» »

Katere trgovine v tujini pošiljajo po evropi?

Katere trgovine v tujini pošiljajo po evropi?

pingec ::

Zanima me če poznate kašno tujo trgovino kjer lahko naročim artikle prek neta pa da ma kej bol poceni artikle. Predvsem me zanima za grafične in notebooke.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Tar-Minyatur ::

Poglej na www.mindfactory.de
imajo velko ponudbo, pošljejo tut v slo, cene so v primerjavi z našimi cenejše, v povprečju
10k vendar pride poštnina 6k. jaz bom kupu cel računalnik pri njih tako, da se mi kr splača.
A Elberteh Gilthoniel, silivren penna miriel o menel aglar elenath! Na-chaered palan-diriel o galadhremmin ennorath Fanuilos, le linnathon nef aear, si nef aearon!

boštjan ::

Tar-Minyatur,6k poštnine,ne glede na težo?

Sambrosa ::

sam sej se ne splača pol ,npr sem gledal je misška mx1000 61,66€ * 240,5= 14,829 + 6K poštnine je 20829.in kaj smo prifitirali,v naših spletnih trgovinah je že za 18 k sitov. pomoje se splača če vzameš več komponent al pa če jih veliko naroči da si razdelijo poštnino.

Dr_M ::

tujina se splaca samo, ce kupis za 1000€+ na1x.. samo misko kupit tm je velika neumnost, mar ne??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tarzan ::

V Mindfactory.de sem jaz nabavljal in morma reči, da sem bil precej zadovoljen. Še boljše bi bilo, če bi imel firmo, da bi mi vrnili še 16% od vsega nabavljenega, ampak nima veze. Pošiljka je bila težka 10 kilogramov, poštnina pa je enotna - 6.000 neglede na količino. Če morajo zadevo pripeljat s tovornjakom jo pač bodo. Do mene je pripeljal prelep UPS kombi. Poplnoma črne barve in bleščeče čist, skoraj nisem mogel verjeti, kot v kaki reklami >:D
Drugače, glede cen je pa tako, da sem jaz za poštnino (25€) prišparal že pri ENEM samcatem disku, tako da se nabava splača že če kupiš dva ali tri trde diske. V glavnem, mislim da sem izračunal, da sem na koncu prišparal skoraj 1/3 keša, ki bi ga zapravil tukaj. Seveda če upoštevam, da nebi tukaj dobil nobenega popusta in bi vse vzel po maloprodajnih cenah trgovin, kjer sem ponavadi nabavljal.

PS; Garancija velja, sam (tok-tok) je še nisem uveljavljal, je ap tako, da imajo zadeve večinoma Euro garancijo.

Dr_M ::

no jest sm zase zracunu, da bi me roba prsla namesto 95k sit (slo), 85k sit + postnina, za isto robo seveda.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Sambrosa ::

no zej pa povej če se splača , za 10 k sitov jebat in skrbet da ti ne bo kej crknlo. kaj je z garancijo , pomoje čakaš ko zmešan ,že kle pr nas morš prost da pohitijo kaj pa šele tam ko vidijo s kje si ,dejte fantje nehat. pomoje to ni to.


zdej me pa spluvite. :D

Tarzan ::

Hja, fantje, dejte nehat... Če hočete dejte, jest vem da sem tolko našparal, da lahko grem direkt nabavljat za prišparan denar, ne da bi sploh uveljavljal garancijo. Že samo na RAID kontrolerju sem našparal še za dodaten SATA trdi disk!

Dokler bomo rekli, za teh 10 jurjev, a se ti splača... toliko časa se pri nas zadeve ne bodo spremenile in bomo dajali 30% več za strojno opremo.

Dr_M ::

ja, ce bi pri 100.000 sit res prisparal 30.000 sit, takoj nabavim v tujini, ampak za 5k sit, se pa ne grem jebat.
kot sm reku, pod 1000€ se ti ne splaca...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tarzan ::

Zelo odvisno kaj kupuješ...
Primer, RAID kontroler, ki te v Sloveniji olajša za okoli 115 tisočakov (toliko so želeli zanj v štacunah, kjer sem vprašal) me je v Nemčiji stal nekaj več kot 80.000, 00 sit.recimo da k temu dodam še 6 jurjev in oddam še nekaj, da je bolj okrogla cifra 90kSIT. Kot sem rekel, z razliko sem si nabavil še en trdi disk + še nekaj malega je ostalo. Na vsakem disku sem ravno tako prišparal okoli 30% celotne vrednosti, (vzel sem jih 7) in na koncu sem bil razočaran edino nad počasnostjo bančnih transakcij (iz SLO v NEM so namreč prenakazovali denar 5 delovnih dni;(( ).

Meni se tega niti slučajno nebi splačalo nabavljati v Sloveniji. Ko bom spet pri denarju, bom verjetno spet nabavljal v velikem kompletu in verjetno kot prvič prišparal precej. Upam, da bodo cene hardweru padle, cene fotoaparatom so šle precej dol, tako da se jih niti ne splača nabavljati več v nemčiji (no ja, odvisno tudi od modela in firme), konec koncev smo zdaj v EU ;)

Dr_M ::

ja seveda, pr nas so dobri raid kontrolerji eksotika, zato pa take cene.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ekseR ::

Tarzan dj kako je točn z garancijo a morš poslt u nemčijo al kva? Mau pojasn kako je s tem.
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletni nakupi komponent v Avstriji

Oddelek: Kaj kupiti
302129 (1400) iskra
»

Nakupovanje v DinoDj (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
24420982 (9445) ponky
»

Dell Optiplex

Oddelek: Kaj kupiti
211462 (1257) Shatzy
»

6600GT

Oddelek: Kaj kupiti
412038 (1093) Jan987
»

Kje v SLO dobiti Hitachi 7k250 diske najceneje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
755691 (3439) boštjan

Več podobnih tem