» »

Kateri ventilator?

Kateri ventilator?

Mr_Globus ::

Sej bi pogledaw prejšnje teme, ampak search ne dela in sem šow čez deset strani pa 0 ;(

Dubu sem novo mašino. Samo ohišje je malo "neprimerno". Na sprednji strani ne morem montirat venta. Tako da mislim montirat dva 12cm na stranico. Katiri model naj kupim? In tudi kako naj jih usmerim? Mislu sem tako da gre pri spodnjemu not in zgornjemu vn. Bo? Aja pa s čim naj zrežem luknje?

Pa hvala za konšilje :D
  • spremenil: boštjan ()

Mr_Globus ::

Dej no. Samo model naj mi napiše se en tih pa boste zadovoljili malega nedobudneža. =) eko se smejkota nisem naredu =P

Moonman ::

Najbolje bi bilo, če bi si lahko naredil "dimnik" na vrhu. Oba 12cm orjaka pa bi pihala direkt na plato, proc, ... Če boš imel spodnjega not, zgornjega ven bo verjetno zrak krožil večinoma skozi ta zrakomlata. Malo skiciraj ohišje in postavitev, pa ti bodo najlaže pomagali.
Sam bi priporočal papst, če seveda cena ni ovira. Ali pa kakšen titan.


P.S. In Laško JE zakon.:D


Mr_Globus ::

Luknja v strehci še sledi. Če morm že cel računalnik demontarit bom še barval hkrati ampak to bom prenesu na prve počitnice. Torej kupu bom dva titana. Enga 120 in enga 92. Večji bo pihal na grafično odspodaj in manjši bo nad procesorjem črpal toplega vn.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optimalna postavitev ventilatorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
264760 (2413) svetetko
»

Hlajenje LGA755 Core 2 Duo - kateri hladilnik kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
579737 (7872) Jst
»

Kako obrniti vantilator na hladilniku

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
222619 (1857) DimmniBurek
»

ventilator (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
844684 (3129) goku :)
»

Kateri 120 mm vent. za stranico od ohišja?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121446 (1261) texhex

Več podobnih tem