» »

Domena

Domena

hopla79 ::

Pozdravljeni

Izdelujem stran za kolesarski klub. Nekje sem slišal, da so klubi upravičeni do domene .com.
Ali je to res? Če ja kje jo lahko dobim?

Hvala

-- popravljene sintakticne nepravilnosti ;>
  • spremenil: Skrat ()

sajmon ::

Klub kot pravna oseba (ne bom trdil 100%, da je klub pravna oseba, vem, da so društva) je upravičen do zastonj domene .si. Obrni se na Arnes, oziroma preglej na njihovi strani pravilnik glede domene .si pa obrazci so tudi gor.

BikeFan ::

Jaz sem pred kratkim delal stran za karate klub, in sem dobil zastonj domeno pri Špicu.
Tukaj imaš link, upam da ti bo pomagal:
Špic.tv

LP, Borut

webfreak ::

.com končnico je potrebno vedno plačati se pravi registrirati. Toda arnes ponuja klubom, društvom in pravnim osebam zastonj domeno, ki ima končnico.si. Predlagam, tako kot je že omenil nekdo pred mano, da se lepo obrneš na Arnes in se pozanimaš. Pogoji za pridobitev domene pa so objavljeni tudi na njihivi strani.

hopla79 ::

Hvala za odgovore

Že kličem arnes :D

Ferplay ::

Klub se po zakonu tretira isto kot društvo. Dako da imate pri arnesu možnost pridobitve brezplačne domene .si v stilu

www.xxxxxx-klub.si oz www.klub-xxxxxx.si. Tisto kar si ti slišal da lahko pridobite brezplačno domeno .com ne drži! Zagotovo! Com domene je potrebno plačati razen v primeru da ti jo kdo podari za recimo eno leto v zameno da pri njemu gostuješ primer. Poglej si tukaj. Če pa boš rabil samo gostovanje, ki je ugodno pa me kontaktiraj pod zasebno.

Lp
--------------------------------------------------------------------------
Človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napaki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ferplay ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

brezplacna domena .si pri arnesu

Oddelek: Izdelava spletišč
92052 (1851) SaXsIm
»

Končno .si domene tudi za navadne smrtnike! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
666637 (5294) Soprano
»

Kako do zastonjske domene

Oddelek: Izdelava spletišč
103108 (2741) rihtanet
»

kako do domene .si

Oddelek: Izdelava spletišč
201855 (1537) Birkoff
»

Domene in webspace

Oddelek: Izdelava spletišč
171330 (1033) blue96

Več podobnih tem