» »

SETI@help

SETI@help

Boško ::

Imam problem! Ko potegnem z neta seti@home (brez grafike), in ga poženem, mi odpre dos okno in podegne z neta paketek potem pa noče začet obdelave pa tud pisat se ne da v oknu nč! SETImon mi napiše da ni signala!

Kaj mam narobno verzijo al kaj? Dol sem ga potegnu s Slo-tech-a. Seti@home z grafiko mi dela OK! Sam ta je POČASEN!

L.p.

JLP ::

Probej še enkrat podownlodat. Pa če to zmerej dela pol podownlovdej z original strani. Itak se SETI@Home neb smel downlodat z drugih strani kukr sam z original strani.
Možn je tud da si ti SETI Monitor narobe naštimov pa ti ta ne najde podatkov pa to. Dej raj s kaki Task Managerjem poglej če SETI@Home kur 100% CPUja (no ja saj okol 100%).
Live long and prosper!

Boško ::

Sem pogledu že prej, ne dela spljoh!

JLP ::

Podownloadej klienta od kle k je original lokacija:
ftp://ftp.cdrom.com/pub/setiathome/setiathome-3.03.i386-winnt-cmdline.exe
Live long and prosper!

Boško ::

Bom probu, ko se vrnem dam!

Loki ::

zalavfej seti.exe -verbose
alpa uporab setispya - more bit v isti mapi kot seti.
I left my wallet in El Segundo

Boško ::

Sem ga potegnu iz zgornega linka, ta pa tela!:D


Dajte mi povedat, zakaj mi je do 20% pršu v roku ure in 45 min, zdaj je pa porabu uro za 6%! Kaj ram tak zabije al kaj? Kaj se da to rešt s kakšnim programčkom?

Aja, še to, mam C700, 128 rama, win 98 SEK. Računalo ni nič navito ker mi nekaj plata je*e.;(

Loki ::

Ker programerji, ko so izdali novo verzijo (3.03) niso poslihtali logganja % - kar pomeni, da bo sel do ene mere malo hitreje, potem spet malo pocasnjeje...
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SETI

Oddelek: Loža
191306 (956) Tomi
»

Seti@Home

Oddelek: Pomoč in nasveti
5832 (703) Loki
»

Zakaj mi seti ne dela?

Oddelek: Programska oprema
141146 (1017) JLP
»

SETI@home

Oddelek: Loža
131854 (1719) Phil
»

SETI (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
876707 (4732) Loki

Več podobnih tem