» »

S čim bi lahko nadomestil CodeCharge Studio...

S čim bi lahko nadomestil CodeCharge Studio...

Dr X ::

Pozdravljeni!

Zanima me, če poznate kakšno orodje, ki bi se lahko kosalo s code charge studiom oziroma bi ga celo prekosilo. Potraboval bi namreč orodje, za programiranje v asp-ju, ki bi določene stvari (več kot CodeCharge Studio ali enak) lahko naredilo samo (ker je preveč dela, če vse pišeš na roke) in bi bilo mogoče bolše sprogramirano kot CodeCharge Studio (v mislih imam primerjavo MS Frontpage in Macromedia Dreamviewer).

Zanima pa me še s čim profesionalci izdelujejo bolj kompleksna spletišča (npr. forum ...)

Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovor.
Nič ni nemogoče.

McAjvar ::

Zanima pa me še s čim profesionalci izdelujejo bolj kompleksna spletišča (npr. forum ...)


ano... poznam samo nekaj php-jasev, ma glede njih lahko recem tole. eden je spisal webmail v ultraeditu. drugi je spisal en mini forum in en mini webmail v dreamweaverju (camo code view, tko da mu je oprosceno :)), tretji je spisal en celoten portal in nekaj bolj ali manj zahtevnih aplokacij v ultraeditu, zdej se spogleduje z jeditom. povecini delajo vse "na roke", ker se da kodo bolj optimirat tako, kot pa bi imel zadaj neko avtomatiko, ki lahko dostikrat zmece skupaj veliko nepotrebnega balasta. kaj pa rabis, pa sam ves najbolje, ali ti je bolj pomembno to, da hitro delas ali da to, kar naredis, res dobro in hitro dela.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

Jebiveter ::

Emacs! The best general programing tool ever! Z malo truda se ga da lepo prilagodit za vsakrsno koli programiranje.

Edino za Javo se mi zdi, da je NetBeans boljsi. Mogoce zato, ker ne poznam se Jave dovolj (oz. je skoraj sploh ne) da bi lahko vse na roke pisal.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Code completion pri zastonjskih Ide-jih

Oddelek: Programiranje
161795 (1460) Gundolf
»

Kje narediti spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
281644 (1215) MihaFirst
»

editor za programerja...

Oddelek: Programiranje
352766 (1983) Nerdor
»

php in šumniki

Oddelek: Izdelava spletišč
263515 (3312) root987
»

Kateri program za HTML programiranje oz. delanje HTML strani

Oddelek: Izdelava spletišč
183415 (3211) CaqKa

Več podobnih tem