampak ne deluje tako da prosim za pomoč če je imel kdo že podobne probleme. Hvala
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Stepni Volk ::

Navedi katere codec-e (ac3, Ogg Vorbis...) že imaš na mlinčku (PC-ju)?

gkovac ::

hmmm... po pravici povedano nimam ideje... obstaja kak programčk da to pogledam? Itak pa bom mogu počakat do večera, da preverim ko pridem domov.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Stepni Volk ::

Control Panel, Add or remove programs... naprošam te, da morebitno ponovno vprašanje sporoči raje na temo o codecih tega foruma: Ultimativni codec pack... da ne bodo podobne debate preveč razmetane naokoli.

Zgodovina sprememb…

Tody ::

Mpeg dober bere za moje pojme edino POWERDVD v navezi z Deamon tools... za vse ostalo pa BS player :D

largie ::

zvok v mp4 je ponavadi v aac formatu. potrebuješ mp4 splitter, priporočam 3vix paket ki ga vsebuje, ter aac dekoder, tega prav tako že vsebuje 3vix paket ampak mislim da po 30 dneh neha delat, priporočam pa zato coreaac filter.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3ivx predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
81181 (1001) #000000
»

nero digital

Oddelek: Zvok in slika
141961 (1512) gumby
»

Kateri converter iz MP3 v MP4?

Oddelek: Zvok in slika
51773 (1743) Quikee
»

Izšel je DivX 6

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
445959 (3993) Metabond
»

Problem pri gledanju Divx-ov

Oddelek: Pomoč in nasveti
6822 (701) pivmik

Več podobnih tem