» »

Kvaliteten media player za Windows...

Kvaliteten media player za Windows...

neres ::

Iščem en .mp3 in .wav player, ki bi predvajal zvoke z repeat(loop) brez vmesne pavze. Pri Winampu, WMPju in ducatu drugih, ki sem jih testiral je vedno ene pol sekunde pavze med koncem zvoka in ponovnim predvajanjem le-tega.

Na Linuxu sem tak program videl(se ne spomnem imena). Naložil je mp3 v hipu in loopal brez slišnega presledka. Impresivno! Sprašujem se če je to zaradi Linuxa...

bastadu ::

Seveda se da to tudi z WinAMPom. Pojdi pod Options > Preferences... > Plug-ins > Output; tu boš našel DirectSound output vx.x.x in če še pritisneš Configure imaš pod jezičkom Fade vse potrebno... Imam pa WinAMP 2.81:\

neres ::

Ok, sem naštimal na 0 ms in: pavza je malo manjša ampak še vedno je razločno slišna. Vsaj pri .wavih, za mp3je me ne zanima preveč.
Imam pa Winamp 5.


Do sedaj je še najboljše delal QuickTime, ki pa rabi ene 3-4 kroge da dobi ritem in tudi potem še kdaj zašteka.

Jaffa ::

Dobi se gaples plug-in za Winamp. To je tvoja rešitev.

para! ::

Funkcija CROSSFADE v Winampu ti zna pomagat.

lp
Death before dishonor!

neres ::

Jaffa: Hvala, ta gapless plugin deluje! Samo v nastavitvah moraš dat 0ms, sicer ti zaštopa, ko naložiš večji .wav med predvajanjem.

Exilian ::

probi foobar
It's not the opensource i hate.
It's the fanclub I cannot stand.

CaqKa ::

Ok, sem naštimal na 0 ms in:


ok.. temu bi se rekli da si dal dreku focn :8)


ta zadevštela prekrivanje prejšne in naslednje pesmi.. ti si to naštelal na 0...
daj tam si naštelaj enih 3000-5000
to pa zato ker pesmi že same po sebi imajo na začetku in na koncu tišino.. in v bistvu se datoteka lahko začne predvajat ... ampak če tišino predvaja to najbolj nima haska v tem primeru :)

neres ::

CaqKa: Najbrž gre za nesporazum. Ne rabim prikrivanja pesmi, niti za 1ms, niti za 4000ms. Poleg tega tiste "pesmi", ki jih predvajam nimajo nobene tišine na začetku in koncu.


Kakorkoli, gapless plugin deluje zelo dobro, našel sem samo en .wav, ki ne deluje kot bi moral. Samo ta je pač nek zelo star .wav, z nekim čudnim bitratom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vas omiljen predvajalnik glasbe za PC

Oddelek: Programska oprema
314028 (3474) Davidenko
»

Zajem zvoka .mp3 iz .avi formata

Oddelek: Zvok in slika
101625 (1533) Worst Idea
»

Poseben plugin (output) za WinAmp !

Oddelek: Zvok in slika
161279 (1012) GripTape
»

MP3 to WAV

Oddelek: Programska oprema
81138 (1026) kockish
»

mp3 pretvorit v audio

Oddelek: Pomoč in nasveti
91870 (1773) JLP

Več podobnih tem