» »

POZOR vsi ki bi imeli prikaz temperature!!

POZOR vsi ki bi imeli prikaz temperature!!

Muflon1 ::

Vsi ki bi radi imeli prikaz temperature na svojem računalniku naj vpišejo če bi kdo imel. Prikazovalniki so iz podjetja Carel. Cena je 2500 SIT po komadu !

Torej pišite kdor se zanima za to zadevo. Evo slike iz moje mašine ( meri na procesorju in grafični)
Edini problem teh merilnikov je da imajo kar velike sonde za merjenje vendar itak zvrtaš luknjo v hladilnik pa je:D
  • spremenilo: Muflon1 ()

Monster ::

Dej povej če ma ta stvar kako POSEBNo oblikož
mal opiš(tud tehnićne podatke)

Drgač sem jest za!

Muflon1 ::

stvar je velika 4,7 cm X 2,8 cm X (1 cm v globino) štiroglata z malo zaobljenimi robovi. Črne barve (bom se pozanimal če majo tud kake druge barve) temp. območje je zadostno (-40/+90) velikost sonde (ki je valjasta je 5 mm premeraX20mm dolžina) :)

Izak ::

Lahko...

Bungee- ::

Neki podobnega imajo pri IC-elect, in stane tudi nekje toliko, le da je samo ena temperatura .... cist tko BTW8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Muflon1 ::

Bungee ne zastopim... sej na tej ploščici sta 2 termometra al kaj..

MadMax ::

In kako je z napajanjem ter razsvetljavo displeja?

msmiha ::

Kje je to podjetje Carel?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Muflon1 ::

MadMax: Napajanje je iz baterij ki so priložene življenska doba teh baterij pa je doooooooooolga. Razsvetljave pa ni spljoh glih tuhtam kako jo bom izdelal (že mam zamisel>:D blue leds)

msmiha: naslov
Via dell'Industria 11
35020 Brugine PD (Italy)

Muflon1 ::

Zdej mam že tud cene: če bo ogromno zanimanje
(50 kosov) cena 2.600SIT/kom če pa bo manj zanimanja pa cena 2.800/kom

DrSergioDJ ::

dej sliko gor, pa bo majbe kej
...

miguell ::

hm, en komad kt prikazuje slika (torej dva termometra), al je en komad 1/2 slike? :)

Muflon1 ::

DrSergioDJ: slika je gor



miguell: Na sliki STA 2 TERMOMETRA(1TERMOMETER JE EN KOMAD) KI IMATA 2 SONDI torej sta to 2 komada eden(levi) + eden(desni)=2 termometra torej en komad 1/2 slike:D:D

Ark4nge| ::

JA mene zanima.
Višje! Hitreje! Močneje!

Muflon1 ::

Torej kdor bi mel takšne termometre naj piše na: bizi10@yahoo.com in pove koliko bi jih imel cena enega termometra je zaenkrat 2.800 sit. Čez kak dan bom videl koliko ponudb bo in bom ukrepal.
:)

Belac ::

ql stvarca,sm za moje pojme je -30/+50 dosti premal za proc.kr pomoje se ti segreje tud kej več kot 50c.vsaj moj se tok segreje!

Muflon1 ::

pa saj nima -30/+50 to sm kr tko na hitr reku pol sm pa gledu specifikacije pa ma območje od -40/+90 sprobu pa nism:))

Muflon1 ::

0:):D:)):|8-):(>:D:8);((8-O:O:'(;(:\:)|O:P;)

kayot ::

Take LCD termometre v conradu prodajajo za 2200 sit!!!!

Izak ::

kayot kje si to vidu v conradu? Če maš kej časa poišči na njihovi strani in mi povej link?

Tnx

Za|Bon ::

Biz10 mene tole ful zanima, dej se oglas......na moj mejl....MAIL ME

Lp, Za|Bon

Grega25 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

termometri v compu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131094 (901) - SiroTka -
»

Napajanje termometra

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
14935 (783) MadMax
»

digital doc 5

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161078 (891) morphling1
»

Hladilnik za zrak

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131812 (1639) element
»

Prikaz temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
202647 (2307) Bungee-

Več podobnih tem